A już w grudniu kolejna część Hobbita.

Zwiastun

I choć wszyscy narzekają, że to nie to samo co LOtR (też mi odkrycie!), to czekam na film jak małe dziecko.

#film #hobbit #tolkien
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach