Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 71
- 1
Jutro i w piątek od 4 rano do wieczora spore utrudnienia i zmiany rozkładów jazdy ztm, ze względu TdP.
ps. Zmieńmy wreszcie tego sołtysa na kogoś.poważnego..
#katowice
ps. Zmieńmy wreszcie tego sołtysa na kogoś.poważnego..
#katowice
źródło: temp_file7526307443976435556
Pobierz@Kumpel19: tylko jutro
#katowice co oni ustawiają na muchowcu? Bo chyba to wszystko nie jest na jutro bo za dużo tego by było.
@szynszyla2018: nie ma za co
@szynszyla2018: Cieszymy się, że mogliśmy pomóc
Zanim Lars von Trier pokazał światu „Tańcząc w ciemnościach” i „Dogville” zrealizował serial telewizyjny, który z założenia miał być żartem. „Królestwo” nieoczekiwanie stało się jednak fenomenem łączącym wątki paranormalne i metafizyczne w szpitalnej codzienności, a po latach klasykiem i wyjątkową pozycją w filmografii twórcy Dogmy 95. Po realizacji pierwszych odsłon „Królestwa” Lars von Trier przyznał nawet, że jeszcze bardziej wierzy w duchy. Do duchów kopenhaskiego szpitala powrócił 25 lat później, powołując do
źródło: Królestwo_trylogia_zaslepka YT
PobierzDzięki pan @GutekFilm za przypomnienie, że mam w divx-sie nieobejrzane do końca drugie królestwo.
Można to gdzieś teraz obejrzeć online czy trzeba piracić?
Można to gdzieś teraz obejrzeć online czy trzeba piracić?
@krytyk__wartosciujacy: Poza ww. linkami chyba na CDA jest. No i niektóre kina studyjne teraz wszystko puszczają
ktore miasto
- Katowice 34.9% (102)
- Poznań 40.4% (118)
- Łódź 24.7% (72)
konto usunięte via Android
- 33
@derton778 lodz, szybciej wrocisz do domu rodzinnego
@derton778: Poznań to rozsądny kompromis pomiędzy ultra-turystycznym Krakowem, mega zatłoczonym Wrocławiem, a mniejszymi miastami typu Szczecin, Bydgoszcz. Masz w sumie wszystko, czego możesz chcieć od miasta, ale z TOP 5-6 największych miast to chyba w Poznaniu jest najspokojniej, najciszej, najmniej żulersko i chyba najczyściej.
Katowic też bym nie lekceważył, ale zbyt słabo znam to miasto żeby polecić lub odradzić. Co do Łodzi to wiadomo, klimat upadłego Detroit, który wielu ludziom
Katowic też bym nie lekceważył, ale zbyt słabo znam to miasto żeby polecić lub odradzić. Co do Łodzi to wiadomo, klimat upadłego Detroit, który wielu ludziom
- 1
Czy pod planetarium można bezpiecznie zostawić rowery czy kradną tak jak we Wrocławiu?
#planetarium #chorzow #katowice
#planetarium #chorzow #katowice
Kradną jak w Chorzowie
@Grysik: ja za każdym razem jak tam jestem to zapinam ulockiem do słupów flagowych przed dużymi schodami i jak na razie bezprzypalowo
- 21
źródło: temp_file2951822275838251891
Pobierz- 0
co teraz w #katowice śródmieściu policja/straż pożarna ogłasza ze szczekaczki? bo słyszałem komunikat ale nie zrozumiałem słów
896
Pobicie w centrum Mikołowa w środku nocy. Pijani Ukraińcy zrobili to bez powodu

24-latkowie bronili się twierdząc, że nie pamiętają incydentu, a wszystkiemu winny był a-----l. Zostali objęci policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do pok...
z- 174
- #
- #
- #
- #
- #
@Peupelele: nie wiem czy w Zabrzu na placu krakowskim albo na 3 maja na wysokości mosiru chyba. Zobacz w tych dwóch miejscach. I chyba jakiś ma niedzialkowkoego jest czy cieszyńskiej gdzieś w tamtej okolicy
@Peupelele: każdy szewc to ogarnie. Jak niewielkie poszerzenie to wrzucić na prawidła i będzie git. Jak większe to do szewca.
- 0
czy w #czestochowa albo w #katowice jest Carrefour taki ze stacją paliw?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@papugatotwardziel: Do schronów!
- 1
To pewnie pod rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Syreny?
#katowice
#katowice
- 5
@Richtig_Piwosz: jak kiedyś faktycznie coś jebnie to nikt nie zareaguje
@Lapidarny:
Po incydentach z rakietami doszedłem do wniosku, że o ataku na Polskę dowiem się z tv Al-Dżazira albo z BBC.
Po incydentach z rakietami doszedłem do wniosku, że o ataku na Polskę dowiem się z tv Al-Dżazira albo z BBC.
- 9
@breskali wina Tuska
- 16
@Lodyzlidla: wczoraj krzyczeli na stadionie "Deutschland, Deutschland".
- 0
Dziś też zapowiada się, że ciągle będą jeździli na sygnale. Co tam się dzieje?! Wiem, że koncert ale to nie znaczy by ciągle na sygnałach jeździli...
#katowice
#katowice
@WUJICO: R--------l samochodowy. Każdy staje gdzie chce, blokują przejazdy, inni stoją w korkach. Generalnie kierowanie ruchem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Mirki od #gravel i #szosa - gdzie w okolicy #slask (najlepiej #katowice) znajdę do obmacania gravele bianchi? https://sklepy.bikeworld.pl/sklepy/wszystkie/bianchi mi pokazuje dosc odlegle miejsca tylko, a do Gniezna leciec tego https://rowerybianchi.pl/produkt/nirone-allroad-grx-400-1x10sp/ mi sie cholernie nie chce... Help?
- 0
Hej, kupiłem mieszkanie z ogródkiem i deweloper sobie życzy, że jeśli chcemy podwyższyć płot (panel 3D 173cm wysokości) to musi on być w odcieniu RAL9007 - od kilku dni przeszukuję internet i znalazłem tylko 1 firmę, która może polakierować panele na dowolny kolor, ale w tym przypadku cena za 1 panel to ok. 420zł, podczas gdy panele w "typowych" kolorach to cena ok. 150zł - znacie
może jakąś firmę, która jest w
może jakąś firmę, która jest w
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
nalazłem tylko 1 firmę, która może polakierować panele na dowolny kolor,
@Uvmeneal: pod hasłami Malowanie proszkowe / Malowanie proszkowe ogrodzeń tylko 1 firma? Chyba źle używasz googla
Ps. RAL9007 to srebrny ciemny, a nie zielony ciemny (okolice RAL6009) jak na zdjęciu
Ps2. abaco w Mysłowicach albo multikolor w Sosnowcu sprawdzałeś?
@Uvmeneal: u nas deweloper zakazał montażu klimatyzacji wiszącej, połowa osób olała temat. Z takimi kolorami też wymogi do mokentu aż niektórzy zrobili jakieś cuda, konstrukcje drewniane ja parterze, zabudowy i nic. Administracja która tym zarządza napisała maila ze w takich sprawach nie mają jak podjąć decyzji, nie będą karać i temat zamknięty. Ja bym na Twoim miejscu zamontował co chcesz w podobnym odcieniu i w razie czego mówił że jest
- 0
Witam, co ciekawego polecacie aby zjeść w kato? Najlepiej nowe miejscówki bo takie typowe to już raczej wypróbowane mam.
(okolice kato typu chorzuf czy bytom też git wsm jak coś ciekawego będzie)
#katowice
(okolice kato typu chorzuf czy bytom też git wsm jak coś ciekawego będzie)
#katowice





























#katowice