Większe wrażenie na mnie zrobiło nagranie z Maroka i dekapitacja turystek ze Skandynawii


@Vinizius: nie zapomnę filmu z dekapitacji jakimś nożem przez jakichś talibów, było to dobre 20 lat temu.
Podobnie nie zapomnę jakiegoś nagrania z fermy lisich futer gdzie obdzierali je żywcem i rzucali na kupę, chyba jeszcze żywe.
  • Odpowiedz
  • 8
@Vinizius: dzięki za odpowiedź, ale w sumie poczekam na potwierdzenie kogoś kompetentniejszego, bo czytanie ze zrozumieniem nieco Cię przerasta ziomek.
  • Odpowiedz
@GdzieSoLody: przyznam że nie pamiętam już czasu gdy obejrzenie filmu sprawiało odruch wymiotny. Jak nie widzę na żywo i nie czuję zapachu to nie rusza nic.
  • Odpowiedz
a tu sie okazuje że teraz to sie nazywa sadol,


@AndrzejTrapper: te administracyjno moderatorskie p---y się boją wrzucić cokolwiek, bo się boją pozwów czy innego gówna.
Nie żebym siedział na sadisticu ani tym bardziej na sadolu, ale szukałem kiedyś rzeczy o tym gościu co się ze snieżki zwalił i kasowali posty w obawie przed pozwami od rodziny xD
  • Odpowiedz
@Neobychno: myślę, że tu działa fakt, że to się stało w polsce i w jakiś sposób psychika się z tym utożsamia. jakby widzisz jakieś gore z meksykańskich karteli czy innej brazylii i uznajesz to za coś nierealnego
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer:
Nagrał i wrzucił na jakiś portal społecznościowy. Po wszystkim na swoim kanale na YT dodał filmik i wytłumaczył dlaczego to zrobił. Po kilku godzinach znaleźli go gdzieś poza domem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach