@Felidiusz: Aww, zawsze jak widze Twoje wpisy, gdy rozdajesz golda to aż robi się cieplutko na sercu. ()

Aż mi wstyd teraz, że czasem się wymieniam zamiast rozdać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aiween najlepsze że tydzień temu z bójki poleciał król mukla A 3 tygodnie temu melko. Chyba jakoś zwiększony drop z tych eventowych
  • Odpowiedz
Dokładnie rok temu - 27 lutego o godzinie 18:00 został zapowiedziany rok kruka. 16 lutego 2017 roku został zapowiedziany rok mamuta, również o 18:00. Sugerując się tym można wywnioskować, że albo zapowiedzą nowy rok za półtorej godziny, albo jutro o 18:00. Albo po prostu small indie company nie wyrabia z robotą i zapowiedzą w marcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hearthstone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@simoneczek_pl: ta, już jeden dodał twitterka, że zmiany takie fajne, super, że nie mogą doczekać się :P a jakie zmiany będą? trzy nowe skiny, nowy dodatek, duże bundle i jakieś pomniejsze plus średnie, coś dla nowych graczy. No i nowy brawl, random w random.. Jednakże tylko strzelam, może być tak, że będzie dodatkowe random w brawlu, więc trzymajmy kciuki.
  • Odpowiedz
@Tratak: Nie pamiętam dokładnie, ale chodziło ogólnie o wrażenia z gry, co się podoba co nie, czy HS jest dobrym czy złym stanie, co byś zmienił itd. Nie wiem czy oni to wysyłali losowo czy do wybranych graczy ale na pewno nie wszyscy otrzymali taką ankietę.
  • Odpowiedz
Pierwszy raz bez legendy od 9 miesięcy, trochę FeelsBadMan bo trzeba farmic golda na nowy dodatek a meta jest dla mnie tragiczna teraz i chęci do gry zero :/
#hearthstone
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@F0rT3hW1n: Ja to już praktycznie wogóle nie gram w hsa, gram od 2015 i się wypaliłem poprostu. Kiedyś wbiłem kilka razy legendę i raczej szkoda na to czasu i nerwów. No ale była satysfakcja z w miarę wysokich pozycji. Może jeszcze kiedyś się tego podejmę.
  • Odpowiedz
  • 4
#hearthstone

Niszowy deck na dziś. Dude gigant paladyn :D Ogólnie typowy miś. Tempo polega rzuceniu górskiego olbrzyma w 3 rundzie jeżeli mamy coin. Budujemy dużą rękę tokenami. Ew zalewamy stół. Nie jest zbyt to zbyt mocny deck. Jakieś 55 % win rate. Zrobilem nim 3 rangę w tym sezonie więc pewnie do legendy by można dobić.

### dude
# Klasa: Paladyn
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
Gdyby komuś chciało się to testować.

W tym miesiącu legendę w wild wbiłem bardzo szybko więc miałem trochę czasu żeby pograć fun deckami i ten jest naprawdę dobry gdy patrzy się na obecną metę bez problemów przebija się przez większość deckow. Z 5 rangi do 2 miałem 62 % win rate jak już nauczyłem się nim grać.
Ogólnie polecam. Dam znać jak tam win rate jak dobije do legendy
  • Odpowiedz
@bosek: Fire Fly jest chyba najbardziej najmocniejszą kartą jaka została wypuszczona - jedna z najpopularniejszych, najbardziej uniwersalnych kart jakie stworzył Blizzard. Po jej odejściu agresywne decki, jak i te z Baku mogą się bardziej zmienić, niż byśmy się tego spodziewali.
  • Odpowiedz