Wpis z mikrobloga

Interesowałby kogoś AAR z Darkest Hour ( taki ulepszony HoI2) z Kaiserreich 1936?
Główne założenia to ponowne utworzenie Świętego Cesarstwa Rzymskiego za pomocą Niemiec i podbój całej europy.
Podstawowym planem jest zamach stanu dokonany w styczniu 1936 i wczesny atak na Komunę Francuską oraz desant wojsk na Związek Brytyjski, mam trochę własnych eventów do Kaiserreich, które miałyby trochę to uczynić ciekawszym ;v

#hoi4 #paradox #historiaalternatywna #gry #strategie #aar #hoi2 #darkesthour
  • 6
@plackojad: Grałem w sumie cały czas na pirackiej wersji, dopiero teraz kupiłem wersję na Steam, ale jest całkiem spoko. Mimo wyjścia HoI4 dalej jest popularna, nowe mody raczej już nie powstają, jak już to rzadko, ale najpopularniejsze są patchowane wraz z patchami do gry. No i mimo wszystko jest o wiele prostszy niż HoI4 i HoI3, więc daje więcej funu, chociaż czasami mniej możliwości (nie ma szans, żeby podbić Europę Luxemburgiem
@Glassman: @IgorK: Kurde, no właśnie bardzo mi zależy na balansie gry (żeby nie było takich możliwości blobowania, jak chociażby w #eu4). No i też uważam, że w kolejnych wersjach #hoi prowadzenie wojen jest o wiele bardziej skomplikowane i dlatego tak bardzo lubiłem grać w Hoi2 czy w DH. Niestety obie gry kupiłem na jakiś mało znanych stronkach i nawet nie pamiętam ich nazw... Tak więc chyba się skuszę na