dobra to jeszcze raz jak to jest z tymi legendami co się za nie refund pyłu dostanie po nowym upie? bo trochę mi się cebula włączyła i jak dobrze pójdzie to może mi starczy na jakieś dwa nowe decki :v
#hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ciekawostki #worldofwarcraft #overwatch #hearthstone #blizzard #potwierdzoneinfo

Nowe forum blizzarda w dużej mierze czerpało insprację z mirko. Chodzi głównie o możliwośc wołania po nicku, zasadę działania powiadomień, funkcję cytowania przez zaznaczenie (tak jak na mirko, można zaznaczyć tekst, kliknąć "odpowiedz", i cytat wstawi się na koniec pisanego postu, nawet jeśli już odpowiadamy komuś innemu)

Wybór działu miał bardziej przypominać funkcję "tagowania",
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

(tak jak na mirko, można zaznaczyć tekst, kliknąć "odpowiedz", i cytat wstawi się na koniec pisanego postu, nawet jeśli już odpowiadamy komuś innemu)


@druid1: Dzięki Mireczku, nie wiedziałem o tej funkcji (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Dobra to była bójka, nie zapomnę jej nigdy, a czego życzę sobie podczas kolejnej bójki? Tego samego co w poprzedniej.
74% win ratio 237 rozegranych gier, mnóstwo dustu, dwie nowe legendy, 1550 golda wyczarowane od zera, a do tego powiększenie kolekcji z Rumble. Ech... pograłbym jeszcze jutro, ale już muszę zabrać się za robotę xD
Edit: przekroczyłem też przy okazji 6000 wygranych meczy ( ʖ̯)
DOŚĆ
###
Z.....e - Dobra to była bójka, nie zapomnę jej nigdy, a czego życzę sobie podczas kol...

źródło: comment_eeL7WrElSNE4i2cWsUPH1xHpdL4Qc80n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach