@Nedrav: malygos druid lubi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż ja przez ostatnie 11 gier dziś i wczoraj grałem tylko x2 na huntera i x3 na warlocka, więc trzeba dobrze losować ;d
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janusz-cebula: były 3 takie questy, więc po 3 powinno zniknąć, a jak nie to masz nieskończone źródło pakietów. ( ͜͡ʖ ͡€)

Jak coś to nie musisz wygrywać tych gier, możesz się poddać i też zaliczy.
  • Odpowiedz
Nie grałem rok. Uparłem się, żeby złożyć talię z jakąś legendą którą już mam. Wszystkie trochę bardziej popularne zawierają po 3-4 legendy. Wracam do gry biedackim midrange hunterem za 2k pyłu albo magiem pod elementale.
#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spinel: a moze zoolock tam z legend nic nie ma musowego , a gra sie fajnie i zacnie , wiadomo leeroy sie przyda do skonczenia duszarium opcjonalne mocno jedynie kelseth sie przydaje mocno ale to nie mus pomysl nad nim
  • Odpowiedz
Na reddicie ludzie snują podejrzenia, że akcja nowego dodatku dziać się ma w kanałach dalaranu. Dowodem ma być skrin poniżej. Jak dla mnie wygląda legitnie, aczkolwiek mnie bardziej zastanawiają dziwne trójkąty. Trójkąty w lewym górnym i prawym górnym rogu kartki (tej z nagrodami za przygody), trójkąt na środku pakietu - no bo symbolem hsa jest raczej kształt koła. Najbardziej jednak zaintrygował mnie trójkąt na samym dole artykułu zapowiadającego rok smoka (skrin w
F.....n - Na reddicie ludzie snują podejrzenia, że akcja nowego dodatku dziać się ma ...

źródło: comment_eYEgssPkCvKl4IIIrLDiSx9ZNjxtNG0V.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#hearthstone mireczki. Nie mam pyłu (1k), nie mam złota (No że 3k) z kart które idą do hali sław nie mam jelonka i ćmy wcale (resztę mam w normalnych wersjach chyba). Opłaca mi się zdustowac złotego tyriona i złotego kongara żeby scraftowac je w złocie po 1 sztuce i 1 sztukę normalnych? Tym sposobem w sumie chyba stracę 2 złote legendy za jakieś 800 pyłu?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiween: paniee to jest najgorszy deal o jakim slyszalem :D. Za nic w swiecie nie pyluj zlotego tyriona. Kangora jeszcze byłbym w stanie spyłować, chociaż ja nie pyluje legend w ogóle. Może masz jakieś złote commony, rary czy epiki? Jak za dużo będzie cie to kosztować to bym odpuścił.
  • Odpowiedz
@Aiween: jednakże rozumiem Twą pokręconą logikę i jak nie masz pyłu to pyłuj, stwórz to co chcesz, później to spyłuj i znów stwórz tyriona albo kongara, jeżeli będą grane.. tylko pamiętaj, że jak masz normalną kartę legendarną albo dwie normalne epiki to nie dostaniesz dodatkowego pyłu jak stworzysz złote odpowiedniki
  • Odpowiedz
@Emerszz: Co do złotych legend to u mnie było nieco lepiej, moja druga otwarta legenda w całej grze w ogóle to był złoty Cenarius jakoś właśnie 3 lata temu i przez ten czas nie otworzyłem żadnej, dopiero jakoś z dwa miechy temu z pakietu z bójki otworzyłem złotego Malygosa, kupiłem potem pakiet z Un'Goro i dostałem złotego Pyrosa. Dwie z rzędu :D
  • Odpowiedz
Jak u was z pyłem na nowy dodatek oraz goldem? Wliczając teraz Hall Of Fame i rotacje dodatków na nowy rok smoka będę miał 9000 pylu a golda pewnie ubieram 5000 plus preoder więc na nowy dodatek 100 pakietów wleci. Btw Tworzenie złotego Genna i Baku jest mocno opłacalne więc polecam wam zrobić to.
#hearthstone
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Btw Tworzenie złotego Genna i Baku jest mocno opłacalne więc polecam wam zrobić to


@evolusin: tylko i wyłącznie jeśli ich nie masz w ogóle ;) wolę dodać żeby nikt błędu nie zrobił, ale poza tym racja - też polecam :)
  • Odpowiedz