Nie no, zapowiadało się fajnie w 1 sezonu ale drugiego sezonu nie dałem rady obejrzeć. No nie podobało mi się to jak prowadzona jest fabuła. Miałem wrażenie że anime to dodatek do mangi i nie da się go zrozumieć bez znajomości samej mangi xD po 2 sezonie olałem, 2/10 #anime #tokyoghoul #japan
Holetoanother_universe - Nie no, zapowiadało się fajnie w 1 sezonu ale drugiego sezon...

źródło: 202df0e885a84a358a27f66cc4877af4

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach