Ale jestem zawiedziony. Mam wrażenie, że pokazali 8 kart (zamiast standardowych 5), bo nie mieli co innego pokazac. Mechaniki jak zwykle beznadziejne przez ich gówniany silnik, który im na nic nowego nie pozwala. Preorder - zobaczyli, że preorder z boomsday to najlepiej sprzedający się preorder w historii hsa to teraz będa ciągnąć hajs. Kompletnie nie było nic czego się nie spodziewałem. W ogóle nie czuje hypu. Nawet trailer jest taki niemrawy (nawet
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fiktorianin Jak to pierwszy dodatek w roku - niczego innego się nie spodziewałem. Pełna rotacja i przywrócenie balansu po odd/even (brak ulepszonych mocy) pewnie Cię wkręcą...

Jedyne co zauważam po sobie i po innych, że meta coraz szybciej się nudzi z dodatku na dodatek. Narzędzia zewnętrzne do tworzenia i dzielenia się deckami szybciej metę krystalizują. A i pokazują procenty z matchupów i popularnośc - łatwiej niż kiedyś stwierdzić czym grać. Jak
  • Odpowiedz
Siemka, zaczynam przygode z Heartstone, możecie mi dać jakieś protipy? Albo którą klasą grać najlepiej na początku, może jakaś talia na początek z początkowych kart? #hearthstone
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Dr_Melfi: na początku powinieneś scraftować whizbanga aka świstomiga, dzięki czemu będziesz mógł grać jedną z losowych przygotowanych talii, które są mniej lub bardziej grywalne
  • Odpowiedz
@simoneczek_pl: testowałem to i z moją bieda kolekcją składało nawet fajne decki, sam bym lepszych pewnie złożył. Jak wkładałem po kilka kart to również ładnie uzupłeniało :D.
  • Odpowiedz
I jeszcze wyjaśnienie keyworda: Takie fajne zaklęcia, że aż rzucają się dwa razy! Gdy zaklęcie z Dwuczarem zostanie rzucone, do ręki zagrywającego zostanie dodana jego kopia (bez słowa kluczowego Dwuczar)

Nowi stronnicy - sługusi: Czymże jest złoczyńca bez armii pachołków jednorazowego użytku? Jako obiecujący niegodziwiec wspinający się w hierarchii Ligi Z.Ł.A. otrzymasz do swojej dyspozycji Sługusów, stronników 1/1 z przebiegłymi Okrzykami bojowymi.

I mechanika Intryg: Intrygi to karty, które stają się tym silniejsze, im
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
#hearthstone tak się zastanawiałem dziś na druidem i myślę sobie że fajnie by było gdyby zrobili kartę w stylu rejuvki - np lecz 2 hp przez kolejne 4 tury, albo tree form, cały healing wzrasta o x, bohater nie może atakować. Zawsze lubię drzewo jako medyka w wowie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiween: Takie coś jest w slay the spire (swoją drogą zajebista karcianka single player polecam) i fajnie się gra tą mechaniką. W hsie pewnie by było za wolne, ale jestem ciekaw jakby się to sprawdzało.
  • Odpowiedz