Małe podsumowanie z AMA z developerami (tłumaczone z reddita):
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

bosek
- 12
konto usunięte
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

BAM_BUS
- 5
@bosek: przydalyby sie jakis tryb turniejowy/ligowy oraz szczegolowe statystyki, bo ten licznik zwyciestw mozna sobie gdzies wsadzic.
Zapraszam na wymianę zadanek za 80 golda. ZłośliwySłoń#2321 Zapraszasz pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone #hearthstone80gold
#hearthstone #hearthstone80gold
- 0
@thisismaddnes: już nieaktualne
#hearthstone ta bójka to jakiś rak same rogale co prawda zarobiłem prawie 500 Golda ale nienawidzę grać mirror meczy
Meh, ludzie się już nauczyli grać bójke i deckami i na te decki. Już nie jest tak łatwo wbijać 12 winów, także odpuszczam sobie - ale co jestem do przodu 1400 golda to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej skrin, z chyba najlepszej sytuacji. Druga tura, łączne staty 31/31 i full ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
Poniżej skrin, z chyba najlepszej sytuacji. Druga tura, łączne staty 31/31 i full ręka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
źródło: comment_wiChRRhGMkwFXk8NME67J55QmtcRuqo6.jpg
Pobierz- 2
@Ademu: jeszcze bede wrzucał, może nawet dzis porobie. Jakos chęci nie miałem
Nowym keywordem prawdopodobnie będzie coś związanego z podwójnym rzucaniem czarów. Blizzard już testował tę mechanikę, np. w monster huncie - u Toki jest możliwość rzucania podwójnie czarów. Blizzard zazwyczaj testuje mechaniki wcześniej, tak było np. z echem.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_NoLtOJfUygrmC5Qp5VMvTLTtWfL8wag8.jpg
Pobierz- 2
@Kecq: aktualne?
- 0
@nietolerancja: juz nie
- 11
Najlepsze decki z bójki jak do tej pory.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_7WzgPCXHXR4QzhYJ03aulGyVAslOduco.jpg
Pobierz#hearthstone Kiedy baku sprawdza czy karty w decku są nieparzyste? Czy w dzisiejszej bojce, zadziała jak wrzucę kreatury o parzystym koście?
@Rak_Codzienny: nie zadziała, bo zmniejszenie do kosztu 1 i statów 1/1 działa tylko gdy karta jest na stole lub w ręce W talii karty mają standardiwy koszt i staty. Dlatego właśnie po zagraniu Grala the Sharka dostaje on buffa ze standardowych statystyk, a nie +1+1
@Rak_Codzienny: zależnie od rozdania, rogal z dobrym rozdaniem konczy w drugiej, jeśli jest mirror rogali gra może się ciągnąć troche dłużej - do 5-8 tury.
Czyzby King Togawaglle dostał reprinta? Obczajcie nowy teaser
#hearthstone
#hearthstone
- 6

Tagi angielskiej wersji, czyli na 100% hagatha.
źródło: comment_Bhs1VvEc1YEmgSjS3qfMG1k1Xb1RqoU5.jpg
Pobierz- 2
@Fiktorianin: ponoć ktoś nowy ma być, na reddicie typują Magathę
- 1
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@Szawcio: polecam
Mam takie przeczucie, że nowy dodatek to będzie jeden wielki reprint kart z Wilda, ale ze zmniejszonym power creepem.
#hearthstone
#hearthstone
- 15
- 2
ale pewnie długo nie potrfa nim meta się ustabilizuje.
@pauleta19: No właśnie, a ja w robocie i pewnie potem tym samym deckiem będe 3:3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jakoś za 1-2h sobie przerwę muszę zrobić i pojechać parę gierek ;)
@pauleta19: no graty, mi licznik pokazuje ponad 2000 winów, a i tak nigdy nie wypadla mi legenda z nagród ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
Kolejna 12, nagrody jeszcze lepsze.
źródło: comment_QLb6Gwm3hHzHBSHJj41LFReS1KkFR0tA.jpg
PobierzPotwierdzam, u mnie niestety tylko 10 winów bo jestem noobem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_BORrn8NHeum7CplnfapdJggisWePJ2Bs.jpg
PobierzHearthstonelatam jak zwykle nie zawodzi z wyciekami, opublikowali poniższego skrina, a zaraz potem go usuneli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_4I88xiIzXWy3SMZBh7ydHTe8H0LVjmu2.jpg
Pobierz@Fiktorianin: dajta mi ta rotacja, bo mam już chorą psychikę od tej mety
W dzisiejszej bójce wszystkie miniony są 1/1 za 1. Dodatkowo zamiast zwykłej bójki, jest to coś w stylu brawliseum, czyli winy i nagrody jak na arenie. Pierwsze wejście jest za darmo. Tryb standard.
Ciekaw jestem czy bójka posłuży za szybkie wzbogacenie, czy będzie na tyle rng, że nie będzie się opłacało za nią płacić 150 golda.
#hearthstone
Ciekaw jestem czy bójka posłuży za szybkie wzbogacenie, czy będzie na tyle rng, że nie będzie się opłacało za nią płacić 150 golda.
#hearthstone
- 1
@Fiktorianin: I cyk gramy quest rouge

















