Witam, co ciekawego polecacie aby zjeść w kato? Najlepiej nowe miejscówki bo takie typowe to już raczej wypróbowane mam.

(okolice kato typu chorzuf czy bytom też git wsm jak coś ciekawego będzie)

#katowice
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Punkt 4.7 regulaminu. Organizator NIE dopuszcza zmiany danych inmiennych na bilecie. Także możesz odesłać bilet, dostaniesz 100 zł.
  • Odpowiedz
@GHJ567: @kyjgel na bramach sprawdzają dowody ale nie koniecznie musi się zgadzać z biletem. Wystarczy pokazać dowód i bilet i się wchodzi. A wczoraj po godzinie 19 w ogóle przestali sprawdzac
  • Odpowiedz
Rusza połączenie autbusowe z Łodzi Fabrycznej do Oslo. ”Bezpośrednie połączenie do stolicy Norwegii otwiera FlixBus. Autobusy będą wyjeżdżały z przystanku w Krakowie i będą zatrzymywać się również w Łodzi. Po raz pierwszy wyruszą w trasę 3 sierpnia. Linia będzie kursować w trybie całorocznym, przez 7 dni w tygodniu w obie strony. Podróż z Łodzi potrwa ok. 28 godzin”.

„Linia N1202 startuje z Dworca Autobusowego MDA w Krakowie. Kolejne przystanki w Polsce to:
– Katowice;
Poludnik20 - Rusza połączenie autbusowe z Łodzi Fabrycznej do Oslo. ”Bezpośrednie poł...

źródło: wrs-tm-pl-NdY-YD29uag-unsplash

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poleci ktoś co można robić w Chorzowie/Katowicach lub gdzieś w pobliżu od północy do 5 rano w nocy z poniedziałku na wtorek? xD Jedziemy z różową na koncert Rammsteina ale nie mamy żadnego hotelu. Ceny teraz takie, że wolimy jakoś przekoczować do rana. Ewentualnie czy ma ktoś może 2 wolne miejsca w samochodzie i jedzie do Krakowa?

#rammstein #chorzow #katowice
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim wystarczy wiecej zarabiac, albo pozostac na peryferiach. Nie da sie miec super lokalizacji w centrum dobrej cenowo, bo kazdy pragnie miec jak najdogodniejsze miejsce zycia, a ilosc lokali w danym regionie jest ograniczona. Jesli wlasciciele podnosza czynsz o 100, 200, czy 300 zl i nadal sa chetni, to czemu tego nie robic? Mozesz wiecej zyskac i odsiac czesc kandydatow. A jakas empatia? W tym kraju kazdy kazdego rucha i podklada
  • Odpowiedz
MTK na Bytkowskiej 1


@Vader-Poland: parking na miejscu, otwarty lecz takich jak Ty może być tam więcej.Troszkę dalej masz biedronkę z parkingiem, z niego zejdziesz niżej w stronę Chorzowa i wchodzisz do parku. Siemianowicka 157, 41-503 Chorzów Biedronka.
Możesz jechać jeszcze dalej w stronę Chorzowa i masz parking Parking P10 (Chorzow) Al.Klonowa wjazd od Siemianowickiej (czasem go zamykają) nie ma reguły może na czas koncertu otworzą ale powyżej tego parkingu
  • Odpowiedz