@mlek wow, znam Kubę tylko z bardzo dobrego jedzenia, rapsy w lokalu na Jasnej leciały często a tu się okazuje że to twórca lubelskiej hiphopowej sceny :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KingFight: szczerze to nie, quebo jest moim ulubionym artystą, gość jest trendsetterem, do tej pory zadziwia mnie jego dbałość o teksty, teledyski, cały zamysł. Facet jest niesamowity, odkąd zacząłem słuchać rapu 4-5 lat temu był jednym z pierwszych których zacząłem słuchać i jedynym artystą którego słucham wszystkich piosenek jakie wyda i naprawdę mi się one podobają. Z utęsknieniem czekam na każdy nowy utwór, drop ubrań, nowe ig story, nie mam
  • Odpowiedz
@CloudNine: fakt, wjechał na scenę, jak do siebie. Na starcie zaczepiał bardziej znaczących wtedy raperów, jak Fat Joe i Jay-Z, przez co zrobiło się o nim głośno i obronił to umiejętnościami i bangerami, które zrobiły z niego gwiazdę światowego formatu. Bo kto nie słyszał o 50 cencie? Ludzie nawet nie słuchają rapu, a znają In da Club, czy P.I.M.P.
Później nie przepadałem za nim jakoś, wolałem Game'a ale na pewno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@skolfild: straszne gowno. Zawsze nie mogę zrozumieć jaki gwóźdź trzeba mieć wbity w ucho, żeby nie tylko słuchać takiej "muzyki", ale jeszcze uważać ja za dobrą...
  • Odpowiedz