Niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie mogę kupić niektórych samochodów (pomijajać tych gdzie trzeba mieć odpowiedni lvl postaci) Chciałem kupic monster trucka ale mam zablokowaną opcję kupna tego bydlaka.
()
#gta5 #gtav #gtaonline
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Killuminatii: Liberator:

Could be purchased from Warstock Cache & Carry for $742,014 in GTA Online only during the Independence Day Special.

Marshall:

It is exclusive for players who have played GTA V on the original PS3 or Xbox 360 version and play it again on PlayStation 4, Xbox One or PC version.
  • Odpowiedz
Ktoś mi powie co jest nie tak z modelem zniszczeń na PC?
Grałem gdzieś tak zaraz po premierze GTA V na X360 i z tego co pamiętam tam były dużo większe modele uszkodzeń/zniszczeń pojazdu. Teraz gram na PC i tego nie ma, samochód dużo trudniej jest doprowadzić do nieużywalności, tam to było stosunkowo łatwo, z tego co pamiętam można było np. nogą wgnieść tak koło samochodu, że się ono blokowało w czasie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matejss: ale to sprawiało, że musiałeś kombinować i częściej wymieniać samochód.
Słabo już pamiętam wersję z X360, ale blokowanie się kół samochodu było czymś częstym w tamtej wersji, tutaj (PC) gram już jakiś czas i NIGDY jeszcze nie widziałem aby mi lub komuś innemu zablokowało się koło, czy zepsuł samochód. Tutaj raczej jak jest zepsuty, to albo eksplodował, albo został zatopiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę
  • Odpowiedz
Mirki, jest jakaś aktywna ekipa do #gtaonline #gtav na PC pod szyldem wypoku/mirko?
Znalazłem w sumie dwie:
Grand Theft Wypok i MirkoCrew ale z tego co widzę rzadko ktoś stamtąd gra. A może znacie jakieś ekipy Polaków, w których ludzie są żywi, a nie tylko zajmują miejsce na liście osób?

PS. Myślicie, że podryw na jacht zadziała? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Qrix - Mirki, jest jakaś aktywna ekipa do #gtaonline #gtav na PC pod szyldem wypoku/m...

źródło: comment_zOfjmogQa9mCa7gYW5q0FnzlgTCt4FVc.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się jakoś zmienić "jasność" w gta v w ustawieniach? Chodzi mi o to co wybieramy przy pierwszym uruchomieniu gry. W nocy za dużo nie widzę i chciałbym to trochę zmienić. #gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Istnieje jakaś strona z kopiami zapasowymi plików z GTA V? Interesuje mnie w szczególności plik "resident.rpf" (dźwięki). Mógłby ktoś takie coś zuploadować? Byłbym wdzięczny, bo pobieranie tego z serwerów Rockstar idzie tragicznie.
#gtav
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
mirku, jest jakiś sposób, żeby wywołać losowe zdarzenie? Chodzi konkretnie o pogrzeb, jestem na początku gry, jeszcze nie było napadu na jubilera. Chcę zebrać trochę hajsu, żeby potem go mnożyć na giełdzie. #gtav #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@koziol87: Mam wrażenie, że musiałbyś dostać obrazkowe streszczenie tego, co napisałem, bo ze zrozumieniem słowa pisanego masz ewidentny problem.

@mat759: dzięki cumplu!
  • Odpowiedz
Miruny mam problem. Dostałem od Mikołaja GTA V w wersji pudełkowej. Po zainstalowaniu gry włącza mi się automatycznie pobieranie update'ów. Social Club zapewnia mi kosmiczną prędkość 40 kb/s. Na początku miałem do pobrania 8 GB, ale udało się z kanałów "nieoficjalnych" pobrać 5 GB, ale nie mogę znaleźć nigdzie brakujących 3 GB. Ktoś ma pomysł, skąd to wziąć? #pytanie #problem #gtav #gta #gtaonline
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach