#hobbit #muzyka #oswiadczenie

Po obejżeniu drugiej części Hobbita największe wrażenie zrobił na mnie utwór I see fire na końcu. Nie pamiętam żebym słyszał lepszą piosenkę filmową pasującą do samego filmu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pullsar: jest taki 50 minutowy dokument o muzyce z Władcy Pierścieni. Zapis koncertu przeplatany wypowiedziami Howarda o muzyce z filmu, o tworzeniu całości i uzupełniony filmikami zza kulis.
  • Odpowiedz