@ananasowy: tutaj też warto zwrócić uwagę jaką przewagę plusów mają antyintelektualne fikołki
wiesz, profesor ma tylko swoje zdanie, więc dlaczego ktoś się czepia? to tylko opinia. rozumiem, że jak te wykopki spotkałyby ludzi, którzy "tylko mają swoje zdanie" i głosiliby rzeczy typu "Headcrab_B to dewiant i zboczeniec" to nic by sobie z tego nie robili. w końcu to tylko opinia
a.....y - @ananasowy: tutaj też warto zwrócić uwagę jaką przewagę plusów mają antyint...

źródło: comment_1655787096LSGEihdiOMOahZUafLMpfj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: no niestety tak to wygląda - cynicy szczują przestraszony motłoch na ludzi, którzy po prostu czymś się wyróżniają. I jest to po prostu wstrętne.
Ja w każdym razie zawsze byłem i zawsze będę po waszej stronie. Nie dawaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tylko homo są jakoś prześladowani


@Mezomorfix: A kto napisał, że tylko? Nie tylko. Ale homo od wieków akurat są odczłowieczani. I religia do tego mocno się przyczyniła, a często i prawicowa polityka.

No i z tego co wiem za bycie niskim czy rudym nie idzie się do więzienia, czy nie ma zabijania, a homo byli i w niektórych krajach nadal są. Ale są poziomem cywilizacji ciut niżej nas.
  • Odpowiedz
Za bycie homo też nie ma.


@Mezomorfix: Ale było i w wielu krajach nadal jest. I jest to racjonalizowane jak pisałem polityką lub religią. Do tego wiele utrudnień, brak praw, a jakby się przyznać publicznie to i były zwolnienia z pracy.

Wobec niskich tego nie ma. Nie ma ogólnoświatowej np. nagonki na niskich jak w przypadku homo, łącznie z naprawdę odczłowieczaniem, że to nie ludzie, tylko bydło i to takie
  • Odpowiedz
Pierwszy dzień w nowej robocie, 2 maja piękny dzień. Siedzę w ogrodzie, lekka modlitwa (aby papieża powołał Pan do siebie szybko), a potem wdrożenie w nowe / stare obowiązki...
Korpo światowe, język komunikacji francuski mniej angielski, klasa roboli raczej standardowa.
No i mój pierwszy zonk - kompletnie niekompetentne #lgbt zatrudnione na dość wysokich pozycjach => do odstrzału takie moje zadanie. Tutaj mogę napisać, że dla tego korpo to problem i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kamkam55: ta gilotyna Hume'a to jest coś co akurat przeczytałeś w necie, mądrze Ci brzmiało i wrzuciłeś losowe pojęcie do wpisu czy potrafisz jakoś wyjaśnić co fact-value gap ma do Tw wpisu?
  • Odpowiedz
Idziesz ulicą w biały dzień gdzieś w centrum Warszawy, Krakowa, Wrocławia czy innego polskiego miasta.
Jak zareagujesz na ten kontrowersyjny widok?
#lgbt #polska #pytanie #geje #warszawa #teczowepaski #wroclaw #krakow #lublin #gdansk #poznan #bialystok #rzeszow #szczecin #opole #kielce #olsztyn
UchodzcaZPolski - Idziesz ulicą w biały dzień gdzieś w centrum Warszawy, Krakowa, Wro...

źródło: comment_1645301957VcR07npAuxKwfoGY0uxEZ9.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuna999: No właśnie w tym rzecz, że Ty sugerowałeś, że jak ktoś będzie próbował lepiej zwalczać przestępstwa motytowane homofobią to do tego celu będzie musiał zabrać zasoby z przestępstw motywowanych czymś innym, a teraz przekonujesz, że zasoby wcale nie są potrzebne, żeby usprawnić działanie policji. Z tego wynika, że przestępstwa motywowane homofobią można lepiej ścigać bez przesuwania zasobów, co było przecież dla Ciebie problemem.
  • Odpowiedz
@AustinMeaulnes: Sugerowałem, że jak ktoś przesunie zasoby po to aby lepiej zwalczać przestępczość wynikającą z homofobii to inne obszary będą zaniedbywane. Tylko tyle i aż tyle a Ty tutaj jakieś fikołki mi próbujesz wcisnąć w usta xD
  • Odpowiedz