Wpis z mikrobloga

Apaturia robi #rozdajo ! Z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena, robię #rozdajo jednego z małych, ozdobnych pudełeczek, które pokazywałam już na Wykopie jakiś czas temu w tym miejscu - to widoczna na zdjęciu poniżej mini-skrzyneczka z grafiką przedstawiającą Shire (Bilbo w Bag End). Grafika została wycięta ze starego Tolkien Calendar, a że nie mam więcej kalendarzy tolkienowskich na zbyciu, to drugiego takiego pudełka raczej już nie zrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak widać, pudełeczko jest niewielkie (ok. 9 x 6 x 4 cm) - decoupage i zdobienia odciskane, ręcznie rzeźbione i malowane, całość lakierowana, środek wyklejony kremowym filcem. Zamknięcie metalowe. Na wieczku od wewnątrz umieszczony jest złoty kwiatek (bo Elanor). W środku zmieści się drobna #bizuteria , komplet kości do #rpg lub jakieś inne drobiazgi. Idealne na #prezent dla osoby lubiącej #ksiazki #tolkien , #hobbit , #lotr .

Na życzenie mogę spersonalizować i dodać od środka wieczka wypukłe, pozłacane inicjały.

Losowanie w poniedziałek po 20:00 - zapraszam do plusowania! Przesyłka Paczkomatem na mój koszt. Ponieważ pudełeczko jest już wystarczająco zielone, proszę bez zielonek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Więcej moich szpargałów twórczych na moim tagu #apaturiart , jeśli ktoś chciałby obejrzeć, co jeszcze tworzę.

A jeśli ktoś chciałby poczytać o nieco bardziej magicznym średniowieczu, z którego m. in. czerpał inspirację Tolkien (w tym średniowieczne historie o elfach), zapraszam na mój inny tag #apaturium i na mojego bloga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Apaturia - Apaturia robi #rozdajo ! Z okazji Światowego Dnia Czytania Tolkiena, robię...

źródło: comment_1648207433OBxySAYPYAqPBRYQFhCPpm.jpg

Pobierz
  • 13