Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ziobro2: niekoniecznie zamiast dźwięków, bo to tak brzmi jakby wyciszało ci wszystko. wycisz radio w opcjach GTA, włącz spotify i bzikaj: silnik, strzały, dialogi, słychać wszystko, a leci twoja muzyka. tylko, że leci też jak wysiądziesz, no ale wystarczy kliknąć przycisk z tym logiem ps i wyłączyć albo nie wysiadać jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@siemawpadajdomejkuchni: ok 80gb
- 2
#gtav #gtaonline
Jeśli ktoś chce trochę zarobić bez odpalania gierki, to polecam połączyć konto #socialclub z #facebook (https://pl.socialclub.rockstargames.com/settings/linkedaccounts) i oglądać streamy. Podczas streama wyskakuje okienko z informacją o 'wygranej', gdzie jednorazowo dostaje się od 50 000 do 500 000 GTA$. Na koniec streama gwarantowane jest 500 000 GTA$. Dodatkowo ode mnie - nie zawsze wpada tyle hajsu ile się wyklikało podczas streama, więc
Jeśli ktoś chce trochę zarobić bez odpalania gierki, to polecam połączyć konto #socialclub z #facebook (https://pl.socialclub.rockstargames.com/settings/linkedaccounts) i oglądać streamy. Podczas streama wyskakuje okienko z informacją o 'wygranej', gdzie jednorazowo dostaje się od 50 000 do 500 000 GTA$. Na koniec streama gwarantowane jest 500 000 GTA$. Dodatkowo ode mnie - nie zawsze wpada tyle hajsu ile się wyklikało podczas streama, więc
@Kapitan_pesymista: Tym bardziej warto. Online to raczysko jakich mało.
@Kapitan_pesymista: Dla singla warto. Dla Online nie.
#gtav sciagala się z godzinkę a instaluje się pół dnia. Coś chyba jednak poszło nie tak w tej technologii
- 3
Gta 4 wyszło w 2008 roku. Po pięciu latach wydano Gta 5, w 2013 roku. Za miesiąc minie 5 lat od premiery Gta 5. Nowej części nie zapowiedzieli, myślicie, że coś się wkrótce zmieni?
#gtav #gta #rockstargames #gry
#gtav #gta #rockstargames #gry
@yeloneck Pewnie już jakaś mała część zespołu pracuje nad Gta 6. Pamiętam że chyba nawet zatrudniali ludzi. Teraz Rockstar jest skupione na Red Dead Redemption 2 więc nie spodziewaj się nowego gta zbyt szybko
@yeloneck: nie, gta 5 ciagle kosi kase i glupio by zrobili jakby teraz cos wydali
- 1
Ktoś włamał mi się na konto na social club i zmienił maila oraz hasło. Dostęp do konta mam jedynie przez to, że jest połączone jeszcze z kontem z xboxa. Support, a właściwie bot wysyła cały czas taką samą formułkę, że mam podać klucz do gry na steam i id steam, a grę (klucz) aktywowałem na stronie social clubu. Macie pomysł jak mogę zresetować ustawienia mojego konta, żebym mógł zmienić maila i hasło
- 3
@Andrejrooo: trzeba wjechać na górkę za Los Santos Customs na pustyni
źródło: comment_WcjRMABUOt5FG5CcCKB7yx0BwSZzrPQj.jpg
Pobierz@PaulGauka: chyba jeden z lepszych pojazdów w grze xD
- 1
Czy jak dostało sie bana w #gtav #online przychodzi jakieś powiadomienie na e mail? #pytanie #pytaniedoeksperta


@LepszyBrzuch: czy wszyscy dzisiejsi "raperzy" muszą mieć w ksywce przedrostek LIL?
@rzydoMasonerya: tak, muszą

Komentarz usunięty przez autora
- 5
konto usunięte via iOS
- 4
@Atreyu: słaba zarzutka
@Atreyu: może i zarzutka, ale obrazek ładny i fajnie łączył by szóstą odsłonę z słowem VICE
#gtav
Pomimo 153 lvl, pomimo najdroższego apartamentu i 11 milionach na koncie lester dalej się nie odezwał w sprawie fleeca job, jakiś fix na to? Mam tylko napady na koniec świata... ja chcę napadać na banki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pomimo 153 lvl, pomimo najdroższego apartamentu i 11 milionach na koncie lester dalej się nie odezwał w sprawie fleeca job, jakiś fix na to? Mam tylko napady na koniec świata... ja chcę napadać na banki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AlexandraWhite: o ty nolifie :d
- 0
Chociaż mi się jakoś udało ;D
źródło: comment_pQrRlozj5ar0rD8qH0OZeKglnqdnNhdp.jpg
Pobierz

























źródło: comment_2mfJW2MYcKVN2JhHrojXZYcLHEdsvoxw.jpg
Pobierz