wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 2
5zł zniżki do KFC w dostawie, kod wielokrotnego użytku. Do końca lutego :)
#kfc i #pizzaportal bo pokrewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kfc i #pizzaportal bo pokrewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
bigmacki za 5 zł to ZUO, zjesz 2 na raz i obiecujesz sobie, że tego gówna nigdy do ust nie weźmiesz
#mcdonalds #kfc #burgerking #fastfood #promocje
#mcdonalds #kfc #burgerking #fastfood #promocje
- 1
@pret0rian8: ale w realu wielki billboard wisi dalej i bigmaki po 5 zyli, dziś żarłem
co wybrać z promocji aby sie n----------ć na maksa?
w-----------m big king xxl ale chyba go nie ma
#w-----------------------------y
#burgerking
#mcdonalds
w-----------m big king xxl ale chyba go nie ma
#w-----------------------------y
#burgerking
#mcdonalds
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@panwronek: Za taką cenę mam ponad 3 litry Żywca niegazowanego xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GrzegorzSkoczylas: ale czy to się wyklucza? Obsługuje cię przecież wg odpowiednich standardów, a to że sobie zaśmieszkuje to coś złego? Może go zawstydzasz w ten sposób i stąd taka reakcja? I skąd w ogóle podejście w stylu "prace to się daje". Daje to się prezenty, a stosunek pracy to umowa/zobowiązanie w którą zaangażowane są obie strony ;)
Mi się zdarza że witam się po niemiecku Guten Tag. Jeszcze nie zdarzyło
Mi się zdarza że witam się po niemiecku Guten Tag. Jeszcze nie zdarzyło
@GrzegorzSkoczylas: nawet dobrze nie strollowałeś. Na przyszłość taguj #niemamargumentowalesiewypowiem
- 2
- 4
Sprawa dzieje się w #kfc. Miła pani myje podłogę. Wszędzie te żółte ostrzegacze pic rel.
Ostrzeżenia w kilku językach, ale nie w polskim. Polacy nie muszą uważać, czy są na tyle kumaci że kojarzą mokrą podłogę z ostrożnością.
Moje pytanie: czy jakbym się poślizgnął, upadł i uszkodził, to mógłbym skarżyć za brak ostrzeżeń?
Po drugiej stronie również nic po polsku.
#prawo #pytanie #poradyprawne
Ostrzeżenia w kilku językach, ale nie w polskim. Polacy nie muszą uważać, czy są na tyle kumaci że kojarzą mokrą podłogę z ostrożnością.
Moje pytanie: czy jakbym się poślizgnął, upadł i uszkodził, to mógłbym skarżyć za brak ostrzeżeń?
Po drugiej stronie również nic po polsku.
#prawo #pytanie #poradyprawne
źródło: comment_CeAtzxeLYFvkFEH4mX8HgZ5q0MIvhfWA.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TheSocialOne: trzeba byłoby pewnie być półgłówkiem by nie zrozumieć co ten znak oznacza już po samym obrazku... ;-)
- 24
@Kiciket: zrozumiałbym jakby byli czarni
- 0
- 0
@Pieniek: błogosławię cię
Grander Texax zjedzony. Czas na 2 czesc :3
#kfc
#kfc
źródło: comment_FxssDfxKqenxDcbaWWJ7KgtAtnykyFWn.jpg
Pobierzgownozarcie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mam dylemat co zamówić z kfc :/ Big box z granderem czy sam zestaw z granderem?
#kfc
#kfc
Jak byście siedzieli w #kfc i jedli zingera to możliwe je ja ten nadruk na arkuszu zrobiłem :D
#oswiadczenie #chwalesie
#oswiadczenie #chwalesie
źródło: comment_TyvwFD9yHRFtWVjaRLPmLnVn3vSeDvPV.jpg
Pobierz- 1
- 0
@netes: zgadza się:) u mnie to zboczenie jeszcze tak drastycznie nie wygląda ale przed zjedzeniem czegoś musze sprawdzic nadruk ogólnie torebkę itp:D
- 46

























źródło: comment_LZx50MB3g2Np7B2R1Vv38WpN9EfoYsF7.jpg
Pobierz