Ale dziwny błąd w #gtav na #ps4. XD Jade sobie autem, ścigam furgonetkę lspd i nagle ekran "wczytywanie trybu fabularnego". Myślę wtf, coś się musi doładować może? Doszło do 100% i... zaczęła się nowa gra. XD To coś powszechnego? #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NicklasBendtner: mam jednego kompa z 660 gtx, i5 4460 8 gb ram i chodzi elegancko. Wyciska 60 fps, nie pamiętam na jakich ustawieniach ale coś kojarzę, że między wysokimi, a b wysokimi, także spore pole do zjechania z fps. 750 ti a 660 to to samo, może 660 jest mocniejszy o te max 5%
  • Odpowiedz
Ehh ale GTA V to jest zajebista gierka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wróciłem do serii po wielu latach przerwy (tak naprawdę ostatnią częścią, w którą faktycznie grałem, a nie tylko 'z doskoku' była 3) no i nie ukrywam - jestem w szoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #feels #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powaznyczlowiek: Ja jakoś nie mogę przysiąść na dłużej mimo że byłem wielkim fanem serii. Częściowo problemem jest wielkość gry, mało mam czasu na wielkie posiady żeby "wsiąknąć" w grę. Bardziej teraz gram w gry gdzie można szybko wejść i wyjść np. 1-2 mecze w OW albo Gwinta. Tak bez zobowiązań
  • Odpowiedz
Odkurzyłem starą #ps3 żeby w urlop sobie zagrać w.. #gta
Nie wiem jak to się stało, ale ostatnia część w jaką grałem to San Andreas na PC (którego aktualnie nie mam).
Lepiej (i gdzie) kupić #gtaiv czy #gtav ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@lunga: Dużo też zależy od Twojej znajomości angielskiego. Jeśli kiepsko to 5. Poza tym 4 mimo ciekawej fabyły mało ma urozmaiconych misji. Jedz i zabij. I tak 90%. Zadania poboczne jak skoki spadochronowe czy wyścigi w 4 sa tylko w dodatkach. Innymi słowy. Jeśli chodzi o czystą rozrywkę 5 bije 4 na każdym poziomie. Choć zaznaczyć muszę, że 4 też jest dobrą grą.
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: @Papi1234: Wszystko zależy od zastosowania, do griefowania jak i robienia misji z biznesów Akula dzięki niewidzialności bije praktycznie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W praktyce zauważenie Akuły przez przeciwnika jest bardzo rzadkie chyba że się podlatuje od frontu.
  • Odpowiedz
Ktoś chętny porobić misje? Już mnie ch*j strzela jak muszę czekać 30min aż randomy dołączą tylko po to by się wylogować w trakcie misji. Nie mówiąc o tym, że większość tych dzieciaków nawet po angielsku słowa nie rozumie.
#gtav #gtaonline #gta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtaonline #gtav #gta Cześć! Od niedawna gram w GTA Online i chciałem podpytać o wskazówki bardziej doświadczonych uczestników zabawy. Na wstępie tylko się wytłumaczę, że jakieś już podstawy mam i o trywiały pytać nie będę :)

Jak wyżej, podstawy ogarniam, przeszedłem przez misje, napady (zakup apartamentu), pracę VIP (zakup pancernego samochodu) i tutaj jestem w stanie grać w miarę optymalnie. Uzbierałem odrobinę środków (~2M - wiem,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli miałbym wymienić największe rozczarowanie związane z #gtaonline to nie byłyby nimi długie czasy ładowania, cheaterzy na co drugiej sesji, rakowy playerbase składający się z dzieciaków które przyszły na świat w momencie wyjścia trailera, tylko że kreator misji pozwala tylko na tworzenie wyścigów, deathmatchy i innych aktywności które nie różnią się niczym od tego co R* już umieścił w grze.
Nie wiem czy ktoś pamięta mod DYOM z #gtasanandreas
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PoraUmierac22:
Akurat skoro masz odblokowaną Kurumę to wystarczyłby hajs z napadu. Zresztą 500k w tej grze to jeszcze nie problem, gorzej z ulepszeniami broni w bunkrze które są jednym wielkim cholernym paywallem i jak nie chcesz czekać latami na zrobienie losowo dobieranych ulepszeń (z czego połowa to gówniane kamuflarze) to musisz płacić 250k za przyspieszenie badań (a że jest ich kilkadziesiąt to w pesymistycznym wariancie daje +20 milionów do wydania)
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: w wersji na PS3 był ukryty edytor misji, nawet kilka udało się ludziom wrzucić na Social Club. Z tego co kojarzę to Fun2 mówił nawet że napady itp. nie są w żaden sposób oskryptowane tylko wyklikane w tym edytorze.
Qrix - @oficer-prowadzacy: w wersji na PS3 był ukryty edytor misji, nawet kilka udało...
  • Odpowiedz
Jakie mody na lepsza grafikę? bez tego z-------o enb #gtasa #gtav chodzi mi o sań andreas ale moze ludzie z gtav bedą wiedzieć pozdro mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś gra jeszcze? 2 osoby do napadów by się przydały, ze znajomym planuje sobie grać co wieczór jakiś czas
#gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach