Mam słuchawki steelseries siberia 150. Ale r-------a sie jedna sluchawka (Skleilem tasma izolacyjna) i wszystko dziala. Lecz problem jest w USB po prostu nagle (NIE PORT!) wywala usb od sluchawek i przestaja grac razem z mikrofonem. Czy to, że jest polamane w czyms przeszkadza? Mam odkleic ta tasme i im dac, czy razem z tą taśmą dac?
#pomocy #gwarancja #kiciochpyta #sluchawki #sluchawki
#pomocy #gwarancja #kiciochpyta #sluchawki #sluchawki



























#pomocy #gwarancja #kiciochpyta #sluchawki #sluchawki