Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Trzy lata temu zginął kibic postrzelony w Knurowie. Śledztwo umorzone

Trzy lata temu zginął kibic postrzelony w Knurowie. Śledztwo umorzone...
z- 0
- #
- #
- #
- #

grishko
- 22

Zgredzimierz
via Android- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

bi-tek
via iOS- 3
@Zgredzimierz: madka z posta ma pewnie ok 20 kilku lat i jedyny jej sukces to dać sie zapłodnić to czego się po niej spodziewasz ?
@Zuchwaly_Pstronk: Najlepiej zgłoś na policji zgubę i przeglądaj olx, niestety ale mało kiedy trafia się uczciwy znalazca. Trzymam kciuki by się udało odzyskać :)
@Zuchwaly_Pstronk Znalazła się? W jakich okolicach zgubiłeś?
Codziennie o 21 jest grany Apel Jasnogorski na trabce. A o 15 Koronka. Pięknie to brzmi.
#knurow #chrzescijanstwo #ciekawostki
#knurow #chrzescijanstwo #ciekawostki
Jak podaje serwis iknurow.pl, trzeci etap Tour de Pologne 2018 prawdopodobnie rozpocznie się pod Stadionem Śląski, a meta zostanie ulokowana w Zabrzu przy stadionie Górnika.
Dodatkowo premie lotne mają zostać rozmieszczone w Rudzie Śląskiej, Rybniku i Knurowie.
Lokalni mieszkańcy mają w planach wspieranie kolarzy czy raczej krytykowanie władz miasta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rudaslaska #rybnik #knurow #chorzow #zabrze
Dodatkowo premie lotne mają zostać rozmieszczone w Rudzie Śląskiej, Rybniku i Knurowie.
Lokalni mieszkańcy mają w planach wspieranie kolarzy czy raczej krytykowanie władz miasta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
#rudaslaska #rybnik #knurow #chorzow #zabrze
@SportowyEkspress Rybnickie januszostwo już szykuje wiadra z gównem żeby obrzucać władze
trzeci etap Tour de Pologne 2018 prawdopodobnie rozpocznie się pod Stadionem Śląski
@SportowyEkspress: ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Siema Mirki.
https://www.olx.pl/oferta/komputer-i5-4460-gf-960-16gb-ddr3-600w-CID99-IDsSzMP.html
Ponieważ jakiś czas temu zmieniłem kompa, sprzedaję starego.
https://www.olx.pl/oferta/komputer-i5-4460-gf-960-16gb-ddr3-600w-CID99-IDsSzMP.html
Ponieważ jakiś czas temu zmieniłem kompa, sprzedaję starego.
- 2
@XireNov: Zapomniałeś jedynki z przodu;) Jeżeli tak to będę w domu po 20:D
- 0
@Prophet1111: trochę drogo, ale powodzenia
@Jestem_Tutaj: na olx tego nie wiedzą - ja też ostatnio sprzedawałem telefon i zostałem z-----y na mirko, że nikt tego nie kupi, a następnego dnia jakaś kobitka go wzięła... (sam nie byłem świadom jego wartości, ustawiłem cenę podobną do allegro i ciut zaniżyłem)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@Varien: bip miasta
@Varien: Same numery działek w formie mapy możesz znaleźć na stronie geoportal.gov.pl
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pierzak: raczej piorun uderzy w odgromniki budynku na dachu. Kabelki lecą zazwyczaj od okna w dół ku ziemi, gdzie owe działki no i sąsiedzi się sprytnie spinają tak żeby dało się przejechać pod kabelkami w razie w ale żeby nie szły mega wysoko :) od lat to tak tam funkcjonuje i nikomu sie nie spier.... tego :)
3
Silny wstrząs w Gliwicach w KWK Sośnica. Poczuli też mieszkańcy Zabrza

Wczoraj o 19:41 mocno zabujało w Gliwicach. Jak donoszą Mirki, wstrząs był odczuwalny od Zabrza po Knurów; mocno tez odczuło Centrum Gliwic. Wstrząs miał M3.
z- 0
- #
- #
- #
- #
#gliwice Widzieliście/ słyszeliście to? Najpierw zaczęły wyć u mnie na dzielnicy syreny, patrzę przez okno i nic. Stwierdziłem że fajne gwiazdy i aż zrobię zdjęcie, zabrałem się za ustawianie parametrów i nagle na połódniowym zachodzie, jakby patrzeć na Knurów minęło mi coś na niebie, jakby balon spadając zaczął się palić, ale w momencie zgasło. Leciało tak pod kątem 45 stopni. Potem zaczęły jeździć gdzieś straże albo inne wozy bo było
Mireczki z #gliwice i #knurow. Uważajcie na drogach, bo jest mega szklanka. #ostrzezenie #dziendobry
#knurow #zabrze #gliwice #mirkopomusz #kiciochpyta
Elo Mirasy..
Potrzebuję pomocy.
Muszę się dostać jutro z knurowa do Wrocławia na 15:30 a potem do Istebnej pojechać z rozowym paskiem. Zly szef nie dal wolnego i bidula musi siedziec w pracy. Do tego w moim smarciku (nie smiac się - nie umiem jezdzic xD) pasek klinowy strzelił (╯︵╰,)
Czy jest ktos
Elo Mirasy..
Potrzebuję pomocy.
Muszę się dostać jutro z knurowa do Wrocławia na 15:30 a potem do Istebnej pojechać z rozowym paskiem. Zly szef nie dal wolnego i bidula musi siedziec w pracy. Do tego w moim smarciku (nie smiac się - nie umiem jezdzic xD) pasek klinowy strzelił (╯︵╰,)
Czy jest ktos
źródło: comment_m231AhnHBeoUcv4B9dslL0dV5odrNuCB.jpg
Pobierz@Tymariel: dobra. Za 15 min będę.
Człowiek wraca do domu i widzę, że na wjeździe na autostrade w zaznaczonym miejscu na zdjęciu stoi radiowóz, bez sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Jest to już autostrada więc zatrzymać się nie wolno.
Wybieram numer na telefonie 997 i dzwonie.
Dyżurny odbiera i mówię:
- chcialem poinformować, że przy wjeździe na autostrade A1 w Knurowie w miejscu do tego nie przeznaczonym stoi pojazd i zagraża w ruchu.
Wybieram numer na telefonie 997 i dzwonie.
Dyżurny odbiera i mówię:
- chcialem poinformować, że przy wjeździe na autostrade A1 w Knurowie w miejscu do tego nie przeznaczonym stoi pojazd i zagraża w ruchu.
źródło: comment_ePAuUKwdWSdBLuueeQZXj0DgzKo4ZGc2.jpg
PobierzW Knurowie codziennie o 21 jest grany Apel Jasnogorski na trabce. Pięknie to brzmi i podziwiam. Osobę grającą za konsekwencje. Uwielbiam dźwięk trąbki, saksofonu nienawidzę.
#knurow #ciekawostki #wiara #chrzescijanstwo #katolicyzm #muzyka
#knurow #ciekawostki #wiara #chrzescijanstwo #katolicyzm #muzyka
Mirki z #gliwice #knurow
Jak to wygląda z #uber w poniedziałki około 8-9 rano? Bo z tego co widzę to dzisiaj troche bieda z uberem - "brak dostępnych pojazdów" - a jutro muszę rano jechać czymś z knurowa do gliwic bo mam dwie cięzkie walizki. Ewentualnie jaką firme taxi polecacie w gliwicach, która nie zedrze ze mnie milionów monet?
Dzięki!
Jak to wygląda z #uber w poniedziałki około 8-9 rano? Bo z tego co widzę to dzisiaj troche bieda z uberem - "brak dostępnych pojazdów" - a jutro muszę rano jechać czymś z knurowa do gliwic bo mam dwie cięzkie walizki. Ewentualnie jaką firme taxi polecacie w gliwicach, która nie zedrze ze mnie milionów monet?
Dzięki!
@jestem_studentem_prawa o której potrzebujesz jechać?
- 1
@memfis23: 28, wzialem yellowtaxi. Uber mi powiedział szacowany koszt 38-42zł i do tego brak dostepnych pojazdów, więc odpuściłem.
- 4
@ZabiliMiZolwia: ja bym chętnie przegonił swoje e92.
- 2
#knurow
Policja zabezpieczająca TdP pilotowała kobietę w ciąży jadąc pod prąd trasy.
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-policyjna-eskorta-pod-prad-trasy-tour-de-pologne,nId,2424727
Policja zabezpieczająca TdP pilotowała kobietę w ciąży jadąc pod prąd trasy.
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-policyjna-eskorta-pod-prad-trasy-tour-de-pologne,nId,2424727
Mireczki i węgierki ze #slask #zaglebie
Przypomina że 30, 31 lipca oraz 1 sierpnia przez Śląsk przejedzie kilka etapów wyścigu kolarskiego Tour de Pologne będą spore utrudnienia w komunikacji miejskiej (dotyczyć będą ruchu tramwajowego i autobusowego).
Tutaj w komunikacie dokładny opis utrudnień, objazdów wyjątków KZK GOP :
http://www.kzkgop.com.pl/news/p-1-tour-de-pologne7285.html
Przypomina że 30, 31 lipca oraz 1 sierpnia przez Śląsk przejedzie kilka etapów wyścigu kolarskiego Tour de Pologne będą spore utrudnienia w komunikacji miejskiej (dotyczyć będą ruchu tramwajowego i autobusowego).
Tutaj w komunikacie dokładny opis utrudnień, objazdów wyjątków KZK GOP :
http://www.kzkgop.com.pl/news/p-1-tour-de-pologne7285.html





















