@Boniekk: @hjrhombre: ja myślę, że RS byłoby stać na wykupienie licencji. Ale ich fikcyjne marki aut w gta juz same wyrobiły sobie "markę" i myślę, że to jest celowe ze w GTA nie ma licencjonowanych aut.
Poszukuje mireczków chętnych do paru napadów i wytłumaczeniu mi co się teraz dzieje w grze. Bo widzę, że jest parę nowych dodatków, a ja mam za dużo pieniędzy C: #mirkocrew #gtav
Gram sobie w GTA V, radio Los Santos jest tak zajebiste, że szkoda wychodzić z samochodu. Bengiery cały czas, jak ktoś nie może lub nie chce zagrać to niech chociaż obczai soundtrack bo jest naprawdę zajebisty. Jeszcze pytanie co do online: warto tam w ogóle wchodzić? Czy lepiej sobie spokojnie skończyć tryb fabularny i potem w wolnych chwilach bawić się online? #rap #gtav
Gdzie mozna znalezc bronie w gta online. W pewnym momecie sprawdzilem moje bronie. I mialem miniguna i railguna ( jestem lvl 12). Czy to jakis gracz dropnol, czy bylo w mysliwcu? #gtav
#gtav Miał ktoś problem z błędem "c0000005"? Wywala mi grę przy odpaleniu od razu... Po przerwie chciałem sobie pograć w GTA, ściągnął się patch i jebut. Pobierałem go od nowa i dalej. Aktualizowałem stery od karty graficznej i dalej. :I Nie widzi mi się instalowanie od nowa, bo może nawet nie pomóc. Podczas uruchomienia w trybie awaryjnym mam okienko ERRGFXD3D_INIT.
@PrawdziwySkurfiel: W skrócie: Generalozowanie że rockstar cwel bo nie ma fragmentów mapy z trailera na 4Lata przed wyjściem na pc i 2 na X360 i Ps3 jest na poziomie gimbazy. Generalnie polecam obejrzeć film Quaza na temat downgreadów w grach ale powiem w skrócie: Pierwotnie Gta V wyszło na mocno ograniczoną starą generacje a jako że najpierw się robi gry a potem optymalizuje to twórcy nawet nie wiedzieli że obetną
#gtav