Siema gitarowe świry!
Szukam taniego ale w miarę konkretnego interfejsu do #homerecording. Nagrywana będzie #gitaraelektryczna i #bas. Ludzie bardzo chwalą Focusrite Scarlett, ale tutaj jest sporo generacji i modeli, nie wiem czy wszystkie są super, czy np. tylko ostatnie. Ktoś, coś?
#gitara
Szukam taniego ale w miarę konkretnego interfejsu do #homerecording. Nagrywana będzie #gitaraelektryczna i #bas. Ludzie bardzo chwalą Focusrite Scarlett, ale tutaj jest sporo generacji i modeli, nie wiem czy wszystkie są super, czy np. tylko ostatnie. Ktoś, coś?
#gitara





















No i @Kokos ma jak najbardziej rację, że to ma być zabawa, więcej wiary w swoje decyzje :D