@SebusPL: Jestem sam na dzialce, za jakąś chwilę przyjadą znajomi. Internet mam w telefonie, nudzi mi sie to siedzę na mikro. Mogę Ci udowodnić że jestem w namiocie :)
  • Odpowiedz
Jestem pod namiotem. Rozdupa totalna, krew siłę leje, trupy wywalam masami... Piep#@%ne komary. #komary #krew
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roballo: zabij kilkanaście albo i więcej i rozłóż ich zwłoki na parapecie, jeśli chcesz wzmocnić efekt możesz jeszcze pentagramy narysować itp.
  • Odpowiedz
Jaki jest najskuteczniejszy środek na komary? Taki żeby się spryskać i mieć spokój np podczas biegania?

#pytanie #komary
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach