Wpis z mikrobloga

Film mu się nie podoba, gdyż główny bohater jest gejem


@popkulturysci: Mi też się nie podoba. Dorastałem w czasach, w których bohaterowie westernów byli męscy, zdobywali sławę, kobiety i pieniądze. Nie byli zboczeni. Nie dziwię mu się bo pewnie uważa podobnie. Człowiek oglądając bohatera identyfikuje się z nim. Mi i prawdopodobnie jemu ciężko jest się identyfikować z kimś, kto lubi jak inny mężczyzna wkłada mu członka w odbyt.
Nazwij mnie homofobem,
@popkulturysci: facet pochodzi z Sacramento, gdyby ktoś historię waszego regionu przerabiał na własną modłę, pewnie też byście się wpienili. Spora część jego zarzutów dotyczy odejścia od klasycznego westernu, na którym on pewnie się wychował.
@kidi1

Nie byli zboczeni.


No i nie są.

Mi i prawdopodobnie jemu ciężko jest się identyfikować z kimś, kto lubi jak inny mężczyzna wkłada mu członka w odbyt.


Jeśli na widok dwóch facetów, wyobrażasz sobie jak jeden drugiemu wkłada członka w odbyt, to sam jesteś mocno zboczony i w dodatku prawdopodobnie jesteś kryptogejem. Polecam wizytę u seksuologa, bo to jest mocno nienormalne.

Jak można czuć obrzydzenie wobec własnych urojeń xD?
Jeśli na widok dwóch facetów, wyobrażasz sobie jak jeden drugiemu wkłada członka w odbyt


@Ekspert_od_niczego: Na widok dwóch facetów całujących się. Tak. W tym filmie faceci nie tylko stoją obok siebie. Niestety robią coś więcej. To nie są urojenia. Homoseksualizm mężczyzn to nie jest tylko stanie obok siebie.
@Ekspert_od_niczego: > Czyli nie mają żadnych podstaw, poza bóldupieniem "kiedyś to było".

Tak, bo nie każdemu musi pasować postępowe kino. Powiedział, co myśli o filmie i wykreowanych w nim fikcyjnych postaciach i sytuacjach. Ciężko powiedzieć, żeby zrobił tym komuś krzywdę.
@popkulturysci: Parzenie na to wywołuje u mnie obrzydzenie. Nie ukrywam bo tak jest i nie mam na to wpływu a tym bardziej nie mam zamiaru z tym walczyć. Możesz próbować mnie obrażać, ale tak jest. Lubisz takie zabawy to spoko, tylko nie opisuj mi tego, ie pokazuj w filmach i nie propaguj bo zwymiotuję.