Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
@Pituch: Podejście historyczne?
Siema,
Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły? Co ciekawe
Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły? Co ciekawe
źródło: comment_CJI3sqcaWY6HhdjLBIK5wKzcamz5zUsM.jpg
Pobierz@Glassman: jest kilka rodzajów .bmp, popróbuj je aż znajdziesz dobre
Siema,
Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły? Co ciekawe
Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły? Co ciekawe
źródło: comment_3Qfnac1tyC8yX4TXOtVPnXKpORxQfoiz.jpg
PobierzSiema,
Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły?
Mam problem z zamianą shieldów (flag państw) w Darkest Hour (HoI2), kiedy robię overwrite flagi na własną to się nadpisuje i w folderze wszystko wygląda normalnie, ale kiedy wchodzę do gry to jest tylko przeźroczyste pole z małym zielonym kwadratem z czarnym X. Zapisuje je w formacie BMP i nazywam tak jak trzeba, czyli na przykład flagGER albo flagPOL, wie ktoś co zrobić żeby podmienione shieldy się normalnie wyświetliły?
Siemanko,
Szukam jakiegoś dobrego poradnika HoI4 dla opornych. Próbowałem kilka razy grać i dalej nie potrafię ogarnąć tej gry, jedynie co najwyżej rozpocząć badania i wysłać wojsko do ataku na daną prowincję. Wcześniej grałem dużo w HoI2 i teraz Darkest Hour, ale te gry w ogóle nie są podobne jak dla mnie mimo, że są z tej samej serii. Zna ktoś jakieś dobre, albo YouTuberów, którzy je nagrywają?
#hoi4 #
Szukam jakiegoś dobrego poradnika HoI4 dla opornych. Próbowałem kilka razy grać i dalej nie potrafię ogarnąć tej gry, jedynie co najwyżej rozpocząć badania i wysłać wojsko do ataku na daną prowincję. Wcześniej grałem dużo w HoI2 i teraz Darkest Hour, ale te gry w ogóle nie są podobne jak dla mnie mimo, że są z tej samej serii. Zna ktoś jakieś dobre, albo YouTuberów, którzy je nagrywają?
#hoi4 #
@oficer-prowadzacy: Też tak uważam
hoi3=DH>hoi2>hoi4>EU II wojna światowa(hoi1).
hoi3=DH>hoi2>hoi4>EU II wojna światowa(hoi1).
@Glassman: 1. Fabryki do danej produkcji przydzielasz w zależności od potrzeb danego państwa. Trzeba po prostu na bieżąco monitorować poziom wyposażenia i patrzeć co jest najbardziej potrzebne.
2. Fabryki wojskowe służą tylko do produkcji sprzętu.
3. Fabryki cywilne służą do budowy innych budowli (fabryk wojskowych, stoczni, fabryk cywilnych, infrastruktury, fortów itp), handlu (za jedną fabrykę cywilną dostaje się 8 jednostek surowca. Wyjątek to handel z marionetkami, tam za jedną fabrykę
2. Fabryki wojskowe służą tylko do produkcji sprzętu.
3. Fabryki cywilne służą do budowy innych budowli (fabryk wojskowych, stoczni, fabryk cywilnych, infrastruktury, fortów itp), handlu (za jedną fabrykę cywilną dostaje się 8 jednostek surowca. Wyjątek to handel z marionetkami, tam za jedną fabrykę
Interesowałby kogoś AAR z Darkest Hour ( taki ulepszony HoI2) z Kaiserreich 1936?
Główne założenia to ponowne utworzenie Świętego Cesarstwa Rzymskiego za pomocą Niemiec i podbój całej europy.
Podstawowym planem jest zamach stanu dokonany w styczniu 1936 i wczesny atak na Komunę Francuską oraz desant wojsk na Związek Brytyjski, mam trochę własnych eventów do Kaiserreich, które miałyby trochę to uczynić ciekawszym ;v
#hoi4 #paradox #historiaalternatywna #
Główne założenia to ponowne utworzenie Świętego Cesarstwa Rzymskiego za pomocą Niemiec i podbój całej europy.
Podstawowym planem jest zamach stanu dokonany w styczniu 1936 i wczesny atak na Komunę Francuską oraz desant wojsk na Związek Brytyjski, mam trochę własnych eventów do Kaiserreich, które miałyby trochę to uczynić ciekawszym ;v
#hoi4 #paradox #historiaalternatywna #
@plackojad: warto, zwłaszcza za 7 PLN.
@Glassman: @IgorK: Kurde, no właśnie bardzo mi zależy na balansie gry (żeby nie było takich możliwości blobowania, jak chociażby w #eu4). No i też uważam, że w kolejnych wersjach #hoi prowadzenie wojen jest o wiele bardziej skomplikowane i dlatego tak bardzo lubiłem grać w Hoi2 czy w DH. Niestety obie gry kupiłem na jakiś mało znanych stronkach i nawet nie pamiętam ich nazw...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Redesekrator Tak miałem 4 dywizje w tej prowincji i nagle oni weszli
@Pituch: a jak z organizacją/zaopatrzeniem?
- 47
#heheszki #humorobrazkowy #hoi4 #bekaznarodowcow #onr #czarnyhumor
Wy mówicie, że ONR to faszyści, a to tolerancyjni ludzie ugułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wy mówicie, że ONR to faszyści, a to tolerancyjni ludzie ugułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_ln7xOULZEyzN7jUoHvI5MWHrATXtRAE6.jpg
Pobierz- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RobieInteres Faszyści nie mieli za bardzo nic do innych ras, to Naziści chcieli czystej rasowo Europy
paliwo po 2 latach od premiery
to co za rok doczekamy się szpiegostwa
a za 2 pieniędzy i składowania surowców? XD
#hoi4
to co za rok doczekamy się szpiegostwa
a za 2 pieniędzy i składowania surowców? XD
#hoi4
@kacpervfr:
W ogóle ten cały dodatek to powien być patch, bo walka morska była od momentu premiery s---------a (zresztą generalnie to cała gra z AI jest s---------a).
No i jestem pewien że będzie osobne DLC poświęcone szpiegostwu, oczywiście kosztujące tyle co gra, bo polityka Paradoxu aktualnie wygląda tak że wypuszczają gołą grę i potem dorzucają za paywallem opcje z poprzednich części (+ "rzucimy w patchu jakiegoś darmowego ficzera i niech
W ogóle ten cały dodatek to powien być patch, bo walka morska była od momentu premiery s---------a (zresztą generalnie to cała gra z AI jest s---------a).
No i jestem pewien że będzie osobne DLC poświęcone szpiegostwu, oczywiście kosztujące tyle co gra, bo polityka Paradoxu aktualnie wygląda tak że wypuszczają gołą grę i potem dorzucają za paywallem opcje z poprzednich części (+ "rzucimy w patchu jakiegoś darmowego ficzera i niech
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 1
- 5
@travis_: co XD
- 3
Ten uczuć kiedy jesteś już pod lwowem, ale twój front północny się zesrał i cofasz się na ural, żeby się przegrupować i zrobić super obronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#hoi4
#hoi4
źródło: comment_UF27kktfu5asyWEjlJyT96i9ce3cDCQA.jpg
Pobierz- 7
ja tylko chciałem wpłynać częścią floty na Morze Śródziemne :P
https://www.youtube.com/watch?v=nq1C47U72hg
#hoi4
https://www.youtube.com/watch?v=nq1C47U72hg
#hoi4
źródło: comment_my4jccwPlf4JssTy6hutVltLbvd636ZB.jpg
Pobierz- 1
jak zmniejszyć straty w manpowerze i wyposażeniu? Dołożyć szpitale + kompanie techniczne?
#hoi4
#hoi4
@Pituch: Rób tylko czołgi średnie, przebijaj się nimi w paru punktach i okrążaj wrogie dywizje.
- 0
@Szczykawa: ja tam gram "historycznie", czyli lekkie dywizje czołgów, "normalne" czyli srednie oraz SS Panzer Div czyli ciężkie. Do tego dywizje zmot/zmech jako Panzergrenadieres z obstawa lspg, lart i laat
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Lubie_dzieci_solone: ale lubię sobie od czasu do czasu wbić achika. Poza tym wątpię by tam AI było mądrzejsze i nie kłębiło się bez sensu kradnąc zaopatrzenie.
- 1
Podstawka jest słaba tylko Kaiserreich
@Lubie_dzieci_solone: W Kaiserreichu AI jest przynajmniej tak samo złe, jeśli nie gorsze.
- 4
W przyszłym tygodniu będzie pierwsze DD odnośnie nowego DLC! :)
#hoi4
#hoi4
- 21
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Hallvdar: Jak zrushujesz NFy, to masz cory na Czechosłowację i Austrię, łatwą wojnę z Rumunią i Jugosławią i obie anektowane przed focusem na Sudety. Masz na to 12 focusów, dojście do claimów z jugosławią to 8 (9 jeśli się dłużej niż 10 dni męczysz z Austrią). Powinieneś zdążyć sfabrykować i wygrać, wystarczy nie kapitulować Rumunii przed wypowiedzeniem wojny Jugosławii, żeby nikt ich nie zagwarantował.
Później pokazujesz niemaszkom środkowy palec, czekasz
Później pokazujesz niemaszkom środkowy palec, czekasz
- 1
@Hallvdar: ktos gr ainnymi państwami niż Rzesza/Polska? xD to tak można ?
- 2
kim najlepiej na poczatek?
#hoi4
#hoi4
@Refusek: Senegal





















witam, mam problem z grą hearts of iron 4: cadet edition kupioną na g2a, wchodzę na steam a tu taki komunikat. Co robić? Grę kupiłem bez shielda to chyba g2a ma wywalone
źródło: comment_cKABWxsPIGmkKrvIOhdnQXypvBSWfz3A.jpg
Pobierz@Rayan564: Nie kupować gier z keyshopów ¯\_(ツ)_/¯ Zwłaszcza z tych, które używają kradzionych kart kredytowych.
BTW za to powinni zdejmować całe konto na stimie.