Okej, blizzard ma jakiś gwóźdź wbity w mózg. Jest problem z deckiem whizbanga, mianowicie przez nerf cold blooda, są problemy z aktywacją kelesetha w jednym z decków rogala. I teraz najlepsze, w wersji mobilnej od jakiegoś czasu receptura jest już poprawiona, w wersji PC nie. Wersja poprawiona nie jest także wykorzystywana w whizbangu, czemu? Nie wiem ale się domyślam.
#hearthstone
bosek - Okej, blizzard ma jakiś gwóźdź wbity w mózg. Jest problem z deckiem whizbanga...

źródło: comment_ozpnrFQlBoksVlhcEpHm5rXSHwa8aOba.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam gracza Hayatek, jeżeli chcesz stracić 80 golda na kupę gówna, jakim jest ten gracz. Mam nadzieję, że to widzisz i karma szybko cię dopadnie złodzieju. Nie napisał do mnie na mirko tylko na hs co wyglądało trochę podejrzanie, ale mirki zawsze były ze mną w porządku, więc nawet się nie pytałem. Żeby ci się coś naprawdę stało tchórzu.
#hearthstone80gold #hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@czrls jak oszukuje w głupiej grze to pomyśl to co sobą reprezentuje w innych aspektach życia. Ja oczywiście nic złego nie życzę ale z gówna wartościowego człowieka już nigdy nie ulepisz.
  • Odpowiedz
#hearthstone
no niezły brawl, połowa ludzi poddaje się po paru turach, bo nie chcą grać tymi gównianymi deckami.
Super zabawa XD

Czemu ja jeszcze gram w tę grę dla debili?
aha ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@simoneczek_pl: Brawo. Blizzard wymyślił "sideboard" z MTG w ubogiej wersji bo nie edytuje się decku po grze tylko trzeba talie przygotować wcześniej.

Jak będą tak dalej działać to za 2-3 lata dodadzą te "turnieje w grze" które zapowiedzieli na początku 2018 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@dante60-3:

Cholera z Hunterem. 6 osób wzięło Quest Rogue'a :D

Akurat wczoraj grałem Questem, bo miałem do zrobienia 3 wygrane Roguem. Wyszło nieźle bo 3-1, ale i tak jestem zaskoczony, że tyle osób zabiera ten deck.
  • Odpowiedz
@Fiktorianin:

Jeżeli komuś bardzo zależy na pakietach to warto zaczekać aż listy będą oficjalne. Wtedy zobaczymy czy turniejowa meta będzie antyaggro, antycombo, antykontroli. Jeżeli któryś gracz dobrze trafi to jego szanse znacznie wzrosną.
  • Odpowiedz