• 1
Cześć wykopki. Gra ktoś w #gtav, #ets2 ? Chętny ktoś w multi? Pisać , może jakaś ciekawa ekipa się zbierze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takie pytanie. Zacząłem znów grać w #gtav tym razem na #ps4. Poprzednio, gdy grałem na #xbox360 znalazłem jakiś ukryty garaż, gdzie było dużo nietypowych, drogich aut. O ile mnie pamięć nie myli, garaż w okolicy gdzie mieszka Franklin na początku gry. Teraz nie mogę go znaleźć. Kojarzy ktoś coś takiego ? Może to był jakiś błąd w grze bo generalnie cała gra mi się zablokowała,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roszej: pamietam ten garaz, tez go mialem ;) plus trevor mial odblokowanych kilka fajnych samolotow. Rowniez przeszedlem z xboxa na ps4 i sie skonczylo :p
  • Odpowiedz
#gtav #gtaonline

kupilem sobie po promocji gta i mam pare pytan. O co chodzi z tym CEO, VIP i Gangiem? W co warto zainwestowac? Jakie sa plusy i minusy? Mozna byc kazdym z tych trzech? A hangery a bunkry? Mam tam milion z hakiem $ i nie wiem co poczac.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mistrz_tekkena Gdybym ja dzisiaj zaczynał od zera to bym starał się uzyskać jakikolwiek biznes pasywny na początek i go ulepszyć (bunkier, wytwórnie w klubie motocyklowym). Gdy będą ulepszone, to hajs robi się tam sam - wystarczy co jakiś czas kupić zasoby. W czasie oszczędzonym na wożeniu zasobów można robić coś aktywnego. Najbardziej opłacalny jest magazyn paczek ale jest on przy tym mega nudny i opłaca się dopiero jeśli kupujesz największy z
  • Odpowiedz
@Getmano: @ToloManolo: @Slucham_psa_jak_gra_: fanowski gif, nie ma się czym jarać.

Zresztą, GTA V się dobrze nadal sprzedaje, dzięki GTA Online Rockstar nadal trzepie na nim kasę, w drodze jest także RDR 2, tam pewnie też jakieś mikropłatności będą, także prędko bym na jakiekolwiek kolejne GTA nie liczył.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ps4 #gtav #gtaonline #gtao witam mial kto problem przy polaczeniu sie z GTAO o tresci "nie mozna pobrać plikow z uslugi rockstar games wymaganych do dzialania gta online" po czym wyrzuca do fabuly, od 3dni mam ten problem i krew mnie zalewa
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@dj_mysz dostalem odpwoiedz od supportu, musiałem zmienic jakies DNS na jakies wartosci co podali w sumie dalej nie wiem jak to sie stalo ale dziala :) dzięki jeszcze raz za poświęcony czas
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #gtav
Mirki, sprzedam konto z grą GTA5 na social club bez banów itp. za 35zł.
Ktoś chętny?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, gdzie kupić najtaniej GTA V na pc? Zależy mi na samym kodzie, jednak nie chce zbytnio kombinować z zakupem kont, VPN, itd.

#gtav
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu zdecydowałem się zainstalować #gtav stąd pytanie co w tej grze można robić ciekawego poza wykonywaniem misji?
Latanie samolotami z kodów i walka z policją mnie niestety nudzi czego nie miałem w poprzednich częściach. W trójce kiedy udało mi się przelecieć tym samolotem dodo bodajże z jednej wyspy na drugą to byłem szczerze szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º) a tu nic...
Jestem po 3-4 pierwszych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wytrzymałem i kupiłem #gtav na #ps4 store z tą kartą na 8 milionów dolarków na start w online. Na pc mam na tej grze nawalone aż 600 godzin, z czego 580 to online granie.
To tak jakbym kupił samą kartę i grę dostał za darmo, nie było to tanie ale #czujedobrzeczlowiek mocno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie pokazali też żadnych zniszczeń czyli podejrzewam, że pod tym względem mod leży i kwiczy.


@MalcolmInTheMiddle: najlepsze jest to, że gra dostała oficjalny downgrade modelu zniszczeń na konsole PS4/X1 i PC. Na PS3 i X360 model zniszczeń w GTAV był bardziej dokładny i po kilku stłuczkach auto nie nadawało się do jazdy. W GTA na nowe konsole i PC, autem można rozbijać się do momentu aż wybuchnie xD
  • Odpowiedz