Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 5
@Tad2003: Miałeś normalną sesję bez bugów/glitchów/cheaterów itd?
- 2
@zapoznalem: No mowie ci ze to nowy tech jest, cos jakby high endowy smartwatch ze wszystkim co maja najdrozsze modele i konsola i pc w jednym XD i aparat kamera nawet router wifi ma no doslownie wszystko wykrywa nawet ile masz we krwi roznych rzeczy mowie ci petarda, wchodzi na rynek we wrzesniu, potem jak zgram z telefonu foty z gta v to zamieszcze, miales moze gloud games i wiesz
#gtav #warez #kiciochpyta
Mireczki, skąd wziąć gta V (pc) Może być offline, może być demo, chcę przetestować bo nigdy nie grałem i jak będzie ok to kupie legita w necie. Darkwarez siadło, a te dzielone konta steam na allegro to jest jakiś sens kupować? Cena piękna bo 3zł xD i jest napisane że tylko offline, pasowało by mi to, ale nie jest to wyjebka?
Mireczki, skąd wziąć gta V (pc) Może być offline, może być demo, chcę przetestować bo nigdy nie grałem i jak będzie ok to kupie legita w necie. Darkwarez siadło, a te dzielone konta steam na allegro to jest jakiś sens kupować? Cena piękna bo 3zł xD i jest napisane że tylko offline, pasowało by mi to, ale nie jest to wyjebka?
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gtav #ps4 #xboxone #consolepeasants
Red dead redemption 2 i czyżby 3 głównych bohaterów? Nie przypominają wam kogoś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Red dead redemption 2 i czyżby 3 głównych bohaterów? Nie przypominają wam kogoś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_t6OEMdueZ9Z0CE3Ah9PDeofhkOsKoy4s.jpg
Pobierz- 19
Red dead redemption 2 i czyżby 3 głównych bohaterów?
@ziemniag: Meh... wolałbym jednak jednego charyzmatycznego bohatera z rewelacyjną historią...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 34
@ziemniag: przecież w trakcie tego samego trailera powiedzieli że bohaterem jest Arthur Morgan xDDDD
konto usunięte via Android
- 2
- 1
@yellowshadow: Nie było tematu...
źródło: comment_2QR5JfI2ODMueo7GuI12L5CA6alfA2xh.gif
Pobierz- 2
Napad 30min i mam 300k bez inwestycji
@yellowshadow: AHAHHAHAHAH xDDDDDDDDDDDD
To zarabiaj sobie tak dalej ;)
Właśnie dlatego piszesz, że:
Kaśka potrzebna
- 2
- 0
@mat759: gdybym to wiedział...
Jeżdżę sobie po Los Santos i robię portrety prostytutkom.
A wy jak spędzacie wieczór?
#gtav #gtaonline #gry #zainteresowania #fotografieprostytutekzgtav
A wy jak spędzacie wieczór?
#gtav #gtaonline #gry #zainteresowania #fotografieprostytutekzgtav
źródło: comment_MhNEZeLsv0iM27zb5q0jE8ot2AkXHkC9.jpg
Pobierz- 7
- 6
@araneo: Za późno xD
25
Klocuch | Wystawa retrospektywna

Wystawa Klocucha w galerii sztuki. Na otwarciu premiera nowej piosenki. Otwarcie 1 września w Warszawie, w Galerii Komputer.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#sanandreas #gtasa dodam też #gtav bo ma najwięcej obserwatorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mam problem, przy wychodzeniu z budynków na mapę świata w GTA SA zawiesza się gra - czarny ekran z napisem dzielnicy i dalej nie idzie. Dzieje się to randomowo. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
mam problem, przy wychodzeniu z budynków na mapę świata w GTA SA zawiesza się gra - czarny ekran z napisem dzielnicy i dalej nie idzie. Dzieje się to randomowo. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
- 0
@FLAC: a to niektóre na necie wersje są delikatnie zwalone xD Ściągnij inną i po problemie.
Miałem GTAV na PS3 i PS4, teraz chciałem zakupić wersje na PC.
Z przyzwyczajenia kupiłem najtańszy klucz na allegro. Okazało się, że to klucz rosyjski i trzeba aktywować go przez VPN.
Aktywowałem i właśnie ściągam gre.
Czy czekają mnie jakieś nieprzyjemności z racji posiadania rosyjskiego klucza?
Z przyzwyczajenia kupiłem najtańszy klucz na allegro. Okazało się, że to klucz rosyjski i trzeba aktywować go przez VPN.
Aktywowałem i właśnie ściągam gre.
Czy czekają mnie jakieś nieprzyjemności z racji posiadania rosyjskiego klucza?
@Wygryw11: ta 1050ti na FHD gram na najwyższych i jeszcze mam wolne z 1GB
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@CzlowiekWonsz: Zastosuj się do tego poradnika.
https://gtaforums.com/topic/798272-tut-use-openiv-mods-folder-keep-your-original-gta-v/
https://gtaforums.com/topic/798272-tut-use-openiv-mods-folder-keep-your-original-gta-v/
@CzlowiekWonsz: to skopiuj pliki z modami, pobierz aktualizacje i wgraj pliki ponownie
- 1
@damiangrzeli ja nie wiem skąd wy bierzecie tę godzinę i zawsze mówicie o tej 12.... Wszyscy youtuberzy i inni xD
@HaPPe aktualizacja Tunables odbywa się na ogół w okolicach 11, na ogół coś koło 11:15 na PC. Na Twitterze ćwierka o zmianach na bieżąco GTAObot
@HaPPe aktualizacja Tunables odbywa się na ogół w okolicach 11, na ogół coś koło 11:15 na PC. Na Twitterze ćwierka o zmianach na bieżąco GTAObot
@damiangrzeli ostatni update był o 11:30 ;) największe opóźnienie mieli w kwietniu kiedy na PC puścili o 11:40. Ale na ogół startują o 11, zaczynają od konsol, PC na końcu
- 2
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 5
@algus: mam GTAV od premiery i po przejściu głównego wątku nie odpalałem tej gry. Z tego co pamiętam, online był irytujący ze względu na wieczny loading screen, długość oczekiwania na graczy w lobby oraz ilość cheaterów. IMO SAMP był o niebo lepszy.
- 2
Mam straszne dropy fps w GTA V na Radeonie RX 580 GB, 8 gb ramu i i5 4690k podkręconym na 4.3ghz, który jest stabilny i nie ma temperatur typu 100 stopni xD. Nie wiem już co mam zrobić jest jeszcze gorzej niż było. Zauważyłem coś takiego w grafach. Dziwne dropy częstotliwośći karty (nie alt tabowałem wtedy). To może być powiązane z dropami? Czemu tak jest? Jeśli nie powiązane to ma ktoś jakieś
źródło: comment_B6jhw62zLxxzNQEAILvPPx2B2L7eTjki.jpg
Pobierz@kaniagrajkaniagraj o kurde. Myślałem że 75 stopni to dużo. Niereferencyjna karta? Walnij wentylator na 100% i zrób test jeszcze raz
- 0
@kaniagrajkaniagraj: żeby karta się tak nie grzała to polecam skorzystać z opcji chill w ustawieniach karty
























ostatnio natknąłem się na to na #polskiyoutube
o co dokładnei chodzi w tym trybie?
i czy po zakupie gta mogę od razu zacząć grać w ten tryb?
#gtav #gtaonline