Mireczki i węgierki ze #slask

Uwaga, jako że 30, 31 lipca oraz 1 sierpnia przez Śląsk przejedzie kilka etapów wyścigu kolarskiego Tour de Pologne będą spore utrudnienia w komunikacji miejskiej (dotyczyć będą ruchu tramwajowego i autobusowego).

Tutaj w komunikacie dokładny opis utrudnień, objazdów wyjątków KZK GOP : http://www.kzkgop.com.pl/news/p-1-tour-de-pologne7285.html

Utrudnienia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M-a-r-o: 110 kV bez problemu pójdzie po lince latawca, co prawda po chwili z takiej linki by nic nie zostało, ale wcześniej porządnie by pokopało osobę trzymającą tę linkę, i takie pokopanie byłoby śmiertelne

@soadfan: Jeżeli nie ma tam jakichś starych izolatorów, to naprawdę ciężko by było, żeby pojawiło się napięcie przebicia na takim izolatorze i prąd poszedł przez słup do ziemi

@TheMan: Po pierwsze, kable
  • Odpowiedz
Mireczki z #gliwice #rybnik #knurow jest na #praca dla #elektryka. Nie skomplikowana, fabrykacja szaf, montaż u klienta. Praca raczej dla technika niż dla inżyniera. Mnie zaproponowali ok 2500 netto.

Firma nazywa się MTM projekt i szuka ok 10 ludzi.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko, można gdzieś wymienić filtr paliwa w dieslu od ręki? Przyjeżdżam z własnym filtrem i mi wymieniają jak nie ma kolejki. Ewentualnie w knurowie albo gdzieś niedaleko. #gliwice #knurow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i mirabelki z #knurow #gliwice i okolice, mam do Was prośbę. Wybieram się na święta w te okolice, żeby odwiedzić kuzyna i chrzestną - ale jako, że rzadko bywam na Śląsku, a nie chcę spędzić całych świąt za stołem, chciałem się spytać, gdzie by można było pojechać/pójść, żeby zobaczyć coś fajnego, pozwiedzać itp. Ostatnim razem, jak tam byłem (2 lata temu) to byłem w Chudowie, Rybniku no
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach