Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Widzę że renew to must have w każdym decku teraz. Ale co za p---b wymyślił to że wskrzesza legendy przeciwnika to ja nawet nie #gwint
ALE SIĘ KOLEGA MUSIAŁ ZDZIWIĆ XDD
#gwint
#gwint
źródło: comment_USUJBUjQSMJ5faXhjZD6FIuAxsvzUYCL.jpg
Pobierz- 1
@animal_i_have_become: No wyobraź sobie że cały twój plan boostowania poszedł w p---u ? Bez tych ziomków raczej ciężko im wygrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@programistalvlhard: nawet nie muszę sobie wyobrażać, bo oni sa blokowani lub niszczeni zawsze jako pierwsi, dlatego watpie zeby sie zdziwił
- 2
Strasznie dużo legend wypada w tej open becie. Wracam z wesela. Odpalam gwinta pierwszy raz od soboty. Beczka, i jest lugos. btw gdzie się tego gwent up włącza?
#gwint
#gwint
- 1
Odpalam grę a tu takie coś ;)
#gwint
#gwint
źródło: comment_C70F3RJI9l3opXtVPa6mOEbWcYfK02lC.jpg
Pobierz@epi: pewnie jakaś aktualizacja jest
- 2
@tomeczek11: Pewnie, zablokowali możliwość niszczenie za pełną wartość.
- 1
@pjotr780: To Xmeni na miśkach czy na mrozie? Te na miśkach są łatwiejsze do grania.
- 0
@Extraordynarny: na mrozach, wersja lifecoacha, spróbuję jeszcze na miśkach, skoro twierdzisz, że łatwiejsza
- 2
#gwint Jak sie zalogować lub zarejestrować do GwentUp? :/ Ślepy chyba jestem bo nie widzę, żadnego przycisku ani nic.
Też macie dzisiaj takie problemy z serwerami? Grałem potyczki było wszystko ok, zagrałem dwa rankedy- oba wygrałem i wyrzucało mi błąd połączenia przy ładowaniu wyniku...
#gwint
#gwint
- 0
@BacaryLaSagna: też miałem problemy i moi przeciwnicy też
- 1
@fiszu86: Gram rankingowe tylko KP od open bety, przed patchem foltestem, po patchu radowidem. Aktualnie 3200 MMR i 76:29. Moją autorską talią, której nigdzie indziej nie widziałem ale ciągle myślę co by tutaj ulepszyć bo powoli zaczynają się schody.
- 2
Którą brać z tych dwóch do kolekcji z kega? #gwint
źródło: comment_f4oeiSyka7YGmicmff7Ja1PVvdgAFgzw.jpg
Pobierz- 0
@kajtek14102: w decckach KP które są wysoko w tierach, reinforcement jest praktycznie zawsze, więc to JEST top tier.
@Hajmus:
Dla krasnali bennis jest obowiazkowy raczej
Dla krasnali bennis jest obowiazkowy raczej
- 1
1. Zagraj Assire i wtasuj do swojej talii Płotkę z kajdanami oraz Yeneffer też z kajdanami z cmentarza przeciwnika.
2. Rzuć w trzeciej rundzie złotą kartę.
3. Płotka nie wypada na stół.
4. Przeciwnik rzuca złotą Płotka wyskakuje po jego stronie.
5. AHA
2. Rzuć w trzeciej rundzie złotą kartę.
3. Płotka nie wypada na stół.
4. Przeciwnik rzuca złotą Płotka wyskakuje po jego stronie.
5. AHA
- 1
jaki deck polecacie? gram obecnie qg, ale jak trafie na kogos kradnacego mi qg lub cerys to gra sie ciezko, a zdarza sie to czesto, probowalem jeszcze xmenów, ale jakoś mi nie umiem tym grać
#gwint
#gwint
#gwint
Macie jakieś dodatkowe programy co wspomagają grę ? Zapisywanie kart które zostały zagrane albo programik do liczenia win ratio odpowiedzi deckiem ? Czy wszystko na kartce ?
Macie jakieś dodatkowe programy co wspomagają grę ? Zapisywanie kart które zostały zagrane albo programik do liczenia win ratio odpowiedzi deckiem ? Czy wszystko na kartce ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@ZdepresowanyKot: I zajebiście, bo bez niego takie spella'tael jest prawie nie do pokonania.
@ZdepresowanyKot: takie rakowe talie trzeba tępić, razem z osobami, które nimi grają :P
grasz coś, co głównie polega na buffujących się w talii jednostkach
@ZdepresowanyKot: takie rakowe talie trzeba tępić, razem z osobami, które nimi grają :P
#gwint
Można jeszcze dzisiaj mielić karty za zwiększoną ilość scrapów?
Można jeszcze dzisiaj mielić karty za zwiększoną ilość scrapów?
@siger00: ja też XD miłej roboty
- 0
@TlustodupyBialorusin: a wzajemnie xd
#gwint czemu mój geralt ma tylko 10 ataku a innych siadają za 13 :p
@zbii777 jak przegrywasz w punktach to dostaje buffa
@zbii777: Zdolność "Bohater" aktywuje się, kiedy po zagraniu karty na stół nadal przegrywasz w punktach.
Przykład:
1. Masz 15 punktów a przeciwnik 20. Zagrywasz Geralta, wchodzi za 10, masz 25 punktów a przeciwnik 20, więc zdolność "bohater" się nie aktywuje.
2. Masz 15 punktów a przeciwnik 26. Zagrywasz Geralta, wchodzi za 10, masz 25 punktów, a przeciwnik 26 więc zdolność bohater się aktywuje i będziesz miał 28 punktów.
Przykład:
1. Masz 15 punktów a przeciwnik 20. Zagrywasz Geralta, wchodzi za 10, masz 25 punktów a przeciwnik 20, więc zdolność "bohater" się nie aktywuje.
2. Masz 15 punktów a przeciwnik 26. Zagrywasz Geralta, wchodzi za 10, masz 25 punktów, a przeciwnik 26 więc zdolność bohater się aktywuje i będziesz miał 28 punktów.
- 1
W sumie przypominam, że chyba do dziś jest możliwość scrapowania kart za pełną wartość ;)
#gwint
#gwint
https://clips.twitch.tv/AwkwardBreakableLlamaHumbleLife
Swim bawi się kolejnym meme deckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
Swim bawi się kolejnym meme deckiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
- 1























#gwint