Wpis z mikrobloga

Jak to jest że ludzie mający 50+ grają na takim samym poziomie albo i gorszym niż ludzie z rangą 1+. Wykonanie jednej z pierwszych misji od Lamara (ta gdzie gracze dzielą się na dwie ekipy Ballasów i Vagosów) jest awykonalne. Nie wierzę że w tej grze ktoś był wstanie zrobić jakikolwiek heist z randomami, to chyba graniczy z cudem, patrząc na jakich debili trafia się w tak głupiej misji.
#gtav #gtaonline #grandtheftwypok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thalarctos-maritimus: Ja jestem noob lvl 15 i pamiętam ile razy żeśmy podchodzili do tej misji (20 - 30 razy). Skalowanie współgraczy ostro z d--y (chyba ktoś z lvl 30, 90 i 145). Wreszcie poszliśmy po rozum do głowy i zamiast atakować parking od strony tego "ślimaka" pojechaliśmy dalej i ostrzelaliśmy ich po wdrapaniu się na budynki.
  • Odpowiedz
@Thalarctos-maritimus: A tak, wjazdy na parking też przerabialiśmy. Jedna tłusta seria od któregoś z przeciwników i buuum! Nigdy nie cieszyłem się z obcymi osobami tak jak po przejściu tej j-----j misji :P Teraz utknąłem na misji gdzie trzeba 2 lowriderami przejechać przez miasto chowając się przed policją. Zawsze mi ktoś się disconnectuje po 5 albo 7 failu :/
  • Odpowiedz