@Zenon_Zabawny: Manipulacji to ty chyba się uczysz od niego.

martwi się tym, że to spowoduje wzrost popularności nacjonalistów. Brak słów

Gdzie się martwi? Po prostu trafnie zauważył fakt, jakoś nie widzę wyrazów zmartwienia.
  • Odpowiedz
@Inkwizycja: Chyba żartujesz. Zaraz będzie w mediach że to RADYKALNI islamiści, pokażą jakiegoś dzieciaka burdasa że "OH ALLAHU ONI NAS TERAZ PRZEŚLADUJO, MY POKOJOWI JESTEŚMY :(" a następnie jakiś lewak się wypowie że to nie wina islamu i trzeba więcej multi-kulti bo to przez rasizm europy się stało.
  • Odpowiedz
Jestem jeszcze w Bataclan. 1 piętro. Ciężko ranny! Niech jak najszybciej nastąpi atak. Są jeszcze ocalali w środku. Zabijają wszystkich. Jeden po drugim. 1 piętro szybko!
  • Odpowiedz