Kiedy dostaje się nagrody sezonowe? Z mojej wybitnej dedukcji wynika ,że na zakończenie sezonu. Więc kiedy kończy się aktualny sezon?
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: To ciekawy "ficzer". Inna sprawa, że przecież z Jaskrem, wiedźminami i Keirą ciśnie się Spell'Tael mocno w 1. turze, a jeśli tylko dostanie się potem Nenneke do przywrócenia wiedźminów to jest spora szansa wygrać całość.
  • Odpowiedz
  • 1
#gwint
Dziala wam Gwint na ps4? Nie korzystalem z konsoli przez 2 tyg i po uruchomieniu sciagnela sie aktualizacja systemu do 4.70 plus aktualizacja gry do 1.04 i za kazdym razem zawiesza sie w trakcie logowania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: podziel się deckiem prosze ;D ja nie moge się odnaleźć po tym update ;/ niby mam na maszyny swojego builda zrobionego, bije wszystkich na zwykłych meczach ale na rankedach nie mogę się przebić ;/
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: nie, teraz np jak masz 3 jezdzcow dzikiego gonu na stole to aktywuje sie pasywna umiejetnosc TRIO: kazdy z jezdzcow dostaje +1 co runde, a jak przegrasz runde to one dostaja wytrzymałość i przechodza do kolejnej rundy.
  • Odpowiedz
Komuś też gwinta wyrzuca na końcu gry? Niby i tak gra jest skonczona, nagrody sa przyznane, ale denerwuje to, przed aktualizacja tak nie bylo :/
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Ogólnie wiele mega błędów. Pewnie niskie MMR. Za wcześnie wskrzesil jednostki i powinien osłabić przynajmniej jedną zanim wpuszczał kolejne w ochronie przed pożagą.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: @ejadaz689: Im dłużej gram w Gwinta tym bardziej doceniam to jak zaprojektowany jest HS xD Redzi w ogóle nie uczą się na błędach. Widzieli przecież jak była maskara z pierwszym rankedem i teraz zrobili to samo ustawiając zmianę k-value na 14 rangę. Mogli to spokojnie ustawić na 18 albo 19, bo tam gry są już bardzo wyrównane i te małe swingi mmr bardziej odzwierciedlałyby skill. Teraz hard
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Co lepsze, wczoraj miałem typowego buga, który sprawiał, że ten czarny ekran nie zniknął samoczynnie, GwentUP pomógł mi normalnie rozegrać mecz!
  • Odpowiedz
Nie dość, że Calveita + Golemy znerfili bardzo mocno, to jeszcze mam wrażenie, że gra działa mu na złość. Oto jaki miałem wybór Calveitem, przy czym wszystkie te Golemy dostałem wcześniej do ręki i odrzuciłem... (Dostałem też Płotkę, której siłą rzeczy nie zdołałem już odrzucić).
#gwint
Jan_K - Nie dość, że Calveita + Golemy znerfili bardzo mocno, to jeszcze mam wrażenie...

źródło: comment_3FWTEqtEfw5cHtkIEYmkTafvyTMiOe5A.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elijahu: Zdarza się i to często. W kolejnej grze był 2x Golem. IMHO trochę przesadzili z tym nerfem. Widziałem już deck na Calveita z topki bez Golemów, bo one faktycznie obecnie mają wątpliwą wartość.
  • Odpowiedz
@William_Lawson: Klucznik dosyć uniwersalny, jeśli nie masz za dużo kart możesz go dorzucić do różnych talii. Schirru jest często wykorzystywany w Scoia'Tael, dobra karta. Vabjorn bardzo sytuacyjny, widziałem deck pod niego, ale to ekstremalna rzadkość.
  • Odpowiedz
3 rankedy pod rząd wygrane z palcem w nosie ;) 4 już przeciwnik nie ma szans "utracono połączenie" ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K: No i teraz skoro topkę obniżyli to będzie się zapewne dostawało mniej punktów i dojście do takiego poziomu 4800 zajmie wieki. A kto dotąd zrobił to pewnie rangę i nagrodę zachował.
  • Odpowiedz
jaki deck sk jest najlepszy? czy w ogóle sk daje radę? bo jestem na rang 13 i zaczynam mieć wątpliwości. Wszystkiego próbowałem i chyba xmen szału nie robi i nie mogę wbić tej 14 rangi. niby mam 7k pyłu i mogę zrobić wszystko ale zostałbym z wyspiarzami #gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kvvach: Żartujesz czy piszesz poważnie? SK to najmocniejsza frakcja aktualnie i w grach rankingowych ponad połowa wszystkich moich gier jest na SK. Wydaje mi się, że na 13 randze nie ma dużego znaczenia czym grasz bo przeciwnicy robią bardzo dużo błędów i nawet słabą talią można wygrywać. Głównie widuję SK na axeman, czasem kambi albo wzmocnienie morkvarga.
  • Odpowiedz
W sumie ostatnio zastanawiałem się na czym polega siła Skellige w tym patchu.
Początkowo każdy zwalał to na niedźwiedzie i nie chce mówić, że jest to nieprawda bo jednostka jest jedną z lepszych brązowych kart i kontruje archetyp monsterów i innych decków polegających na spamowaniu jednostek(oprócz KP).
Jednak ten niedźwiedź z 6 punktów ataku nie jest głównym jeźdźcem apokalipsy, szczególnie w ostatnim czasie część graczy rezygnuje z jego jednej sztuki, a nawet dwóch.
Wyjaśniłem sprawę
e.....9 - W sumie ostatnio zastanawiałem się na czym polega siła Skellige w tym patch...

źródło: comment_VvjDkPiPzl194JTTSVTEasKS64TuSSmO.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moim zdaniem tarczowniczki najlepiej grać właśnie w trzeciej rundzie.


@Carramba666: ja lubię, gdy przeciwnik gra tarczowniczki w trzeciej rundzie, gdy mam na stole samo złoto i musi uszkadzać swoje ;)

@Queltas: jeśli chodzi o Morkvarga, to wkurza mnie, że gdy go zabijam a on się odradza, to nie nalicza tego
  • Odpowiedz
@vorio: Ależ oczywiście, że wskrzesza, bo Hjalmar potraktowany Kadanami staje się srebrną kartą, a Sigrdrifa (BTW to jest jej imię, sprawdziłem) wskrzesza srebra. Tak samo jak z Jaskrem, który potraktowany Kajdanami, wrzucony przez Nenneke do talii może być wezwany Posiłkami.
  • Odpowiedz