@zapoznalem: No mowie ci ze to nowy tech jest, cos jakby high endowy smartwatch ze wszystkim co maja najdrozsze modele i konsola i pc w jednym XD i aparat kamera nawet router wifi ma no doslownie wszystko wykrywa nawet ile masz we krwi roznych rzeczy mowie ci petarda, wchodzi na rynek we wrzesniu, potem jak zgram z telefonu foty z gta v to zamieszcze, miales moze gloud games i wiesz
  • Odpowiedz
#gtav #warez #kiciochpyta
Mireczki, skąd wziąć gta V (pc) Może być offline, może być demo, chcę przetestować bo nigdy nie grałem i jak będzie ok to kupie legita w necie. Darkwarez siadło, a te dzielone konta steam na allegro to jest jakiś sens kupować? Cena piękna bo 3zł xD i jest napisane że tylko offline, pasowało by mi to, ale nie jest to wyjebka?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Red dead redemption 2 i czyżby 3 głównych bohaterów?


@ziemniag: Meh... wolałbym jednak jednego charyzmatycznego bohatera z rewelacyjną historią...
  • Odpowiedz
Jest możliwość żeby dostawać tylko zaproszenia na napady lub do nich dołączać?
Kaśka potrzebna. A może ktoś ma Bogdana j by poratował.
#gta5 #gtav
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z wersją na rockstar drm, będzie dobrze działała ze steam controllerem czy jednak lepiej dopłacić do wersji na steama?
#gta5 #gry #gtav #steam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#sanandreas #gtasa dodam też #gtav bo ma najwięcej obserwatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mam problem, przy wychodzeniu z budynków na mapę świata w GTA SA zawiesza się gra - czarny ekran z napisem dzielnicy i dalej nie idzie. Dzieje się to randomowo. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałem GTAV na PS3 i PS4, teraz chciałem zakupić wersje na PC.

Z przyzwyczajenia kupiłem najtańszy klucz na allegro. Okazało się, że to klucz rosyjski i trzeba aktywować go przez VPN.
Aktywowałem i właśnie ściągam gre.

Czy czekają mnie jakieś nieprzyjemności z racji posiadania rosyjskiego klucza?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki taka sprawa, zainstalowałem ciuchy to gta V dla Franklina i teraz gra woła o aktualizacje (wczoraj grałem więc nie możliwe żeby wyszedł jakiś update) z tego co wiem usunie mi te mody co wgrałem, da się jakoś to obejść?
#gtav #gtaonline
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@damiangrzeli ja nie wiem skąd wy bierzecie tę godzinę i zawsze mówicie o tej 12.... Wszyscy youtuberzy i inni xD

@HaPPe aktualizacja Tunables odbywa się na ogół w okolicach 11, na ogół coś koło 11:15 na PC. Na Twitterze ćwierka o zmianach na bieżąco GTAObot
  • Odpowiedz
  • 1
@damiangrzeli ostatni update był o 11:30 ;) największe opóźnienie mieli w kwietniu kiedy na PC puścili o 11:40. Ale na ogół startują o 11, zaczynają od konsol, PC na końcu
  • Odpowiedz
@algus: mam GTAV od premiery i po przejściu głównego wątku nie odpalałem tej gry. Z tego co pamiętam, online był irytujący ze względu na wieczny loading screen, długość oczekiwania na graczy w lobby oraz ilość cheaterów. IMO SAMP był o niebo lepszy.
  • Odpowiedz
Mam straszne dropy fps w GTA V na Radeonie RX 580 GB, 8 gb ramu i i5 4690k podkręconym na 4.3ghz, który jest stabilny i nie ma temperatur typu 100 stopni xD. Nie wiem już co mam zrobić jest jeszcze gorzej niż było. Zauważyłem coś takiego w grafach. Dziwne dropy częstotliwośći karty (nie alt tabowałem wtedy). To może być powiązane z dropami? Czemu tak jest? Jeśli nie powiązane to ma ktoś jakieś
kaniagrajkaniagraj - Mam straszne dropy fps w GTA V na Radeonie RX 580 GB, 8 gb ramu ...

źródło: comment_B6jhw62zLxxzNQEAILvPPx2B2L7eTjki.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach