Wpis z mikrobloga

Homofobia w praktyce

Spotkałem się z komentarzami, że geje miewają kilkuset partnerów w swoim życiu, albo że homoseksualizm powoduje choroby, a edukacja seksualna sprawi, że dzieci będą innej orientacji (tak twierdzą ludzie z fundacji Kai Godek). Ręce mi naprawdę opadają jak czytam takie rzeczy. Rok temu #tvpis publikowało na przykład informacje, w których była mowa o homoseksualnej propagandzie, czy o „ideologii” LGBT.
I na to idą miliardy złotych rocznie. „Dziel i rządź” w praktyce. Przykładowo ja szanuję czyjąś wiarę, bo nic złego mi nikt nie robi tym, że tylko wierzy. Jednak gdy chcę, by moje państwo było prawdziwie świeckie, to atakuję Kościół i jestem antypatriotą. Gdy jest się mniejszością to nagle można być takim chłopcem do bicia.
Nikogo nie obchodzi, że w zasadzie jestem przeciętnym gejem, niczym się nie różnię od innych ludzi mijanych na ulicy, a potem słyszę tylko, że jestem jakąś ideologią. Albo lecą w stronę takich osób jak ja wyzwiska. Dlaczego ludzie tak bardzo przejmują się orientacją innej osoby i chcą decydować o jej życiu w ten sposób, że nawet nie może wziąć ślubu z osobą tej samej płci, bo to „obraża czyjeś uczucia”, albo jest to „niezgodne z jego religią” (no bo do twojej religii muszą dostosować się nawet osoby niewierzące, bądź innego wyznania). To jest moje życie, nie twoje!

#neuropa #lgbt #homoseksualizm #gayisok #bekazprawakow #homofobia #pridemonth
Cukrzyk2000 - Homofobia w praktyce

Spotkałem się z komentarzami, że geje miewają k...

źródło: comment_1655052483Fp6uanJetiT0rNWiIlyxIf.jpg

Pobierz
  • 6