Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@heheherbataa: polecam mirka:)
Polecam tego wykopowicza
- 11
Okej, blizzard ma jakiś gwóźdź wbity w mózg. Jest problem z deckiem whizbanga, mianowicie przez nerf cold blooda, są problemy z aktywacją kelesetha w jednym z decków rogala. I teraz najlepsze, w wersji mobilnej od jakiegoś czasu receptura jest już poprawiona, w wersji PC nie. Wersja poprawiona nie jest także wykorzystywana w whizbangu, czemu? Nie wiem ale się domyślam.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_ozpnrFQlBoksVlhcEpHm5rXSHwa8aOba.jpg
Pobierz- 0
@Nutaharion: nieaktualne :)
Komentarz usunięty przez autora
- 2
80 za 80 beszcz#2448 #hearthstone
Polecam gracza Hayatek, jeżeli chcesz stracić 80 golda na kupę gówna, jakim jest ten gracz. Mam nadzieję, że to widzisz i karma szybko cię dopadnie złodzieju. Nie napisał do mnie na mirko tylko na hs co wyglądało trochę podejrzanie, ale mirki zawsze były ze mną w porządku, więc nawet się nie pytałem. Żeby ci się coś naprawdę stało tchórzu.
#hearthstone80gold #hearthstone
#hearthstone80gold #hearthstone
@Bougainville: życzysz chłopakowi wypadku za 80 zlota w grze? P------o?
@czrls jak oszukuje w głupiej grze to pomyśl to co sobą reprezentuje w innych aspektach życia. Ja oczywiście nic złego nie życzę ale z gówna wartościowego człowieka już nigdy nie ulepisz.
- 1
- 1
- 8
I tak oto pykło 6k winów
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_LNQQKw9zb1l8aBY300erWENvuznSSJXp.jpg
Pobierz- 2
@NiePasek: tam rządzi twoja stara
- 11
Lol Blizzard, to nie była najdłuższa bójka.
#hearthstone
#hearthstone
źródło: comment_WOS4zK4tNKh7VFPG4T1O6Ae9KdxaJXH9.jpg
PobierzO c--j (ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)
Duel of Champions wrociło!
#duelofchampions i taguję tagami popularnych karcianek, coby karciarze się dowiedzieli #hearthstone #gwint #artifact #magicthegathering
Duel of Champions wrociło!
#duelofchampions i taguję tagami popularnych karcianek, coby karciarze się dowiedzieli #hearthstone #gwint #artifact #magicthegathering
- 1
@mirekzwirek8: parafrazując Marka Twaina "Pogłoski o powrocie DoCa są mocno przesadzone"
@mirekzwirek8: guru to debil
#hearthstone
no niezły brawl, połowa ludzi poddaje się po paru turach, bo nie chcą grać tymi gównianymi deckami.
Super zabawa XD
Czemu ja jeszcze gram w tę grę dla debili?
aha ( ͡º ͜ʖ͡º)
no niezły brawl, połowa ludzi poddaje się po paru turach, bo nie chcą grać tymi gównianymi deckami.
Super zabawa XD
Czemu ja jeszcze gram w tę grę dla debili?
aha ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 6
@KK44: Widzę, nie jestem sam xD
I co myślicie o zmianach w esporcie ?
https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=80JF8x6n3jc
https://playhearthstone.com/pl-pl/blog/22882311
#
https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=80JF8x6n3jc
https://playhearthstone.com/pl-pl/blog/22882311
#
@simoneczek_pl: 99% graczy nie zauważy różnicy
- 2
@simoneczek_pl: Brawo. Blizzard wymyślił "sideboard" z MTG w ubogiej wersji bo nie edytuje się decku po grze tylko trzeba talie przygotować wcześniej.
Jak będą tak dalej działać to za 2-3 lata dodadzą te "turnieje w grze" które zapowiedzieli na początku 2018 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jak będą tak dalej działać to za 2-3 lata dodadzą te "turnieje w grze" które zapowiedzieli na początku 2018 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
HCT WINTER CHAMPIONSHIP 2019 – ALL DECK LISTS
https://www.hearthstonetopdecks.com/hct-winter-championship-2019-all-deck-lists-results/
huntera po nerfach prawie nie ma, wyłącznie 15 osób zdecydowało się na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
https://www.hearthstonetopdecks.com/hct-winter-championship-2019-all-deck-lists-results/
huntera po nerfach prawie nie ma, wyłącznie 15 osób zdecydowało się na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
@dante60-3:
Cholera z Hunterem. 6 osób wzięło Quest Rogue'a :D
Akurat wczoraj grałem Questem, bo miałem do zrobienia 3 wygrane Roguem. Wyszło nieźle bo 3-1, ale i tak jestem zaskoczony, że tyle osób zabiera ten deck.
Cholera z Hunterem. 6 osób wzięło Quest Rogue'a :D
Akurat wczoraj grałem Questem, bo miałem do zrobienia 3 wygrane Roguem. Wyszło nieźle bo 3-1, ale i tak jestem zaskoczony, że tyle osób zabiera ten deck.
- 1
@saw24 poszło zaproszenie
- 7
Blizzard "naprawił" "błąd" który sprawiał, że gracze mogli mieć po 4 questy w przypadku eventowych zadań, dziękuję pan Blizzard. XD
https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20771147338
#hearthstone
https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20771147338
#hearthstone
- 10
@KK44:
Gdy Blizzardowi wreszcie coś wyszło i okazuje się że to przez pomyłkę. Widocznie dostali za wiele pochwał ze strony graczy, dlatego zdecydowali się cofnąć zmiany.
Fajna gra, ale fatalnie prowadzona. Nie dziwię się, że moja lista "streamerów HS" wygląda teraz tak:
Gdy Blizzardowi wreszcie coś wyszło i okazuje się że to przez pomyłkę. Widocznie dostali za wiele pochwał ze strony graczy, dlatego zdecydowali się cofnąć zmiany.
Fajna gra, ale fatalnie prowadzona. Nie dziwię się, że moja lista "streamerów HS" wygląda teraz tak:
źródło: comment_cpF6gAjgqaRMrXNaLnZ0Ez3COsTR2ClG.jpg
Pobierz@KK44: Starają się dogonić EA i Beth xD
Ponownie można wygrać do 4 pakietów za zagłosowanie na zawodnika. Tym razem pakiety z rastakhan.
https://playhearthstone.com/pl-pl/blog/22884139
#hearthstone
https://playhearthstone.com/pl-pl/blog/22884139
#hearthstone
@Fiktorianin:
Jeżeli komuś bardzo zależy na pakietach to warto zaczekać aż listy będą oficjalne. Wtedy zobaczymy czy turniejowa meta będzie antyaggro, antycombo, antykontroli. Jeżeli któryś gracz dobrze trafi to jego szanse znacznie wzrosną.
Jeżeli komuś bardzo zależy na pakietach to warto zaczekać aż listy będą oficjalne. Wtedy zobaczymy czy turniejowa meta będzie antyaggro, antycombo, antykontroli. Jeżeli któryś gracz dobrze trafi to jego szanse znacznie wzrosną.
@Fiktorianin: Właśnie się zastanawiam kogo obstawić i z automatu zepsuć mu turniej... zawsze 1 pakiet ( ͡° ʖ̯ ͡°)

























źródło: comment_h3sd5rnpddnBWKy6hJ7sz1shVl3ZnjCi.jpg
Pobierzźródło: comment_mWoqBf6KtmmAAGlsGh5I9K2qP5ymy47L.jpg
Pobierz