Ludziska zrobiłem własny deck w oparciu o topowego mid range huntera i jestem mocno dumny. Dajcie znać co myślicie (tylko bez sugestii typu wywal Halazzi, ta karta zostaje haha i zbyt dobrze się kombi z resztą decku :P). Wrzuciłbym chętnie sowę z silencem, ale kurde nie mam gdzie. Podoba mi się, że oprócz typowego naporu mam tu parę fajnych kombosów, np. halazzi + revenge of the wild, albo hyena + halazzi. Dobrze
B.....o - Ludziska zrobiłem własny deck w oparciu o topowego mid range huntera i jest...

źródło: comment_JPC8TNVHJTsiWAkThZcEdVvXPIfTjOJ4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Budo tym deckiem pewnie byś nawet 5 wbil. 10 to na luzie bo tam to wszystkim da się wejść a na 5 już musiałabyś więcej pograć bo niestety top tier decki pewnie lekko by ci w kość dawały ale jest możliwe wbicie 5. Ja od 2 sezonów wbijam 5 Quest Magiem i bez problemu leci prócz aggro
  • Odpowiedz
Nowy rok fajnie się zapowiada, wywalenie baku i genn rok wcześniej jest genialnym posunięciem, a powrót do przygód za golda też jest fajny, bo uwielbiałem fabularne przygody, co zresztą widać po moim avatarze. Jest jedno ale. Blizzard... co z wysokimi kosztami gry? Naprawde liczyłem, że dodadzą coś co wspomoże graczy, którzy ciągle grają w tę gre. Brak duplikatów epików, 10 golda za 3 winy na arenach, zwiększenie wynagrodzenia za questy, więcej questów
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W najnowszym video o roku smoka usłyszałem od kudłacza, że mają niby pracować nad rebalansem kart z klasyka i podstawowych. Ciekawe.
#hearthstone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że craftowanie złotych kart które rotują, a które sie posiada w zwykłej wersji jest bez sensu (prócz commonów, wtedy wychodzisz na plus), ale i tak scraftowałem wszystkie złote karty. Zrobiłem to tylko po to, żeby zrobić skrina liczbie pyłu, która do mnie dojdzie w jednym momencie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Bogactwo część główna.

#hearthstone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tydzień temu odinstalowałem HS. Ten nowy, nudny tryb specialist przelał czarę goryczy. Wyrzucenie HS wydawało mi się świetną decyzją, a teraz zapowiedzieli zmiany o które prosiło się od miesięcy. Co robić? Dać kolejną szansę? Zainstalować tylko na smartfonie i traktować jak grę do pogrania na kibleku? Czy dać sobie spokój z karcianym rakiem?

#hearthstone
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pauleta19 zrobiłem tak dwa lata temu na prawie rok bo mnie gra nudziła... i teraz żałuję. Miałbym pokaźniejszą kolekcję ( ͡º ͜ʖ͡º) i byłbym bliżej "przejścia" HSa (złote portrety, 60 lvl, wszystkie karty, wszystkie przygody na heroicu, wbicie legendy).

Po znajomości Twoich wpisów wnioskuje jednak, że jesteś osobą, która potrafi się irytować grą, działaniami Blizzarda i duperelami więc jak masz być zdrowszy to czemu sobie nie
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Ja trochę żałuje że spyłowałem sporo kart z gadżetonu, karazhanu i old gods, bo też mnie bardzo dzicz wciągnęła. Na szczęście legendy i epiki zostawiłem, co prawda nie wszystkie ale większość. Teraz nie będę nic pyłował przy rotacji i zamierzam jeszcze kupić stare przygody żeby zdobyć naxx, czarną górę i ligę odkrywców. Wild > Standard
  • Odpowiedz
@G0DRiC: @dante60-3: z tej pierwszej przygody otrzymamy jeszcze złotą legende zayle, shadow cloak. Ma działać jak whizbang tylko że będzie miał 5 decków. Także może nie taki zły deal.
Za PC gamerem

PS, if you're wondering what Zayle, Shadow Cloak is (see the image listing all the PvE content), it's the new Whizbang the Wonderful. You'll earn a golden copy of Zayle for owning all five wings, and
  • Odpowiedz
Łatwiejsza droga do złotych portretów.Teraz zwycięstwa na Arenie będą zaliczane do łącznej liczby zwycięstw danym bohaterem, co znacznie ułatwi osiągnięcie upragnionych 500 wygranych partii.


Teraz, serio?
Póki co mam tylko złotego maga, a jako że gram praktycznie tylko areny to miałbym już chyba z 5 złotych bohaterów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hearthstone
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podsumowanie #hearthstone:
- w tym roku czeka nas Rok Smoka
- aż 9 kart trafi do Sali Sław - 3 klasyczne: Naturalizacja (Druid), Strażnik Zagłady (Czarnoksiężnik), Boska łaska (Paladyn), 2 legendy: Baku, Pożeraczka Księżyca oraz Genn Szarogrzywy, przez co też karty z nimi powiązane trafią do Sali Sław: Mroczny jeleń, Czarny kot, Połyskliwa ćma oraz Węgorz błyskomętny
- będzie tryb dla jednego gracza z jednym darmowym skrzydłem, kolejne 4 będą płatne
edi_smooth - Podsumowanie #hearthstone:
- w tym roku czeka nas Rok Smoka
- aż 9 kar...

źródło: comment_5eZn3d4kzC336yL6W83usRYwIvVNqQsI.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aiween: Gram od goblins vs gnomes i do tej pory wydałem pewnie coś między 800-1000 zł. Ten quest to raczej słaby zapychacz, zrobiłem to bo byłem bardzo blisko oraz zalegalo mi 14,5 k dustu. Według mnie jest to możliwe, ale potrzeba czasu, pytanie czy hearthstone nie upadnie bez jakichkolwiek zmian, Activision to zjeby. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz