nie mam pomysłu czym grać, szukam czegoś innego niż skelige i nr na maszynach i radzącego sobie dobrze lub przynajmniej znośnie z wyżej wymienionymi
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjotr780: Przejrzyj sobie gwentdb albo pooglądaj trochę Swima, czy kogoś innego. Ciężko o coś co dobrze sobie radzi ze Skellige (tym bardziej, że Skellige ma parę mocnych decków), ale ogólnie opcji trochę jest: krasnoludy, spell'tael, NG na Imperę i Krowie Truchło (wbrew pozorom nawet działa, a takie NR w ogóle kontry nie mają), czy NG na buffowanie jednej jednostki, inżynierów, Fringillę i Letho ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@yeezydlapedaluw:
IMO gwint. Znacznie szybciej złożysz topową kartę, gra pomimo stosunkowo niewielkiej bazy kart ma mnóstwo interakcji pomiędzy nimi więc się nie nudzi. Do tego beczkami z kartami jest się wręcz zasypywanym - 1-2 dziennie to norma nawet przy małej ilości czasu, a w HS możesz o takiej ilości pakietów za free zapomnieć. Jest też imo mniej frustrująca
HS ma za to tę zaletę, że posiada więcej trybów gry -
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: Grałem trochę Haraldem i często dość ciężko z niego sensowną ilość punktów wyciągnąć, podczas gdy Bran i Crach to gwarantowane 15-20
  • Odpowiedz
@Prychacz: Talia wygląda na typową krasnoludzką, można co najwyżej wprowadzać jakieś kosmetyczne zmiany, dwa przykłady bardzo podobnych talii - 1, 2 (na których być może się zresztą wzorowałeś). Jeśli masz nią problemy to albo osiągnąłeś już szczyt jej możliwości (ale on powinien być dosyć wysoko, powiedzmy 3500 mmr) albo należy podciągnąć granie nią, poczytać opisy tych talii, które podrzuciłem, obejrzeć jakieś rozgrywki na YT.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: O, Spell'Tael to ja lubię. Złote karty + Pożoga i ciężko to przegrać ;)

Spellgaardem póki co boję się rankedów, obawiam się, że jednak z tymi wszystkimi nerfami nie da rady, ale na potyczkach można potrollować.
  • Odpowiedz
Jak granie talią, która wykorzystuje mechanizmy kombinacji istniejące w grze, można nazwać 'rakiem'? Jak ktoś grający dobrą talią staje się zły, bo gra dobrą talią? Ehhh...
  • Odpowiedz
@Elijahu: Miałem Kajdany i Pożogę już w 1. rundzie w ręce, ale uznałem, że zabawniej będzie dać mu się zrzucić z kart ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale fakt, że talia wkurzająca, bo często nawet wiedząc o co chodzi niewiele możesz zrobić. Foltestem na maszynach zbijałem non-stop jednostkę po prawej, grałem do końca 1. rundę, wygrałem ją, ale jednej jednostki nie nadążałem zbijać, przeniósł do 2. rundy,
Jan_K - @Elijahu: Miałem Kajdany i Pożogę już w 1. rundzie w ręce, ale uznałem, że za...

źródło: comment_SCwZXNlLVqWWtHCcp1kHCkpJRVi6rP0Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ejadaz689: O kurcze, faktycznie przy takiej sytuacji, gdy ktoś ostro spadł poniżej swojej rangi to boli wyjątkowo. Ogólnie dziwnie trochę, że górę tabeli zjechali punktowo, a niżej nic nie ruszyli. Jeśli ktoś (tak jak np. ja :D ) zrobił dzień wcześniej spory skok w mmr, to zyskał mnóstwo czasu, obecnie zajęło by mi to pewnie 2,5 raza tyle.
  • Odpowiedz
zbieram skrawki na legendy do pożerki. Jakie legendy craftować? Widziałem, że ludzie grają Sukuba i Klucznika. Co jeszcze warto stworzyć?

#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lowcapatelni: Nie wiem czy można dużo dalej zajść tą talią, chociaż jak się bawić to się bawić i ja bym spróbował np. dorzucić Temerską Piechotę (czy jak to się tam zwie, tych trzech kolesi po 3 pkt, którzy razem wyskakują), zamiast Rębaczy. Można też wywalić Dethmolda, dodać Ves i ustawiać wszystko w jednym rzędzie. Oczywiście nie przeciw pogodowym taliom.

Quen ma sens? Najbardziej zagraża Ci i tak Pożoga/Epidemia. Maszyny ewentualnie
  • Odpowiedz
Nie ma to jak przegrać o marne 3 punkty z przeciwnikiem grającym rakową talią a potem wygrać kolejną grę z powodu niespójności danych. Zupełnie jakby gra chciała powiedzieć "Przepraszam" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma to jak przegrać o marne 3 punkty z przeciwnikiem grającym rakową talią


@epi: Powiedział facet grający od kiedy pamiętam kontrolnym Radowidem. xD
Nie, że się nabijam czy coś, ale wiesz... :)
  • Odpowiedz
Ej, cebulometr mi wywaliło ( ͡° ʖ̯ ͡°) w GOG-u dawali wieśka za darmochę i beczkę do Gwinta za newsletter-a, wywaliło mi napis, że beczka czeka w grze, a beczki ni ma. Zrobiłem coś źle?

#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach