Ale dziwny błąd w #gtav na #ps4. XD Jade sobie autem, ścigam furgonetkę lspd i nagle ekran "wczytywanie trybu fabularnego". Myślę wtf, coś się musi doładować może? Doszło do 100% i... zaczęła się nowa gra. XD To coś powszechnego? #gry
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Reality
via iOS- 1
konto usunięte via iOS
- 0
@Reality: coś się to GTA wali, mi się kilka razy nowa gra włączyła po włączeniu gry. Jakby save usuwało

Sajlenty
- 0
dziwne u mnie działa
Czy na i5 4460, gtx750ti i 8gb ram GTAV będzie płynnie chodzić czy raczej nie ma co liczyć na ~80 fps? Oglądałem filmiki na yt ale wiadomo jak to z nimi jest, może ktoś z was ma podobny setup?
#pytanie #pcmasterrace #gtav #gry
#pytanie #pcmasterrace #gtav #gry
- 0
40-60 FPS.
- 0
@NicklasBendtner: mam jednego kompa z 660 gtx, i5 4460 8 gb ram i chodzi elegancko. Wyciska 60 fps, nie pamiętam na jakich ustawieniach ale coś kojarzę, że między wysokimi, a b wysokimi, także spore pole do zjechania z fps. 750 ti a 660 to to samo, może 660 jest mocniejszy o te max 5%
@powaznyczlowiek: Moja ulubiona seria gier. Gram teraz na ps4 w V, ale czekam tez na promke Trilogy.
@powaznyczlowiek: Ja jakoś nie mogę przysiąść na dłużej mimo że byłem wielkim fanem serii. Częściowo problemem jest wielkość gry, mało mam czasu na wielkie posiady żeby "wsiąknąć" w grę. Bardziej teraz gram w gry gdzie można szybko wejść i wyjść np. 1-2 mecze w OW albo Gwinta. Tak bez zobowiązań
@lunga 5
@lunga: Dużo też zależy od Twojej znajomości angielskiego. Jeśli kiepsko to 5. Poza tym 4 mimo ciekawej fabyły mało ma urozmaiconych misji. Jedz i zabij. I tak 90%. Zadania poboczne jak skoki spadochronowe czy wyścigi w 4 sa tylko w dodatkach. Innymi słowy. Jeśli chodzi o czystą rozrywkę 5 bije 4 na każdym poziomie. Choć zaznaczyć muszę, że 4 też jest dobrą grą.
@Tak_masz_racje: @Papi1234: Wszystko zależy od zastosowania, do griefowania jak i robienia misji z biznesów Akula dzięki niewidzialności bije praktycznie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) W praktyce zauważenie Akuły przez przeciwnika jest bardzo rzadkie chyba że się podlatuje od frontu.
- 3
#gtaonline #gtav #gta Cześć! Od niedawna gram w GTA Online i chciałem podpytać o wskazówki bardziej doświadczonych uczestników zabawy. Na wstępie tylko się wytłumaczę, że jakieś już podstawy mam i o trywiały pytać nie będę :)
Jak wyżej, podstawy ogarniam, przeszedłem przez misje, napady (zakup apartamentu), pracę VIP (zakup pancernego samochodu) i tutaj jestem w stanie grać w miarę optymalnie. Uzbierałem odrobinę środków (~2M - wiem,
Jak wyżej, podstawy ogarniam, przeszedłem przez misje, napady (zakup apartamentu), pracę VIP (zakup pancernego samochodu) i tutaj jestem w stanie grać w miarę optymalnie. Uzbierałem odrobinę środków (~2M - wiem,
Komentarz usunięty przez autora
- 1
konto usunięte via iOS
- 0
@rafson1672: Misji w sensie sprzedaż towarów czy promocja klubu
Promocja klubu.
Jeśli miałbym wymienić największe rozczarowanie związane z #gtaonline to nie byłyby nimi długie czasy ładowania, cheaterzy na co drugiej sesji, rakowy playerbase składający się z dzieciaków które przyszły na świat w momencie wyjścia trailera, tylko że kreator misji pozwala tylko na tworzenie wyścigów, deathmatchy i innych aktywności które nie różnią się niczym od tego co R* już umieścił w grze.
Nie wiem czy ktoś pamięta mod DYOM z #gtasanandreas
Nie wiem czy ktoś pamięta mod DYOM z #gtasanandreas
- 3
@PoraUmierac22:
Akurat skoro masz odblokowaną Kurumę to wystarczyłby hajs z napadu. Zresztą 500k w tej grze to jeszcze nie problem, gorzej z ulepszeniami broni w bunkrze które są jednym wielkim cholernym paywallem i jak nie chcesz czekać latami na zrobienie losowo dobieranych ulepszeń (z czego połowa to gówniane kamuflarze) to musisz płacić 250k za przyspieszenie badań (a że jest ich kilkadziesiąt to w pesymistycznym wariancie daje +20 milionów do wydania)
Akurat skoro masz odblokowaną Kurumę to wystarczyłby hajs z napadu. Zresztą 500k w tej grze to jeszcze nie problem, gorzej z ulepszeniami broni w bunkrze które są jednym wielkim cholernym paywallem i jak nie chcesz czekać latami na zrobienie losowo dobieranych ulepszeń (z czego połowa to gówniane kamuflarze) to musisz płacić 250k za przyspieszenie badań (a że jest ich kilkadziesiąt to w pesymistycznym wariancie daje +20 milionów do wydania)
- 3
@oficer-prowadzacy: w wersji na PS3 był ukryty edytor misji, nawet kilka udało się ludziom wrzucić na Social Club. Z tego co kojarzę to Fun2 mówił nawet że napady itp. nie są w żaden sposób oskryptowane tylko wyklikane w tym edytorze.

@dwapalcewnatalce poka social na pw
@Judasz_: Chętny psn: Watykanczyk2137_
- 0
- 1
@ExpicieleTV: Już w pierwszych sekundach filmiku taki błąd... ( ͡° ʖ̯ ͡°) "Liczby osób", a nie "ilości osób". Osoby są policzalne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grammatikmachtfrei #grammarnazi
#grammatikmachtfrei #grammarnazi
konto usunięte via Android
- 2
1
PlayStation vs Xbox | RAP BATTLE

An A Capella rap battle featuring two heavy weight consoles of the gaming world. This is one of the biggest rivalries of the modern era so lets see if one company can come out on top here. Subscribe: https://www.youtube.com/channel/UCY9Wpyk1iHsTW-q72cWxvPA
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
ktoś ma ochotę porobić napady na #gtav pc?
- 2
Ktoś gra jeszcze? 2 osoby do napadów by się przydały, ze znajomym planuje sobie grać co wieczór jakiś czas
#gtav
#gtav
@Querto: ja PS4 wiec odpadam ://
- 0





















