Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirunie. Do rzeczy. Prowadze mały sklep z drobna elektronika. Odebralem dzis telefon od konsultanta czy tam specjalisty ds wciskania ktory dumnie reprezentuje jedna z popularnych porownywarwk cenowych. Podpowiem ze nazywaja sie jak K.O. boksie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pogadalismy i czuje ze chca mnie wydymac. W sieci miliony artykolow na ich temat. Jakie jest wasze zdanie Mirki? Jest ktos w stanie wyjasnic mi jak to sie kreci, na czym oni zarabiaja? Nie chceli reklam, banerow. Chcieli zebym doladowal konto u nich. Ustawiam sobie propcje produktu. Iles tam groszy za wyeksponowanie o to ma zwiekszyc mi ruch na stronie? Dobrze mysle?

#kichochpyta #ecommerce #internet #zakupy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: W porównywarkach opłaca się być jeśli masz albo bardzo wyjątkowy asortyment - i nikt inny tego nie ma, ale się dobrze spozycjonuje dzięki nim. Albo masz naprawdę niskie ceny. Jeśli masz to co inni i to drożej, to będziesz tylko planktonem, w który nikt nie klika. Generalnie porównywarki (i allegro) to jedna wielka wojna cenowa, a to wcale nie jest takie fajne.