może ktoś sprawdzić czy tylko u mnie czy u was też nie mogę siępołączyć z social clubem, a i ch strona się bardzo powoli ładuje?
#gtav
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boniekk: @hjrhombre: ja myślę, że RS byłoby stać na wykupienie licencji. Ale ich fikcyjne marki aut w gta juz same wyrobiły sobie "markę" i myślę, że to jest celowe ze w GTA nie ma licencjonowanych aut.
  • Odpowiedz
Poszukuje mireczków chętnych do paru napadów i wytłumaczeniu mi co się teraz dzieje w grze. Bo widzę, że jest parę nowych dodatków, a ja mam za dużo pieniędzy C:
#mirkocrew #gtav
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gram sobie w GTA V, radio Los Santos jest tak zajebiste, że szkoda wychodzić z samochodu. Bengiery cały czas, jak ktoś nie może lub nie chce zagrać to niech chociaż obczai soundtrack bo jest naprawdę zajebisty.
Jeszcze pytanie co do online: warto tam w ogóle wchodzić? Czy lepiej sobie spokojnie skończyć tryb fabularny i potem w wolnych chwilach bawić się online?
#rap #gtav
Anlak - Gram sobie w GTA V, radio Los Santos jest tak zajebiste, że szkoda wychodzić ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anlak: dla mnie online to syf. Byłem na kilkanaście minut i szybko uciekłem.

Jedyny prawilny multi do GTA to SAMP, później wzięli się za to panowie z Rockstara i to - delikatnie mówiąc - spaprali.
  • Odpowiedz
Gdzie mozna znalezc bronie w gta online. W pewnym momecie sprawdzilem moje bronie. I mialem miniguna i railguna ( jestem lvl 12). Czy to jakis gracz dropnol, czy bylo w mysliwcu?
#gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav
Miał ktoś problem z błędem "c0000005"? Wywala mi grę przy odpaleniu od razu... Po przerwie chciałem sobie pograć w GTA, ściągnął się patch i jebut. Pobierałem go od nowa i dalej. Aktualizowałem stery od karty graficznej i dalej. :I Nie widzi mi się instalowanie od nowa, bo może nawet nie pomóc. Podczas uruchomienia w trybie awaryjnym mam okienko ERRGFXD3D_INIT.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawdziwySkurfiel: W skrócie:
Generalozowanie że rockstar cwel bo nie ma fragmentów mapy z trailera na 4Lata przed wyjściem na pc i 2 na X360 i Ps3 jest na poziomie gimbazy.
Generalnie polecam obejrzeć film Quaza na temat downgreadów w grach ale powiem w skrócie:
Pierwotnie Gta V wyszło na mocno ograniczoną starą generacje a jako że najpierw się robi gry a potem optymalizuje to twórcy nawet nie wiedzieli że obetną
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach