Mam kilka pytań odnośnie Vipa w #gtav

1. Czy ta opcja kosztuje 1mln?
2. Czy można mieć tryb pasywny będąc Vipem?
3. Czy punkty się dostaje będąc vipem a nie mając ochroniarzy?
4. Czy punkty się dostaje będąc vipem w trybie pasywnym nie mając ochroniarzy? ;p #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra ktoś #gtav online, jestem goło wąsem i przyda mi się pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) PC
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr03: no właśnie zapamiętałem tylkk ze im dłużej robisz misję u Geralda tym więcej masz hajsu. Nie wiedziałem ze tyczy się to wszystkich kontaktów :)
  • Odpowiedz
Czy GTA Online upadło już tak nisko, że na każdej sesji na którą wejdę jest cheater? Przecież ta gra jebnie tak jak poprzednia produkcja R*, która upadła przez to samo. APB dla niepamiętających. Rockstar tyle kasy wkłada w promocje swojej gry a nie potrafi zrobić dobrego systemu usuwającego cheaterów na dobre?
#gry #boldupy #gta5 #gtav #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Howkin: Olałem Online już na ps3. Spróbowałem znów, jak gra wyszła na pc i zawiodłem się tak samo... :/ Tryb z ogromnym potencjałem tak bardzo s---------y, że się grać nie da. Jeszcze dostałem bana na czystej grze, a na serwerze byłem z 20 minut i robiłem heista... I to chyba perm. Dobrze że single jest w porządku i zajebisty mod LSPDFR.
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem z GTA V na PC - całkowicie się tnie, tzn. jak leci pierwsze intro po włączeniu się tryby fabularnego (bardzo długo się włączało) to zacina się co sekundę, na podobnej długości czas. Mam i7 oraz GTX 870M, do tego 16gb RAMu, w panelu geforce ustawiłem optymalne dla gdy ustawienia i nic nie pomogło. To samo dzieje się w trybie awaryjnym. Czy miał ktoś podobny problem?

#gry #
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaddoxX1911: @fanatic: znalazłem przyczynę :) Kiedyś wraz z Wasteland2 zainstalował się Razor Surround, i to on powodował te sekundowe freezy. Deinstalacja Razora pomogła - to tak na przyszłość, gdyby ktoś miał podobny problem.
  • Odpowiedz
Dostałem 7 mln $ od Cheatera ... Stałem tylko w moim apartamencie ...
Co robić ? Boje się że dostane bana.
#gtav
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boniekk: Nie, nie będzie bana jeśli o to nie prosiłeś, sam Rockstar to napisał, było to już przerabiane nawet na mirko. Luźna guma, mi też parę baniek wpadło w ten sposób, sam nic nie chciałem, zero konsekwencji.
  • Odpowiedz
@SynuZMagazynu: Tak tylkodla informacji -koło 1-2 w nocy podczas robienia napadów z ziomkami - pojawił się śnieg (PC) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czyli wszyscy dostali go w tym samym czasie. Tylko po co go w ogóle wyłączali? Powinien być od 1 grudnia do końca lutego-marca :p
  • Odpowiedz