( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
konto usunięte via Android
- 1
Da się otworzyc tylna klapę Tytana na online i czyms tam wjechac?
#gtav
#gtav
Czy " Z - Type " nie był przypadkiem powiązany z zespołem " ZZ Top " i ich okładką z płyty " Eliminator " ?
#motoryzacja #samochody #gimbynieznajo #muzyka #gry #gtav #gta2
#motoryzacja #samochody #gimbynieznajo #muzyka #gry #gtav #gta2
źródło: comment_dHirONWJGv7egJLy3IodiY6JqWuEbb7P.jpg
Pobierz@Zaybatzu: nie wiem.
Rockstar często nawiązuje do różnych rzeczy więc całkiem możliwe.
Rockstar często nawiązuje do różnych rzeczy więc całkiem możliwe.
- 2
- 0
@Killuminatii: Liberator:
Marshall:
Could be purchased from Warstock Cache & Carry for $742,014 in GTA Online only during the Independence Day Special.
Marshall:
It is exclusive for players who have played GTA V on the original PS3 or Xbox 360 version and play it again on PlayStation 4, Xbox One or PC version.
@Killuminatii: w tym sklepie gdzie są garnitury.
- 2
- 15
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Ktoś mi powie co jest nie tak z modelem zniszczeń na PC?
Grałem gdzieś tak zaraz po premierze GTA V na X360 i z tego co pamiętam tam były dużo większe modele uszkodzeń/zniszczeń pojazdu. Teraz gram na PC i tego nie ma, samochód dużo trudniej jest doprowadzić do nieużywalności, tam to było stosunkowo łatwo, z tego co pamiętam można było np. nogą wgnieść tak koło samochodu, że się ono blokowało w czasie
Grałem gdzieś tak zaraz po premierze GTA V na X360 i z tego co pamiętam tam były dużo większe modele uszkodzeń/zniszczeń pojazdu. Teraz gram na PC i tego nie ma, samochód dużo trudniej jest doprowadzić do nieużywalności, tam to było stosunkowo łatwo, z tego co pamiętam można było np. nogą wgnieść tak koło samochodu, że się ono blokowało w czasie
- 1
@qlimax3: Chyba wyszedł patch, który utrudniał uszkodzenia pojazdów bo niektórzy marudzili, że za łatwo się wgniata :V
- 1
@matejss: ale to sprawiało, że musiałeś kombinować i częściej wymieniać samochód.
Słabo już pamiętam wersję z X360, ale blokowanie się kół samochodu było czymś częstym w tamtej wersji, tutaj (PC) gram już jakiś czas i NIGDY jeszcze nie widziałem aby mi lub komuś innemu zablokowało się koło, czy zepsuł samochód. Tutaj raczej jak jest zepsuty, to albo eksplodował, albo został zatopiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę
Słabo już pamiętam wersję z X360, ale blokowanie się kół samochodu było czymś częstym w tamtej wersji, tutaj (PC) gram już jakiś czas i NIGDY jeszcze nie widziałem aby mi lub komuś innemu zablokowało się koło, czy zepsuł samochód. Tutaj raczej jak jest zepsuty, to albo eksplodował, albo został zatopiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trochę
Mireczki co muszę zrobić by móc grać online na #playstation4 w #gtav? Będę mógł grać z kolegą który gra na pc na przykład? #ps4 #gta5
- 6
@pszemek1337: niestety konsolowi pazie są zamknięci w swoim środowisku na zawsze.
I dobrze.
I dobrze.
źródło: comment_4a5yCmyuKNHjBosKWWjEfzsxD3XLiPFP.jpg
Pobierz- 3
@kuskoman: Tak. Nie licząc Nintendo.
- 4
Mirki, jest jakaś aktywna ekipa do #gtaonline #gtav na PC pod szyldem wypoku/mirko?
Znalazłem w sumie dwie:
Grand Theft Wypok i MirkoCrew ale z tego co widzę rzadko ktoś stamtąd gra. A może znacie jakieś ekipy Polaków, w których ludzie są żywi, a nie tylko zajmują miejsce na liście osób?
PS. Myślicie, że podryw na jacht zadziała? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Znalazłem w sumie dwie:
Grand Theft Wypok i MirkoCrew ale z tego co widzę rzadko ktoś stamtąd gra. A może znacie jakieś ekipy Polaków, w których ludzie są żywi, a nie tylko zajmują miejsce na liście osób?
PS. Myślicie, że podryw na jacht zadziała? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
źródło: comment_zOfjmogQa9mCa7gYW5q0FnzlgTCt4FVc.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@GrandTheftPlaneV: Na dzieci
konto usunięte via Android
- 2
@GrandTheftPlaneV: na raty
- 3
Da się jakoś zmienić "jasność" w gta v w ustawieniach? Chodzi mi o to co wybieramy przy pierwszym uruchomieniu gry. W nocy za dużo nie widzę i chciałbym to trochę zmienić. #gtav
@Wirtuoz: Post sprzed dwóch lat, ale może komuś innemu pomogę. Musicie wejść do zwykłego GTA V bo na online nie ma opcji jasności
@Drezyna696969 WIRTUALNE PIWKO DLA CIEBIE KOLEGO
4
Najlepiej sprzedające się gry na Steamie

Steam to portal, gdzie każdy może zakupić produkt, nie wychodząc z domu. Walka pomiędzy produkcjami co roku jest zawzięta, lecz w 2015 konkurencja rozłożyła inne na łopatki.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Istnieje jakaś strona z kopiami zapasowymi plików z GTA V? Interesuje mnie w szczególności plik "resident.rpf" (dźwięki). Mógłby ktoś takie coś zuploadować? Byłbym wdzięczny, bo pobieranie tego z serwerów Rockstar idzie tragicznie.
#gtav
#gtav
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@KaNaPa1: Coś koło 20.
mirku, jest jakiś sposób, żeby wywołać losowe zdarzenie? Chodzi konkretnie o pogrzeb, jestem na początku gry, jeszcze nie było napadu na jubilera. Chcę zebrać trochę hajsu, żeby potem go mnożyć na giełdzie. #gtav #kiciochpyta
- 1
- 2
@doggy_style: tak
- 0
@adsz65:
Dzięki za odpowiedź.
Dzięki za odpowiedź.
- 2
Miruny mam problem. Dostałem od Mikołaja GTA V w wersji pudełkowej. Po zainstalowaniu gry włącza mi się automatycznie pobieranie update'ów. Social Club zapewnia mi kosmiczną prędkość 40 kb/s. Na początku miałem do pobrania 8 GB, ale udało się z kanałów "nieoficjalnych" pobrać 5 GB, ale nie mogę znaleźć nigdzie brakujących 3 GB. Ktoś ma pomysł, skąd to wziąć? #pytanie #problem #gtav #gta #gtaonline




























Gdyby ktoś chciał się powygłupiać na online z głosem to się polecam :)
Ślij zaproszenie.Nick jak tutaj.