18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jakby misje w GTA się nigdy nie powtarzały


@Lookazz: Nie wiem jak rockstar to robi że wydaje już piąta grę i każda misja oferuje coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vickers213: "ZA DARMO" #!$%@? nie za darmo wszystko kosztuje coraz drozej z kazdym updatem, az tyle ze albo jestes bezrobotnym i grasz po 100h zeby wyfarmic pare pojazdow albo placisz albo cheatujesz na platnym cheatchie i masz #!$%@? na rockstara.

Na MP do nowych gier rockstara nawet nie czekam bo #!$%@? i tak go zepsuja chciwoscia, zreszta juz nie ma tworcy gta w rockstarze wiec bedzie dla niech wazna tylko kasa
Oppressor to dla mnie jeden z najzajebistszych pojazdów w GTA. Szybki niemal jak Hydra, ale w przeciwieństwie do niej nie rozwali się przy byle uderzeniu i można nim lawirować między drzewami. Da się nim nawet zbierać okręgi w wydarzeniach z pojazdami latającymi. Wart każdego wirtualnego centa.
Sporo osób liczyło na dodanie jetpacka, ale według mnie to jest milion razy lepsze niż jetpack. Może i to jest szaleństwo level Saints Row, ale dawno
@SynuZMagazynu: Jak zrobię zniżkę to chyba też kupię. Voltic jest zajebisty, więc motór będzie jeszcze lepszy.

Ale APC kupiłem natychmiast. Nie żałuję. Jest #!$%@?. Bardziej wytrzymały niż czołg. Zaraz zacznę odblokowywać wszystko za hajs bo chcę tą wyrzutnię rakiet koniecznie :D
@07zglosSie na ten moment nie spotkałem się z tym, ale ja gram głównie z moją ekipą, to co ja znalazłem jest płatne więc typowy gimbus sobie tego nie kupi ot tak... Więc daleko jeszcze do sesji zalanych idiotami, ale z czasem ktoś inny wyda darmową wersję tego gówna i będzie coraz więcej pajaców na sesjach.

Ale nie mam o to pretensji do R*. Cheaty w grach, w szczególności P2P będą zawsze. Pretensje
@oficer-prowadzacy: ta wiadomość jest straszakiem. Gdyby faktycznie R* miał skuteczne metody walki z cheaterami to by nie musiał dawać takich ostrzeżeń. ALE...
Jest jeszcze pewien inny aspekt. Łapanie cheaterów w pułapkę - już raz tak zrobiono - przy import/export. Antycheat nic nie robił przez pierwsze dni po update. Cheaty zostały zaktualizowane, uznano, że nic się nie dzieje i wszyscy ci którzy w strachu wyłączyli cheaty po update włączyli je ponownie bo
Opanowałem to cudo do tego stopnia że udało mi się wlecieć nim na szczyt Maze Bank Tower. Pewnie - są setki łatwiejszych sposobów żeby się tam dostać (mam tam nawet biuro więc wejście i wyjście na dach to żaden problem), ale raczej nie ma równie satysfakcjonujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gtaonline #gtav #gta5 #pcmasterrace #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_DpIERRPnPGvv8Bc5g7gYqwQoONuJJLxr.jpg
@Jarema_CP:
Nope (w sumie to i nawet lepiej, bo dzięki temu można używać dopalacza na ziemi bez obawy że odleci).
Co prawda żeby pasek się naładował koła muszą dotknąć podłoża, ale mam już takiego skilla w sterowaniu tym pojazdem że wystarczy mi musnąć dach albo ścianę budynku i mogę bez przeszkód latać na POTĘŻNYCH wysokościach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby ktoś się zastanawiał co kupić, to Oppressor
#gry #grypc #gtav #komputery #informatyka

Zainstalowałem GTA V ale gdy je odpalam i uruchamia się pobieranie aktualizacji to co jakiś czas zrywa połączenie z serverem (Internet mam cały czas) ale je ponawia i ściąga dalej aż w pewnym momencie przestaje je pobierać i piszę że nie udało się wznowić połączenia,jest kod błędu 203.Już kilka razy tak było (Dochodzi do 6-8GB a chyba jest z 11GB do pobrania),robiłem to tak od godziny 16
@Myrten: W celu odblokowania misji na zniżki musisz kraść zasoby do bunkra, można robić to samemu. Po 14 kradzieżach odblokujesz wszystkie misje, a ostatnia potrzebuje dodatkowo wykonania przedostatniej.
@dude9: Generalnie to słabo muzycznie wypada ta część. Jest kilka znośnych kantry i elektro. Kilka też trafi sie pop, ale pokochałem najbardziej to ( ͡° ͜ʖ ͡°)