Wpis z mikrobloga

@KNow: WR robi wrażenie, ale osobiście nigdy nie rozumiałem takich zabaw - jeśli tak dobrze Ci idzie, to czy nie lepiej powalczyć o rangę 21, o top 7, czy poświęcić ten czas na jakieś turnieje?
@Jan_K: Na pierwszym koncie wcale mi tak dobrze nie szło. Przez chwilę byłem prawie w top100 zupełnie własną talią, po czym przyszła seria porażek i spadek, co było strasznie frustrujące. No ale teraz spróbuję znowu, skoro jedno konto pozostaje na zapas.
@KNow: Na zapas? Jak na pierwszym za dużo przegrasz, to Ci je usuną? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo o ile faktycznie można szybko dosyć mocno spaść (ja oscyluję między top 300 a top 1300), to jednak jak na drugim koncie doszedłeś powyżej 4250, to raczej niżej przecież nie spadniesz.
@Jan_K Jak za dużo spadnę, to mi się nie będzie chciało znowu odrabiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mój najgorszy spadek to chyba z 4350 do 3900, bolało. Chciałem się trochę pobawić na niższych poziomach, gdzie nie ma się kart i trzeba kombinować, a potem poszło z rozpędu.
@kapitan_hak Z muliganem nie mam problemów, mglaki i wiedźmy to nie aż tak dużo. Przerzucenie sporej liczby jednostek do drugiej rundy często robi przewagę kart w trzeciej.