@Rayan564: Kurła, tak to jest jak się kupuje w szemranych miejscach. Wiesz, ja mam nawet klucz do HOI4 do oddania, z ostatniego humble... Ale Ci nie dam, naucz się nie kupować od paserów.

BTW za to powinni zdejmować całe konto na stimie.
  • Odpowiedz
Siema,

Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły? Co ciekawe
G.....n - Siema,

Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2...

źródło: comment_CJI3sqcaWY6HhdjLBIK5wKzcamz5zUsM.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema,

Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły? Co ciekawe
G.....n - Siema,

Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2...

źródło: comment_3Qfnac1tyC8yX4TXOtVPnXKpORxQfoiz.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema,

Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko,

Szukam jakiegoś dobrego poradnika HoI4 dla opornych. Próbowałem kilka razy grać i dalej nie potrafię ogarnąć tej gry, jedynie co najwyżej rozpocząć badania i wysłać wojsko do ataku na daną prowincję. Wcześniej grałem dużo w HoI2 i teraz Darkest Hour, ale te gry w ogóle nie są podobne jak dla mnie mimo, że są z tej samej serii. Zna ktoś jakieś dobre, albo YouTuberów, którzy je nagrywają?

#hoi4 #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glassman: 1. Fabryki do danej produkcji przydzielasz w zależności od potrzeb danego państwa. Trzeba po prostu na bieżąco monitorować poziom wyposażenia i patrzeć co jest najbardziej potrzebne.
2. Fabryki wojskowe służą tylko do produkcji sprzętu.
3. Fabryki cywilne służą do budowy innych budowli (fabryk wojskowych, stoczni, fabryk cywilnych, infrastruktury, fortów itp), handlu (za jedną fabrykę cywilną dostaje się 8 jednostek surowca. Wyjątek to handel z marionetkami, tam za jedną fabrykę
  • Odpowiedz
Interesowałby kogoś AAR z Darkest Hour ( taki ulepszony HoI2) z Kaiserreich 1936?
Główne założenia to ponowne utworzenie Świętego Cesarstwa Rzymskiego za pomocą Niemiec i podbój całej europy.
Podstawowym planem jest zamach stanu dokonany w styczniu 1936 i wczesny atak na Komunę Francuską oraz desant wojsk na Związek Brytyjski, mam trochę własnych eventów do Kaiserreich, które miałyby trochę to uczynić ciekawszym ;v

#hoi4 #paradox #historiaalternatywna #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glassman: @IgorK: Kurde, no właśnie bardzo mi zależy na balansie gry (żeby nie było takich możliwości blobowania, jak chociażby w #eu4). No i też uważam, że w kolejnych wersjach #hoi prowadzenie wojen jest o wiele bardziej skomplikowane i dlatego tak bardzo lubiłem grać w Hoi2 czy w DH. Niestety obie gry kupiłem na jakiś mało znanych stronkach i nawet nie pamiętam ich nazw...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paliwo po 2 latach od premiery
to co za rok doczekamy się szpiegostwa
a za 2 pieniędzy i składowania surowców? XD


#hoi4
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kacpervfr:
W ogóle ten cały dodatek to powien być patch, bo walka morska była od momentu premiery s---------a (zresztą generalnie to cała gra z AI jest s---------a).
No i jestem pewien że będzie osobne DLC poświęcone szpiegostwu, oczywiście kosztujące tyle co gra, bo polityka Paradoxu aktualnie wygląda tak że wypuszczają gołą grę i potem dorzucają za paywallem opcje z poprzednich części (+ "rzucimy w patchu jakiegoś darmowego ficzera i niech
  • Odpowiedz
jak zmniejszyć straty w manpowerze i wyposażeniu? Dołożyć szpitale + kompanie techniczne?
#hoi4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczykawa: ja tam gram "historycznie", czyli lekkie dywizje czołgów, "normalne" czyli srednie oraz SS Panzer Div czyli ciężkie. Do tego dywizje zmot/zmech jako Panzergrenadieres z obstawa lspg, lart i laat
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hallvdar: Jak zrushujesz NFy, to masz cory na Czechosłowację i Austrię, łatwą wojnę z Rumunią i Jugosławią i obie anektowane przed focusem na Sudety. Masz na to 12 focusów, dojście do claimów z jugosławią to 8 (9 jeśli się dłużej niż 10 dni męczysz z Austrią). Powinieneś zdążyć sfabrykować i wygrać, wystarczy nie kapitulować Rumunii przed wypowiedzeniem wojny Jugosławii, żeby nikt ich nie zagwarantował.

Później pokazujesz niemaszkom środkowy palec, czekasz
  • Odpowiedz