#katowice czy ktoś wie co się dzisiaj koło godziny 19 odwaliło pod Castorama na Dąbrówce?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cantom ludzie się głupio cieszą ale prawda jest taka ze chyba nie ma wydarzenia które ściągałoby do Chorzowa i Katowic większa liczbę ludzi z innych regionów.
  • Odpowiedz
@cantom: ja mieszkam na Tauzenie i szczerze nie przeszkadzał mi ten festiwal. Na pierwszej edycji byłam, chociaż już wtedy wyszla lipa, bo zabrakło WTC, którym promowali festiwal od początku. Mimo wszystko wreszcie coś się działo! A teraz znowu będzie wielkie nic. Kiedyś w parku były organizowane koncerty, większe wydarzenia, a teraz tylko "spektakularne" akcje typu śniadanie na trawie ;/
  • Odpowiedz
Pytanie do #rozowepaski z #katowice #slask czy też macie wrażenie że teraz na mariackiej bywa dosyć creepy.? Pełno #niebieskiepaski w różnej konfiguracji od meneli i ćpunów poprzez zwykłych Oskarkow, hipsterów, starych Januszy a kończąc na ciapakach. Jest ich zdecydowanie więcej od różowe paski. Dziś byłam w centrum i po 23 zaczęło się robić dziwnie mało bezpiecznie. Łażą i zaczepiają żeby iść z nimi na
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#katowice tyle ładnych ulic w Kato a oni ich puszczają szpetną warszawska ( ͡ ͜ʖ ͡) plus zamiast z góry pokazać mck nospr czy rynek to oni to z dołu kręcą. Po co ten helikopter w ogóle lata ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@RRybak mogli puścić wyścig przez Jagiellońska obok stada brudnych meneli którzy się kręcą o tej porze po darmowe jedzenie
  • Odpowiedz
Hihopter zaczyna robić kółka, więc pewnie ruszają. Dajcie znać jak się ktoś wydupczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#katowice
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach