@ziobro2: niekoniecznie zamiast dźwięków, bo to tak brzmi jakby wyciszało ci wszystko. wycisz radio w opcjach GTA, włącz spotify i bzikaj: silnik, strzały, dialogi, słychać wszystko, a leci twoja muzyka. tylko, że leci też jak wysiądziesz, no ale wystarczy kliknąć przycisk z tym logiem ps i wyłączyć albo nie wysiadać jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#gtav #gtaonline
Jeśli ktoś chce trochę zarobić bez odpalania gierki, to polecam połączyć konto #socialclub z #facebook (https://pl.socialclub.rockstargames.com/settings/linkedaccounts) i oglądać streamy. Podczas streama wyskakuje okienko z informacją o 'wygranej', gdzie jednorazowo dostaje się od 50 000 do 500 000 GTA$. Na koniec streama gwarantowane jest 500 000 GTA$. Dodatkowo ode mnie - nie zawsze wpada tyle hajsu ile się wyklikało podczas streama, więc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav sciagala się z godzinkę a instaluje się pół dnia. Coś chyba jednak poszło nie tak w tej technologii
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gta 4 wyszło w 2008 roku. Po pięciu latach wydano Gta 5, w 2013 roku. Za miesiąc minie 5 lat od premiery Gta 5. Nowej części nie zapowiedzieli, myślicie, że coś się wkrótce zmieni?
#gtav #gta #rockstargames #gry
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@yeloneck Pewnie już jakaś mała część zespołu pracuje nad Gta 6. Pamiętam że chyba nawet zatrudniali ludzi. Teraz Rockstar jest skupione na Red Dead Redemption 2 więc nie spodziewaj się nowego gta zbyt szybko
  • Odpowiedz
Ktoś włamał mi się na konto na social club i zmienił maila oraz hasło. Dostęp do konta mam jedynie przez to, że jest połączone jeszcze z kontem z xboxa. Support, a właściwie bot wysyła cały czas taką samą formułkę, że mam podać klucz do gry na steam i id steam, a grę (klucz) aktywowałem na stronie social clubu. Macie pomysł jak mogę zresetować ustawienia mojego konta, żebym mógł zmienić maila i hasło
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav
Pomimo 153 lvl, pomimo najdroższego apartamentu i 11 milionach na koncie lester dalej się nie odezwał w sprawie fleeca job, jakiś fix na to? Mam tylko napady na koniec świata... ja chcę napadać na banki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach