Małe podsumowanie z AMA z developerami (tłumaczone z reddita):

Tydzień przed wyjściem dodatku dostaniemy nową kartę

Złota wersja Zayle (karty otrzymanej za ukończenie wszystkich skrzydeł przygody) nie będzie możliwa do storzenia ani spyłowania, natomiast zwykłą wersję będzie można stworzyć.

Dodatki z tego roku mają być ze sobą połączone, niektóre wydarzenia i bójki będą z nimi powiązane.

Nie dostaniemy portretu bohatera za darmo na początku roku smoka (na wzór Lunary i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Meh, ludzie się już nauczyli grać bójke i deckami i na te decki. Już nie jest tak łatwo wbijać 12 winów, także odpuszczam sobie - ale co jestem do przodu 1400 golda to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej skrin, z chyba najlepszej sytuacji. Druga tura, łączne staty 31/31 i full ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
F.....n - Meh, ludzie się już nauczyli grać bójke i deckami i na te decki. Już nie je...

źródło: comment_wiChRRhGMkwFXk8NME67J55QmtcRuqo6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rak_Codzienny: nie zadziała, bo zmniejszenie do kosztu 1 i statów 1/1 działa tylko gdy karta jest na stole lub w ręce W talii karty mają standardiwy koszt i staty. Dlatego właśnie po zagraniu Grala the Sharka dostaje on buffa ze standardowych statystyk, a nie +1+1
  • Odpowiedz
ale pewnie długo nie potrfa nim meta się ustabilizuje.


@pauleta19: No właśnie, a ja w robocie i pewnie potem tym samym deckiem będe 3:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakoś za 1-2h sobie przerwę muszę zrobić i pojechać parę gierek ;)
  • Odpowiedz
W dzisiejszej bójce wszystkie miniony są 1/1 za 1. Dodatkowo zamiast zwykłej bójki, jest to coś w stylu brawliseum, czyli winy i nagrody jak na arenie. Pierwsze wejście jest za darmo. Tryb standard.
Ciekaw jestem czy bójka posłuży za szybkie wzbogacenie, czy będzie na tyle rng, że nie będzie się opłacało za nią płacić 150 golda.
#hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach