#hiphop #asfaltrecords #ortegacartel pamięta ktoś jeszcze?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ugabugadojaskini
- 8


ugabugadojaskini
- 0
@pomywacz: no mi się ortega przypomniała właśnie jak najnowszy kawałek ostrego słuchałem :D
eirmens
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@ugabugadojaskini: raczej, mega pozytywnie wspominam tą płytkę

- 3
- 6
- 1

@pshinc71: jak p-------ć, to według Pona
2
20-minutowa EPka, hip-hop instrumentalny

Kilka utworów na jesień. FL Studio + TyrellN6.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Czego w dzisiejszych czasach słuchają patusy? Zatrzymałem sie na tym jak słuchali Popka
#rap #muzyka #hiphop #pytaniedoeksperta #pytanie
#rap #muzyka #hiphop #pytaniedoeksperta #pytanie
@TurboDynamo: pewnie wciąż Bonus MPK lata, do tego jakieś TPS, ZDR czy inni "trzyliterowcy" nawijający non stop o byciu na oriencie, dobrych mordach, konfiturach itd.
Dzień na który nie zaslugiwaliśmy #blackmetal #metal #muzyka #wini #polskirap #hiphop #youtube @metalnewspl
źródło: comment_16376917373GpqrMla9UjZSzRk8NwvxL.jpg
Pobierz@KarolKnuropatwa: Wytrzymałem z 15 minut może. Ten bengal to jest taki idiota, że nie mam pytań.
@KarolKnuropatwa: Cwergal ma takie parcie na sławę, że powinien zawalczyć w jakiejś psuedofederacji dla patusów w stylu fame mma. Jako przeciwnika postuluję ks. Jacka Międlara ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
ostatnio cały czas na pętli, świetnie pasuje do tej nostalgicznej pory roku
https://www.youtube.com/watch?v=NOzRJLNaxks&t=594s&ab_channel=oretykotlety
#muzyka #kukon #hiphop #rap
https://www.youtube.com/watch?v=NOzRJLNaxks&t=594s&ab_channel=oretykotlety
#muzyka #kukon #hiphop #rap
- 3
- 0

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Blasq, Pepe Skuad, KASTA, Nontoper, FFOD, Wice Wersa, AK47, Tymon, JOT, Sitek, Lucky dice, Temate/Henson, Al Paciwo,
- 2
@rakujp: Zioło Zioło (RIP) i Rób rzeczy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KingFight: xd
konto usunięte via Zakop
- 5
@KingFight: szczerze to nie, quebo jest moim ulubionym artystą, gość jest trendsetterem, do tej pory zadziwia mnie jego dbałość o teksty, teledyski, cały zamysł. Facet jest niesamowity, odkąd zacząłem słuchać rapu 4-5 lat temu był jednym z pierwszych których zacząłem słuchać i jedynym artystą którego słucham wszystkich piosenek jakie wyda i naprawdę mi się one podobają. Z utęsknieniem czekam na każdy nowy utwór, drop ubrań, nowe ig story, nie mam
Tak słucham ostatnio 50 centa i stwierdzam że to był złoty strzał w latach 2002-2005. Gangsterki rap w klubowym wydaniu, bity od dre zrobiły robote. Mixtap'y od g unit to już klasyk, nic dziwnego że Eminem zauważył potencjał.
Na dwóch pierwszych płytach hicik za hicikiem. Polecam.
#muzyka #rap #hiphop
Na dwóch pierwszych płytach hicik za hicikiem. Polecam.
#muzyka #rap #hiphop
źródło: comment_1637422290VohKw7hhrFE5I8QWFylvzM.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@CloudNine: fakt, wjechał na scenę, jak do siebie. Na starcie zaczepiał bardziej znaczących wtedy raperów, jak Fat Joe i Jay-Z, przez co zrobiło się o nim głośno i obronił to umiejętnościami i bangerami, które zrobiły z niego gwiazdę światowego formatu. Bo kto nie słyszał o 50 cencie? Ludzie nawet nie słuchają rapu, a znają In da Club, czy P.I.M.P.
Później nie przepadałem za nim jakoś, wolałem Game'a ale na pewno
Później nie przepadałem za nim jakoś, wolałem Game'a ale na pewno
- 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NarcoPolo: stary dobry conscious rap































