Wpis z mikrobloga

UWAGA!!!
Słuchajcie, jest poważna sprawa. I przestroga dla wszystkich kobiet!!!
Moja znajoma szuka pracy, i wysłała cv do jednej firmy logistycznej. Odezwał się do niej facet przez Facebooka!!! Wystalkował ją i do niej napisał. To już było podejrzane, Ale to nie wszystko, spotkali się no i coś tam obgadali, i mówi że wyjazdy służbowe będą, no to znajoma wstępnie na wszystko się zgodziła. Później w nocy napisał do niej na fb że będzie wyjazd służbowy na szkolenie już w czwartek w Poznaniu i że pojadą razem, znajoma mówi ok, a ten jej pisze żeby podesłała mu jakieś swoje zdjęcia bo chciałby wstawić na profil na giełdzie transportowej?! A teraz najlepsze, on jej pisze że jest tylko jeden pokój z jednym łóżkiem w hotelu, i żeby nie mówiła chłopakowi, i że to taki rodzaj integracji i że bez żadnych podtekstów! Znajoma od razu zrezygnowała, ale chciałbym coś z tym zrobić zanim komuś innemu stanie się krzywda.
Powiedzcie proszę gdzie mogę faceta zgłosić, czy od razu na policję dzwonić.
Firma z Lublina Fila Logistic, Facet nazywa się Artur Jałkowski, a na fb ma profil Arturro Armando Piitbul.
Proszę was uważajcie na tą firmę i tego faceta!!!
#oszukujo #oszustwo #podejrzane #podejrzanebiznesy #problem #kichochpyta #lublin #praca
Chciałbym żeby to poszło wysoko niech się dużo ludzi o tym dowie.
  • 33
@Andczej to fakt, teoretycznie nie ma dowodów na nic, tylko podejrzane teksty. I kiepskie opinie o firmie w internecie. Myślałem może o jakiejś czarnej liście albo o instytucji która może się czymś takim zajmuje.
UWAGA!!!

Słuchajcie, jest poważna sprawa. I przestroga dla wszystkich kobiet!!!
Moja znajoma szuka pracy, i wysłała cv do jednej firmy logistycznej. Odezwał się do niej facet przez Facebooka!!! Wystalkował ją i do niej napisał. To już było podejrzane, Ale to nie wszystko, spotkali się no i coś tam obgadali, i mówi że wyjazdy służbowe będą, no to znajoma wstępnie na wszystko się zgodziła. Później w nocy napisał do niej na fb że