@zygmunt-szczepanik: Jakiś czas temu sprawdzałem i zarówno w polskim, jak i angielskim newsie była mowa o ponad 4200, czyli jak dla mnie min. 4201. Ale głowy nie dam, czy będą się tego sztywno trzymać.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jak co, ale do jednego nie można się przyczepić. Mogwai i Merchant świetnie spisują się w roli komentatorów.
Bardzo przyjemnie sie ich słucha, nawet nie patrząc cały czas na ekran :D

#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda tylko że nie zainwestowali w polski komentarz


@kamil062: absolutnie nie widze takiej potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

do tego raczej żaden polski youtuber by się tak dobrze nie spisał jak wyżej wymienieni
  • Odpowiedz
takie rzeczy robi się dla graczy żeby im się przyjemnie oglądało


@kamil062: no właśnie, dlatego wątpię, czy z jakimkolwiek polskim komentarze oglądałoby się przyjemniej, niz z tymi panami ;)

poprzedni turniej miał komentarz tez po polsku i to był jakiś żart
Burza + jakiś koleś nie wiadomo skąd, co chwilę mylili karty i ogólnie odstawali poziomem od tego, co
  • Odpowiedz
Jakby nie patrzeć to duofanel jako jedyny wygrał rundę z shaggym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to zabawne - siódemka najlepszych graczy na świecie w rankingu a praktycznie do zera o----ł ich koleś co dostał się z dzikiej karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie było w pierwszym turnieju gdzie było czterech niby dobrych graczy wyłonionych z eliminacji i czterech streamerów co byli tam
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil062: Na dziś dzień - lea92fra drugie miejsce, eiSloth trzecie i ChaiNCaller czwarte. Wszyscy trzej odpadli już od razu w ćwierćfinałach. Nie wiem jaki nick w grze ma shaggy ale znalazłem gracza theshaggynuts na 41 miejscu.

Jak dla mnie kwalifikowanie na podstawie rankingu jest trochę przereklamowane. Niech wezmą np. 64 graczy z topki, zorganizują im kwalifikacje online i do finałów na żywo niech przejdzie najlepsza ósemka graczy. Albo niech zorganizują
  • Odpowiedz
Każdy tak obciąga SuperJJ, a prawda jest taka, że najpierw dostał w------l od MegaMogwaia, a teraz od Joraha a którym nigdy wcześniej nie słyszałem. Jak się siedzi obok Lifecoacha w jego w domu i wbija mmr to można kozaczyć, a na turnieju bida xd.

#gwint #gwent
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97: Łatwiej jest utożsamić się z popularnym graczem niż z jakimś nołnejmem z Azji. Wystarczy być stałym bywalcem Reddita i innych powiązanych tematycznie miejsc, żeby wyryć swoje imię w świadomości innych. Generalnie nie lubię oceniania skilla na podstawie jednego występu.
@ManOfGlass: Nie Tobie jest dane oceniać czy zasługiwał. Liczy się tylko końcowy rezultat. Mogę Cię zapewnić, że Duofanel nie jest jakimś pierwszym lepszym typkiem, który znalazł się tam
  • Odpowiedz
@vardum97: Szczerze jakby nie przekombinowane decki (przez Lifecoacha prawdopodobnie) i wielki błąd z użyciem Ithline to pewnie byłby spokojnie w finale. Według mnie nie powinien słuchać tyle LC, bo ten to z byle gówna zrobi dobry deck przez to jakie mądre decyzje podejmuję a SuperJJ to niestety nie ta sama liga co on.
  • Odpowiedz
Każdy chce wbijać tą 20 rangę, szuka nowych decków, o-----a się nad meczami w których raz wygrywa raz przegrywa. A ja siedzę sobie na 16 randze, bo jestem gównem bez samozaparcia i jest mi dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shomon: napewno Birna Bran będzie zmieniona (Birna Bran – siła 3, lojalna, umiejętność niewidoczna, ma tag Weteran +1.), chociaż też coś widziałem, że Dijkstra będzie miał siłę 1, Vilgefortz chyba też będzie zmieniony.

swoją drogą, skoro złote karty będą mogły być niszczone to wszystkie będą znerfione
  • Odpowiedz
@harnas_sv: To trochę jest, ale do zrobienia, zaraz przed końcem kwalifikacji na Gamescom udało mi się zrobić w ciągu dnia skok z ok. 4400 na 4530 (czego ciągle nie rozumiem, bo nie robiłem zmian w talii). Obecnie mam (a przynajmniej dobrych parę godzin temu) jakieś 40 punktów zapasu nad 1000. miejscem i już będę raczej tylko monitorował sytuację. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Przecież ten turniej od LC wyglądał lepiej XD chodzi mi w sumie o karty, ktore gracze mulliganuja i karty osoby "na górze".
Czemu pierwsze nie zrobia trybu spectatora, a potem robia turnieje?
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcines: Realizacja jest bardzo słaba, osoba odpowiedzialna za przełączanie widoku nie nadąża, co sprawia że ciężko się to ogląda. Na plus komentatorzy dobrze mi się ich słuchało.
  • Odpowiedz
@Marcines: Mnie najbardziej irytował latający kursor po ekranie. No i szkoda, że casterzy nie mogą w dowolnym momencie podejrzeć historii zagrań lub cmentarza, co czasami wprowadzało niepotrzebny zamęt u słuchacza.
  • Odpowiedz