Mirki, padł mi GTX 970. Jest jeszcze na gwarancji, co lepiej wybrać zgłoszenie reklamacji z tytułu gwarancji, czy też rękojmi? Co będzie korzystniejsze dla mnie? A może też macie doświadczenie, jak poszczególne sposoby reklamacji rozwiązuje morele.net, bo właśnie u nich zakupiłem kartę, podzielcie się.
#kichochpyta #pc #pytanie #morele
#kichochpyta #pc #pytanie #morele



























źródło: comment_QO0UuJ0ZWUQtfbRlp68JRbMHtdw8Wk1i.jpg
PobierzJak na obrazku nr
źródło: comment_0pPFf3sihB5iByW8Dis3ARixnc0NiPDI.jpg
Pobierz