animowana ciri szarza z beczki w pierwszych czterech kartach, a wy mirki pewnie nadal golemy, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę że renew to must have w każdym decku teraz. Ale co za p---b wymyślił to że wskrzesza legendy przeciwnika to ja nawet nie #gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strasznie dużo legend wypada w tej open becie. Wracam z wesela. Odpalam gwinta pierwszy raz od soboty. Beczka, i jest lugos. btw gdzie się tego gwent up włącza?
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint Jak sie zalogować lub zarejestrować do GwentUp? :/ Ślepy chyba jestem bo nie widzę, żadnego przycisku ani nic.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też macie dzisiaj takie problemy z serwerami? Grałem potyczki było wszystko ok, zagrałem dwa rankedy- oba wygrałem i wyrzucało mi błąd połączenia przy ładowaniu wyniku...
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra ktoś talią północy? na casualu sieje fajne zniszczenie ale zastanawiam się jaki jest w tym sens w turniejówkach.
#gwint #gwent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszu86: Gram rankingowe tylko KP od open bety, przed patchem foltestem, po patchu radowidem. Aktualnie 3200 MMR i 76:29. Moją autorską talią, której nigdzie indziej nie widziałem ale ciągle myślę co by tutaj ulepszyć bo powoli zaczynają się schody.
  • Odpowiedz
1. Zagraj Assire i wtasuj do swojej talii Płotkę z kajdanami oraz Yeneffer też z kajdanami z cmentarza przeciwnika.
2. Rzuć w trzeciej rundzie złotą kartę.
3. Płotka nie wypada na stół.
4. Przeciwnik rzuca złotą Płotka wyskakuje po jego stronie.
5. AHA

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaki deck polecacie? gram obecnie qg, ale jak trafie na kogos kradnacego mi qg lub cerys to gra sie ciezko, a zdarza sie to czesto, probowalem jeszcze xmenów, ale jakoś mi nie umiem tym grać
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vorio: ten jego stary deck jest spoko z tego co widziałem, tylko ja sobie wrzucilem tam avallacha za jaskra i 2x kajdany(1 za tego co pogode usuwa i 1 jako 26 karta) bo aktualnie to must have na rankedy gdzie tego skellige sie wysrało tyle
  • Odpowiedz
#gwint
Macie jakieś dodatkowe programy co wspomagają grę ? Zapisywanie kart które zostały zagrane albo programik do liczenia win ratio odpowiedzi deckiem ? Czy wszystko na kartce ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZdepresowanyKot: I zajebiście, bo bez niego takie spella'tael jest prawie nie do pokonania.

grasz coś, co głównie polega na buffujących się w talii jednostkach


@ZdepresowanyKot: takie rakowe talie trzeba tępić, razem z osobami, które nimi grają :P
  • Odpowiedz
@zbii777: Zdolność "Bohater" aktywuje się, kiedy po zagraniu karty na stół nadal przegrywasz w punktach.
Przykład:
1. Masz 15 punktów a przeciwnik 20. Zagrywasz Geralta, wchodzi za 10, masz 25 punktów a przeciwnik 20, więc zdolność "bohater" się nie aktywuje.
2. Masz 15 punktów a przeciwnik 26. Zagrywasz Geralta, wchodzi za 10, masz 25 punktów, a przeciwnik 26 więc zdolność bohater się aktywuje i będziesz miał 28 punktów.
  • Odpowiedz
W sumie przypominam, że chyba do dziś jest możliwość scrapowania kart za pełną wartość ;)
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach