#dailynightcafe #art #rysunek #ciekawostki #technologia #sztucznainteligencja #sztuka #fantasy #hobbit #wladcapierscieni #lotr
Pod tagiem #dailynightcafe będe wrzucał raz dziennie wynik generowanego przez AI obrazu który powstaje na podstawie wpisanej frazy

Dzień 31 : The Shire (Hobbiton and Bag End)

Miesiąc za nami. Próbowałem Shire zrobić :D W sumie sielankowo.
Fibrizzo - #dailynightcafe #art #rysunek #ciekawostki #technologia #sztucznainteligen...

źródło: comment_1647628764Bwnv2fgDBWbXjZkDJXL36g.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hobbit > #wladcapierscieni

Bo wiadomo najważniejszy jest główny Hobbit a Bilbo>Frodo. Bilbo jest lepszy bo ciągle coś robił, a to oszukał gobliny, a to pokonał Goluma, zagadał smoka, znalazł arcyklejnot, zdradził Torina. Dużo by wymieniać.

A Frodo co? Szedł szedł i szedł. Nawet pierścienia nie potrafił wrzucić tylko Golum musiał mu pomóc.

Ma ktoś coś na obronę Froda?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drozd na tle ruin Dale, z grafiką wyciętą ze starego Tolkien Calendar. Podłużne pudełko drewniane 18,5 x 7,5 cm, wys. 4 cm. Zdobienia z masy samoutwardzalnej, ręcznie malowane. Chciałam dopasować kolorystykę do grafiki i stąd całość wyszła taka buro-zielonkawa.

Dopiero potem przypomniałam sobie, że drozd opisany w Hobbicie miał trochę inne kolory niż taki "zwyczajny" - no nic, może następnym razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej moich
Apaturia - Drozd na tle ruin Dale, z grafiką wyciętą ze starego Tolkien Calendar. Pod...

źródło: comment_1646468650dqNxhVsfs7CqbZA3e9BAxE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@E-Seven: no mógłby, ale nie znalazłem takiej templatki. Mimo wszystko przy Hobbicie się dobrze bawiłem i na pewno klimat Śródziemia, czego niestety nie poczułem oglądając trailer pierścieni władzy
  • Odpowiedz
@janek_kenaj: lata temu amerykańskie firmy zatrudniały czarnych w recepcji czy jako windziarzy - w każdym razie na nisko płatnych, a szybko widocznych stanowiskach - tylko po to by pokazać, że zatrudniają czarnych.
Dokładnie takie samo podejście.
  • Odpowiedz
@janek_kenaj: O tym samym pomyślałem oglądając ostatnio Hobbita, to była chyba jedyna scena gdzie widzieliśmy czarnuchów w filmie o ile dobrze pamiętam XD

To jest jeszcze mocniejsze naplucie im w ryj, niż jak by dać czarnemu odegrać jakąkolwiek rolę w filmie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
W wydaniu Iskry Hobbita co ileś stron pojawia się coś takiego, tylko zmienia się numerek na większy. Nie ma też wszystkich numerków, jest 2, 4, 5, 6 etc. Ktoś wie co to ma być? Nie jest to przypis bo nie odnosi się do niczego na stronie

#kiciochpyta #czytajzwykopem #ksiazki #hobbit #lotr
iErdo - W wydaniu Iskry Hobbita co ileś stron pojawia się coś takiego, tylko zmienia ...

źródło: comment_1644193987lG3HAmiyoDLfrwjuWQNUAl.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iErdo: ktoś celowo zrobił błąd w żywej paginie tak żeby wykopki siedziały o 2 w nocy i miały rozkmine o co autorowi chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Trzeba będzie napisać maila do wydawnictwa ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Ps. Ciesz się że nie masz wersji z Bilbo Bagoszem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz