Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
@japan13: g2a w miarę ma
- 3
Podejrzewam, ze samym pytaniem mogę narazić się dużej części spoleczności graczy, ale mam pewien problem, a raczej poszukuje odpowiedzi na pytanie. Czy w pirackiej wersji gry, działa edytor wideo? Ktos sprawdzal moze? Nie wiem czy sciagać czy sobie odpuścić. Posiadam oryginalna wersje GTA na steamie, ale nie chce wgrywac do niej modów i trainerów, bo gram duzo w multiplayer, a jednoczesnie chcialbym pobawic sie i stworzyc filmik w edytorze. Jesli istnieje mozliwosc
@FILEmoniusz: dziala
- 0
@FILEmoniusz: ja bym nie ryzykowal tak czy inaczej
konto usunięte via iOS
- 1
@SynuZMagazynu: co do drugiego pytania to on się doładowuje w każdej sesji w losowym/wolnym miejscu. Tak już jest.
- 2
@SynuZMagazynu: Bodajże do Pegasusa musisz zadzwonić, żeby podstawili Ci go. Powinien być zaznaczony żółtą ikoną na mapie.
konto usunięte via iOS
- 3
#gtav GIV MI MONY czy oni mają godność człowieka?
@PuffinusGravis: ponoć jeśli ktoś się ewidentnie doprasza o pesos to wystarczy wejść w spis graczy w sesji. Potem klikasz na danego gracza i go zgłaszasz za luki w grze czy coś takiego.
- 1
@koziol87: dzięki, zaraz ogarnę
Czy jak zastosuje mod podmieniajacy modele i tekstury gry będzie ban?
#gtaonline bo #gtav pewnie nie.
#pcmasterrace
#gtaonline bo #gtav pewnie nie.
#pcmasterrace
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 1
Szkoda, że w #gtav nie da się wybrać opcji "nie graj z Polakami"
@PuffinusGravis:
Do tematu konfliktów:
Według mnie Polacy i Ruskie się przez to ciskanie po naszych językach w grach frustrują i to nakręca się dalej.
Chodzi mi tu o
Do tematu konfliktów:
Według mnie Polacy i Ruskie się przez to ciskanie po naszych językach w grach frustrują i to nakręca się dalej.
Chodzi mi tu o
konto usunięte via Android
- 1
@PuffinusGravis: i autowyciszacz ludzi majacych mikrofon wlaczony cały czas, ps3 :v
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@szybki_bil: Czytałeś całość? Demonem to on nie jest, fakt. Problem w tym, że po roku gry w GTA nagle coś się poluzowało. Więc
- 1
@SynuZMagazynu: @Daszekk: @kuskoman: @qlimax3: @d3v: @Jarema_CP: @ultek: Kluczem do wszystkiego prawdopodobnie jak to pisał Daszekk były sterowniki. Nie instalowałem 15.4, ale 15.12 z łatką 16.1 i problem został zniwelowany prawie do zera. Jeżeli dalej się będą dziać dziwne rzeczy, to wrócę do 15.4
Dzięki Murki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki Murki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 2
- 2
#gtav #pcmasterrace #steam
Czy jak zaczne grac drugi raz od poczatku sp, to dostane bonus $, ktory dostalem przy kupnie preorderu?
Czy jak zaczne grac drugi raz od poczatku sp, to dostane bonus $, ktory dostalem przy kupnie preorderu?
@lupaczkokosow: Jeśli mowa o singlu to tak, dostaniesz $.
konto usunięte via Android
- 1
Można mieć dowolną liczbę domów? (online)
#gtav
#gtav
- 1
- 1
#gtav Gra ktos teraz online na pc?
bardzo chciałbym pograć w gta V, ale nie wiem czy mój komputer poradzi sobie wystarczająco, wiec wstrzymuje się z zakupem na razie.
Z racji ze nie moge znaleźć działającego cracka (bo chce sprawdzić jak to działa, a marzy mi sie online /gralem na xboxie kiedys sporo) to pomyslalem ze moze by tak kupić u jakiegoś oszusta na allegro konto steam tak na ok tydzien.
Czy jak kupie na takiej aukcji i jakims cudem uda
Z racji ze nie moge znaleźć działającego cracka (bo chce sprawdzić jak to działa, a marzy mi sie online /gralem na xboxie kiedys sporo) to pomyslalem ze moze by tak kupić u jakiegoś oszusta na allegro konto steam tak na ok tydzien.
Czy jak kupie na takiej aukcji i jakims cudem uda
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Gra hula nawet na słabszych sprzętach, spokojnie.
@dzika_kaczka_bez_dzioba: Wiem że cracka trzeba się było naszukać bo też testowałem grę przed zakupem. Działał właśnie któryś z kickass ale już nie pamiętam, chyba ten od 3DM
- 1
@japanmarcin: Szukam. Bo jeszcze kilka dni temu widziałem spoko ofertę z któregoś sprawdzonego sklepu, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie... W razie co zawołam.
Ostatnio grałem w GTA Online gdzieś w kwietniu i pytanie do was:
1) Nadal GTAO nie ma własnego servera tylko łączymy się siatkowo?
2) Dalej gra online długo się wczytuje dla graczy bez dysku SSD?
3) Ogólnie warto wrócić do gry? (SP mam ukończone)
Oczywiście
1) Nadal GTAO nie ma własnego servera tylko łączymy się siatkowo?
2) Dalej gra online długo się wczytuje dla graczy bez dysku SSD?
3) Ogólnie warto wrócić do gry? (SP mam ukończone)
Oczywiście
Komentarz usunięty przez autora
- 1


























#xboxone #gtav