Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Co jak co, ale do jednego nie można się przyczepić. Mogwai i Merchant świetnie spisują się w roli komentatorów.
Bardzo przyjemnie sie ich słucha, nawet nie patrząc cały czas na ekran :D
#gwint
Bardzo przyjemnie sie ich słucha, nawet nie patrząc cały czas na ekran :D
#gwint
- 3
Szkoda tylko że nie zainwestowali w polski komentarz
@kamil062: absolutnie nie widze takiej potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do tego raczej żaden polski youtuber by się tak dobrze nie spisał jak wyżej wymienieni
- 2
takie rzeczy robi się dla graczy żeby im się przyjemnie oglądało
@kamil062: no właśnie, dlatego wątpię, czy z jakimkolwiek polskim komentarze oglądałoby się przyjemniej, niz z tymi panami ;)
poprzedni turniej miał komentarz tez po polsku i to był jakiś żart
Burza + jakiś koleś nie wiadomo skąd, co chwilę mylili karty i ogólnie odstawali poziomem od tego, co
- 9
Jakby nie patrzeć to duofanel jako jedyny wygrał rundę z shaggym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą to zabawne - siódemka najlepszych graczy na świecie w rankingu a praktycznie do zera o----ł ich koleś co dostał się z dzikiej karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie było w pierwszym turnieju gdzie było czterech niby dobrych graczy wyłonionych z eliminacji i czterech streamerów co byli tam
Swoją drogą to zabawne - siódemka najlepszych graczy na świecie w rankingu a praktycznie do zera o----ł ich koleś co dostał się z dzikiej karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie było w pierwszym turnieju gdzie było czterech niby dobrych graczy wyłonionych z eliminacji i czterech streamerów co byli tam
- 4
@kamil062: Na dziś dzień - lea92fra drugie miejsce, eiSloth trzecie i ChaiNCaller czwarte. Wszyscy trzej odpadli już od razu w ćwierćfinałach. Nie wiem jaki nick w grze ma shaggy ale znalazłem gracza theshaggynuts na 41 miejscu.
Jak dla mnie kwalifikowanie na podstawie rankingu jest trochę przereklamowane. Niech wezmą np. 64 graczy z topki, zorganizują im kwalifikacje online i do finałów na żywo niech przejdzie najlepsza ósemka graczy. Albo niech zorganizują
Jak dla mnie kwalifikowanie na podstawie rankingu jest trochę przereklamowane. Niech wezmą np. 64 graczy z topki, zorganizują im kwalifikacje online i do finałów na żywo niech przejdzie najlepsza ósemka graczy. Albo niech zorganizują
- 0
@kamil062: @to_inni: https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6qxey8/gamescom_tournament_top_40_placement_list_august/
theshaggynuts był 9. spośród osób, które zapisały się na Gamescom, także średnio mnie to dziwi, że 9. osoba, która się rozegrała dzień wcześniej i w sumie mogła już awans do ósemki uznać za sukces i mieć pewien luz ograła osoby minimalnie wyżej w rankingu.
theshaggynuts był 9. spośród osób, które zapisały się na Gamescom, także średnio mnie to dziwi, że 9. osoba, która się rozegrała dzień wcześniej i w sumie mogła już awans do ósemki uznać za sukces i mieć pewien luz ograła osoby minimalnie wyżej w rankingu.
Shaggy poleciał. Oglądało się go świetnie.
#gwint
#gwint
@Carramba666 I wisienka na torcie w postaci ostatniej gry gdzie wygrał zużywając tylko jedną złotą kartę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
@vardum97: Łatwiej jest utożsamić się z popularnym graczem niż z jakimś nołnejmem z Azji. Wystarczy być stałym bywalcem Reddita i innych powiązanych tematycznie miejsc, żeby wyryć swoje imię w świadomości innych. Generalnie nie lubię oceniania skilla na podstawie jednego występu.
@ManOfGlass: Nie Tobie jest dane oceniać czy zasługiwał. Liczy się tylko końcowy rezultat. Mogę Cię zapewnić, że Duofanel nie jest jakimś pierwszym lepszym typkiem, który znalazł się tam
@ManOfGlass: Nie Tobie jest dane oceniać czy zasługiwał. Liczy się tylko końcowy rezultat. Mogę Cię zapewnić, że Duofanel nie jest jakimś pierwszym lepszym typkiem, który znalazł się tam
- 1
@vardum97: Szczerze jakby nie przekombinowane decki (przez Lifecoacha prawdopodobnie) i wielki błąd z użyciem Ithline to pewnie byłby spokojnie w finale. Według mnie nie powinien słuchać tyle LC, bo ten to z byle gówna zrobi dobry deck przez to jakie mądre decyzje podejmuję a SuperJJ to niestety nie ta sama liga co on.
Każdy chce wbijać tą 20 rangę, szuka nowych decków, o-----a się nad meczami w których raz wygrywa raz przegrywa. A ja siedzę sobie na 16 randze, bo jestem gównem bez samozaparcia i jest mi dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
- 3
Dzisiaj finał czy jutro?
#gwint
#gwint
- 1
@TlustodupyBialorusin: Tak, w pewnym momencie rzucił niepotrzebie dijsktre jak austriak spasował i był dość sporo punktów do przodu. Dijstra nie wystarczył i duo mocno wysrał się z kart
@Greemote: Szkoda trochę, bo chłopak jest naprawdę dobry w karcianki i ma w sobie wiele potencjału.
#gwint parch wychodzi z soboty na niedziele, czy z niedzieli na poniedziałek?
@JajecznyKsieciu: ani tak ani tak, mowili, ze nie bedzie zadnego patcha na koniec sezonu - dopiero troche pozniej
@JajecznyKsieciu: W poniedziałek o 21 bęczie stream odnośnie zmian w patchu a potem patch
- 2
co brac?
#gwint
#gwint
źródło: comment_LM1wA6XyjJHYenplvrTIpUg8Bes8uSk8.jpg
Pobierz@Shomon:W nowym patchu Birna Bran: 3 power loyal, casts Skellige Storm on opposite row, +1 veteran.
@Shomon: napewno Birna Bran będzie zmieniona (Birna Bran – siła 3, lojalna, umiejętność niewidoczna, ma tag Weteran +1.), chociaż też coś widziałem, że Dijkstra będzie miał siłę 1, Vilgefortz chyba też będzie zmieniony.
swoją drogą, skoro złote karty będą mogły być niszczone to wszystkie będą znerfione
swoją drogą, skoro złote karty będą mogły być niszczone to wszystkie będą znerfione
I weź tu wbij 21 rangę jak za wygraną dostaje 13 MMR a za przegraną tracę 19
#gwint
#gwint
dobra, koniec sezonu sie zbliża, czas na tryhard przez weekend do top 1000 XD
trzymajcie kciuki, zrobie to
#gwint
trzymajcie kciuki, zrobie to
#gwint
- 0
@harnas_sv: To trochę jest, ale do zrobienia, zaraz przed końcem kwalifikacji na Gamescom udało mi się zrobić w ciągu dnia skok z ok. 4400 na 4530 (czego ciągle nie rozumiem, bo nie robiłem zmian w talii). Obecnie mam (a przynajmniej dobrych parę godzin temu) jakieś 40 punktów zapasu nad 1000. miejscem i już będę raczej tylko monitorował sytuację. Powodzenia.
- 1
@Greemote: Było na tym angielskim wykopie podsumowanie talkshow z rethazem i ponoć mówił, że chcą zmienić interfejs, ale to nie jest teraz ich priorytet.
konto usunięte via Android
- 0
@Blond_Ortograficzny dobrze wiedzieć :)
- 6
Przecież ten turniej od LC wyglądał lepiej XD chodzi mi w sumie o karty, ktore gracze mulliganuja i karty osoby "na górze".
Czemu pierwsze nie zrobia trybu spectatora, a potem robia turnieje?
#gwint
Czemu pierwsze nie zrobia trybu spectatora, a potem robia turnieje?
#gwint
- 1
@Marcines: Realizacja jest bardzo słaba, osoba odpowiedzialna za przełączanie widoku nie nadąża, co sprawia że ciężko się to ogląda. Na plus komentatorzy dobrze mi się ich słuchało.
@Marcines: Mnie najbardziej irytował latający kursor po ekranie. No i szkoda, że casterzy nie mogą w dowolnym momencie podejrzeć historii zagrań lub cmentarza, co czasami wprowadzało niepotrzebny zamęt u słuchacza.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@mistrz_tekkena: gdzie są zmiany w patchu?




















#gwint
Komentarz usunięty przez moderatora