Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@barrus89: konsolowe plebsy
Mam kilka pytań odnośnie Vipa w #gtav
1. Czy ta opcja kosztuje 1mln?
2. Czy można mieć tryb pasywny będąc Vipem?
3. Czy punkty się dostaje będąc vipem a nie mając ochroniarzy?
4. Czy punkty się dostaje będąc vipem w trybie pasywnym nie mając ochroniarzy? ;p #pytaniedoeksperta
1. Czy ta opcja kosztuje 1mln?
2. Czy można mieć tryb pasywny będąc Vipem?
3. Czy punkty się dostaje będąc vipem a nie mając ochroniarzy?
4. Czy punkty się dostaje będąc vipem w trybie pasywnym nie mając ochroniarzy? ;p #pytaniedoeksperta
- 1
@zirytowana_plaszczka: Dziękuję za odpowiedzi, łap za to subka!
@SynuZMagazynu: Dzięki :D Aha i nie można być vip-em w nieskończoność, jest ograniczenie 12/12 o ile dobrze pamiętam (12h jesteś vipem i potem musisz 12h odczekać aby znowu mieć taką możliwość)
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 10
ZOSTAW TEN KOMPUTER IDŹ NA ROWER ZŁAP POWIETRZA TROCHE
#gtav
#gtav
źródło: comment_Zb1Sc061PI15L8OKEU7cBc5Ady5rtl36.jpg
Pobierz@lucknh: śmiechłem o 2:59 na cały dom, będzie kurde przypał.
Czy GTA Online upadło już tak nisko, że na każdej sesji na którą wejdę jest cheater? Przecież ta gra jebnie tak jak poprzednia produkcja R*, która upadła przez to samo. APB dla niepamiętających. Rockstar tyle kasy wkłada w promocje swojej gry a nie potrafi zrobić dobrego systemu usuwającego cheaterów na dobre?
#gry #boldupy #gta5 #gtav #pcmasterrace
#gry #boldupy #gta5 #gtav #pcmasterrace
- 7
@Howkin: APB to nie była gra Rockstar
@Howkin: Olałem Online już na ps3. Spróbowałem znów, jak gra wyszła na pc i zawiodłem się tak samo... :/ Tryb z ogromnym potencjałem tak bardzo s---------y, że się grać nie da. Jeszcze dostałem bana na czystej grze, a na serwerze byłem z 20 minut i robiłem heista... I to chyba perm. Dobrze że single jest w porządku i zajebisty mod LSPDFR.
Cały czas sylwester bo nie mogę przestać grać w grę #gtav
źródło: comment_HavrZhbuFvX7MJvtVTbrnG8oTcaAoIn6.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@sevqk: jutro dodam
@bestboy120: wysłałem prośbę o dodanie
- 1
Mirki, potrzebne są 2 osoby do napadów. Randomy wchodzą, raz padną i uciekają, te czekanie zabija...
Dawać zapro ;)
http://pl.socialclub.rockstargames.com/member/chxckmvtx
#gtav
Dawać zapro ;)
http://pl.socialclub.rockstargames.com/member/chxckmvtx
#gtav
- 1
Mirki, mam problem z GTA V na PC - całkowicie się tnie, tzn. jak leci pierwsze intro po włączeniu się tryby fabularnego (bardzo długo się włączało) to zacina się co sekundę, na podobnej długości czas. Mam i7 oraz GTX 870M, do tego 16gb RAMu, w panelu geforce ustawiłem optymalne dla gdy ustawienia i nic nie pomogło. To samo dzieje się w trybie awaryjnym. Czy miał ktoś podobny problem?
#gry #
#gry #
- 0
- 0
@MaddoxX1911: @fanatic: znalazłem przyczynę :) Kiedyś wraz z Wasteland2 zainstalował się Razor Surround, i to on powodował te sekundowe freezy. Deinstalacja Razora pomogła - to tak na przyszłość, gdyby ktoś miał podobny problem.
- 1
Dostałem 7 mln $ od Cheatera ... Stałem tylko w moim apartamencie ...
Co robić ? Boje się że dostane bana.
#gtav
Co robić ? Boje się że dostane bana.
#gtav
@Boniekk: Nie, nie będzie bana jeśli o to nie prosiłeś, sam Rockstar to napisał, było to już przerabiane nawet na mirko. Luźna guma, mi też parę baniek wpadło w ten sposób, sam nic nie chciałem, zero konsekwencji.
- 2
ktoś na napady? Z tymi zasranymi randomami dojechanie na miejsce akcji jest problemem a co dopiero wykonanie misji.
#gtav
#gtav
@Zebrzysta_Zebra: iseedeadhater mój nick
@Zebrzysta_Zebra: panczajstow
@damiangrzeli: najnowsze
- 1
@MokrySuchar: wywala ci grę w różnych momentach?
- 4
@HaPPe: AKCEPTUJ
- 0
@Zebrzysta_Zebra: sorki, nie widziałem powiadomienia
759
Grand Theft Auto na żywo

Pościg za gościem, który ukradł 4 samochody. Akcja niemal żywcem wyciągnięta z gry.
z- 119
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Chwilę mi zajęło zanim zrozumiałem :D
@Thalarctos-maritimus:
@Thalarctos-maritimus:
@SynuZMagazynu: http://www.twitch.tv/delordione/v/32700542 nawet tu masz live z gta który był 5h temu, graliśmy sobie i mieliśmy śnieg lel
- 1
@SynuZMagazynu: Tak tylkodla informacji -koło 1-2 w nocy podczas robienia napadów z ziomkami - pojawił się śnieg (PC) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czyli wszyscy dostali go w tym samym czasie. Tylko po co go w ogóle wyłączali? Powinien być od 1 grudnia do końca lutego-marca :p
Czyli wszyscy dostali go w tym samym czasie. Tylko po co go w ogóle wyłączali? Powinien być od 1 grudnia do końca lutego-marca :p
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























źródło: comment_NskeTbI3qq3nY8e4Ul0v1BFlqiSvgZrD.jpg
Pobierzźródło: comment_1vQgi5OiRaq9O1pyuazWja7MCoHNT7sY.gif
Pobierz