#gtav #ps4 #gtaonline Nie mogę się połączyć online. Wyskakuje mi komunikat, że nie może pobrać plików od rockstar. Też tak macie? Jest sposób naprawienia tego?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

plusem-wyklety
- 2

Qrix
- 1
@Smad: GTA:Online: http://tplc.qrix.eu + TeamSpeak. w ETS2 grali u nas także jako odskocznia od GTA ale się przerzucili na klocki xD

Kafarov
- 1
@Smad: jestem chętny do etsa
- 3
Takie pytanie. Zacząłem znów grać w #gtav tym razem na #ps4. Poprzednio, gdy grałem na #xbox360 znalazłem jakiś ukryty garaż, gdzie było dużo nietypowych, drogich aut. O ile mnie pamięć nie myli, garaż w okolicy gdzie mieszka Franklin na początku gry. Teraz nie mogę go znaleźć. Kojarzy ktoś coś takiego ? Może to był jakiś błąd w grze bo generalnie cała gra mi się zablokowała,
- 1
- 0
@mistrz_tekkena Gdybym ja dzisiaj zaczynał od zera to bym starał się uzyskać jakikolwiek biznes pasywny na początek i go ulepszyć (bunkier, wytwórnie w klubie motocyklowym). Gdy będą ulepszone, to hajs robi się tam sam - wystarczy co jakiś czas kupić zasoby. W czasie oszczędzonym na wożeniu zasobów można robić coś aktywnego. Najbardziej opłacalny jest magazyn paczek ale jest on przy tym mega nudny i opłaca się dopiero jeśli kupujesz największy z
- 11
- 6
Tutaj kolejne zdjęcie
źródło: comment_eAMuCzMBPK5d7RzrBzbPBA4oAx3R3MCR.jpg
Pobierz- 3
@Getmano: @ToloManolo: @Slucham_psa_jak_gra_: fanowski gif, nie ma się czym jarać.
Zresztą, GTA V się dobrze nadal sprzedaje, dzięki GTA Online Rockstar nadal trzepie na nim kasę, w drodze jest także RDR 2, tam pewnie też jakieś mikropłatności będą, także prędko bym na jakiekolwiek kolejne GTA nie liczył.
Zresztą, GTA V się dobrze nadal sprzedaje, dzięki GTA Online Rockstar nadal trzepie na nim kasę, w drodze jest także RDR 2, tam pewnie też jakieś mikropłatności będą, także prędko bym na jakiekolwiek kolejne GTA nie liczył.
Jaki biznes polecacie w #gtav?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@RaknieborakzDojczow: Procz moonlighta sa jakies inne do streamingu?? :) Bo ten dziala kozak, wlasnie sobie wieska odpalilem. :)
- 0
@magawek Freeware Remotr
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@mozeglupiemozenie: to to jest inny tryb dopiskiem "Masowy"
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
7
playing GTA 5 on a 90s phone screen

bende grauwgre
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, gdzie kupić najtaniej GTA V na pc? Zależy mi na samym kodzie, jednak nie chce zbytnio kombinować z zakupem kont, VPN, itd.
#gtav
#gtav
- 33
W końcu zdecydowałem się zainstalować #gtav stąd pytanie co w tej grze można robić ciekawego poza wykonywaniem misji?
Latanie samolotami z kodów i walka z policją mnie niestety nudzi czego nie miałem w poprzednich częściach. W trójce kiedy udało mi się przelecieć tym samolotem dodo bodajże z jednej wyspy na drugą to byłem szczerze szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º) a tu nic...
Jestem po 3-4 pierwszych
Latanie samolotami z kodów i walka z policją mnie niestety nudzi czego nie miałem w poprzednich częściach. W trójce kiedy udało mi się przelecieć tym samolotem dodo bodajże z jednej wyspy na drugą to byłem szczerze szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º) a tu nic...
Jestem po 3-4 pierwszych
konto usunięte via Android
- 3
@lubieTortex Jesli masz oryginal to multi jest dobre a jesli masz pirata to zawsze mozesz zainstaloeac mody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 3
@lubieTortex Jak odblokujesz trevora to zdecydowanie tak xD
Nie wytrzymałem i kupiłem #gtav na #ps4 store z tą kartą na 8 milionów dolarków na start w online. Na pc mam na tej grze nawalone aż 600 godzin, z czego 580 to online granie.
To tak jakbym kupił samą kartę i grę dostał za darmo, nie było to tanie ale #czujedobrzeczlowiek mocno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
To tak jakbym kupił samą kartę i grę dostał za darmo, nie było to tanie ale #czujedobrzeczlowiek mocno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 8
GTA V NEXT-GEN Graphics 2017 | Project NVRX | Ultra Realistic Graphics MOD
Świetnie wyedytowany filmik ukazujacy możliwości graficzne GTAV na obecnym sprzęcie i modach.
Garść Screenshów
#gtav #gta #gry #grykomputerowe #pcmasterrace #mody #gaming #modding
Świetnie wyedytowany filmik ukazujacy możliwości graficzne GTAV na obecnym sprzęcie i modach.
Garść Screenshów
#gtav #gta #gry #grykomputerowe #pcmasterrace #mody #gaming #modding

Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Nie pokazali też żadnych zniszczeń czyli podejrzewam, że pod tym względem mod leży i kwiczy.
@MalcolmInTheMiddle: najlepsze jest to, że gra dostała oficjalny downgrade modelu zniszczeń na konsole PS4/X1 i PC. Na PS3 i X360 model zniszczeń w GTAV był bardziej dokładny i po kilku stłuczkach auto nie nadawało się do jazdy. W GTA na nowe konsole i PC, autem można rozbijać się do momentu aż wybuchnie xD

























