Czemu w kfc nie serwuja juz quritto?? To bylo takie zajebiste. Teraz same z-----e kanapki #kfc
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracował ktoś kiedyś (albo zna kogoś kto pracował) jako Kierowca-dostawca w KFC? Jak zarobki? Takie samo jak na kuchni (8 brutto/h[?]) czy lepiej? Jak z benzyną (wymagają własny samochód)?

#praca #kfc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@misiekmr: mój różowy pasek jest kierownikiem w jednej z restauracji KFC, jak wróci z roboty, to się podpytam co i jak.

I tak nawiasem mówiąc minimalna płaca godzinowa w KFC w tej chwili, to 10 pln.
  • Odpowiedz

hahaha #beka założyłem się z siostrą o 100zł że nie zrobi takich samych skrzydełek jak w kfc.

Ona uczy się na gastronomii i wielka szef kuchni. Zobaczymy kuraw XD a jak zrobi to i tak będzie profit i tak

#kfc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach