Ktoś może wie, czy za dowóz w KFC się coś więcej płaci? Oprócz tego że + kilka zł jest do tego co sprzedają...
#kfc #nicniewiem #pomocy #googleniedziala
#kfc #nicniewiem #pomocy #googleniedziala
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez moderatora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#kfc
W sumie nie jestem fanem takiego jedzenia, wolę pójść do baru mlecznego.
YEEEAAAAHHH