@lxxxxxxl: na wykopie naczytałem się tyle baitu, że wolę zapytać. W Paryży już były w tym roku 2x zamachy i nie wprowadzano stanu wyjątkowego. A tv nie będę włączał by nie budzić innych.

Zaorane. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mirki drogie. Państwo Islamskie zapowiedziało wysłać w tłumie swoich. No i wysłało. Żadna służba nie jest wstanie zweryfikować takich tłumów młodych mężczyzn, którzy powyrzucali swoje dokumenty i deklarują, że są uchodźcami z Syrii. Co mamy? Pasztet. Zachód w południe deklaruje zabicie Dżihadi Johna? Wieczorem mamy zamachy i strzelaniny w sercu Europy. To jest wojna, a Polacy muszą bronić swych granic! To Marsz Niepodległości i Ruch Narodowy ma rację. Jeśli chcemy Europy musimy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale oczywiście żadne media nie powiedzą wprost że to islamskie ataki. J----a poprawnośc polityczna. A nawet świadkowie twierdzą że terroryści krzyczeli "allaha akbar"
#francja #zamach #islam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie co jest śmieszne? Im więcej ludzi zginie w zamachach islamistów, tym więcej ludzi będzie nienawidzić muzułmanów. Im większa będzie nienawiść na muzułmanów, tym więcej z nich wyrośnie na islamistów. I tak w kółko. Mój protip jest taki, żeby do islamistów strzelać jak do kaczek, ale jak widzicie jakiegoś śniadego człowieka, to nie bądźcie kretynami i upewnijcie się najpierw, że jest on waszym wrogiem. Tak się powinno robić, nigdy na odwrót.

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Hubikusek: o jego motywacjach można dyskutować. ale nie mają one znaczenia.
s------l którego imię powinno być zapomniane. ale oczywiście co najmniej raz dziennie jakaś ameba z #4konserwy wrzuci obrazek z ta gnida
  • Odpowiedz